Майчета с колички покоряваме паркове и горички! Тема 6

  • 10 286
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 826
Glum, вече и твоите рожби ги има на колажчето, макар и малко по-така...заради малката снимка. В другата тема ще допълвам вече, нека в тази колажа да остане до тук.
Добавям и още Раличко и на Герибг двете госпожици...

Ей туй мойто не се наяде, бе! Хайде пак на млекоцентралката... ма тя празна бе мамо... а и другата вече. Ох не мога да и насмогна днес. Wink

# 31
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ей туй мойто не се наяде, бе! Хайде пак на млекоцентралката... ма тя празна бе мамо... а и другата вече. Ох не мога да и насмогна днес. Wink


Ти пък сега - девойката иска да се упражнява в сукане Wink. Моята има мерак, ама като и потече нещо в устата и се нерви.

Бтв, забравих да си кажа за срещата - мен ще ми е по-удобно да е сутринта. Както и при Бебз, разчитам на транспортиране от тати. Не че няма да дойда и ако е следобед, ама ще е по-трудно с един несговорчив и недоспал батко Simple Smile

# 32
  • Мнения: 21
И ние се храним в момента и дано после спим цяла нощ.напоследък и моя малък син като посуче и след малко рев,извиване и какво ли не.....и няма успокоение.Давам му колийф и засега няма ефект.много тежки колики има.Моля се да минат скоро.
Дени мерси за снимката  Hug
За срещата и аз съм за ранен час,по-прохладно и приятно е.Само остава да кажете къде.
Аз утре сутрин съм в Южния и после на ортопед във Военна болница.
Това е засега от мен.

# 33
  • Мнения: 826
Според мен срещата трябва да е в Южния - да не се сърдят майчетата за Борисовата, но доста повече момичета се събират за Южния парк. Остава да решим кой ден и в колко часа?
 
И аз да се отчета с малко снимки... Ето ни и нас. Рада на един месец:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394897

# 34
  • София
  • Мнения: 2
Валчето,
Кай Рен е абсолютно права - проблема си прилича. При мен възниква нощем, защото тогава е най-гладна - хвърля се жадно, почва да суче лошо, гълта въздух и пищи. Затова пиша по това време - цедя  Mr. Green. За съжаление прочетох поста на Кай Рен едва сега. Оставих я да направи пауза и да прегладнее и пак пищя  и не изсука достатъчно. През деня давам при първи признаци и съответно суче много по-спокойно.
С тоя зор да увелича кърмата - ей на - докарах се дотам да цедя нощем. Хубаво предупреди Кай Рен на времето. Мисля, че бебите така ни регулират и прекомерния млеконадой. Моята просто е по-спокойна на по-празни гърди в момента и това е очевидно.

Дендри, благодаря мила, тая снимка я мъча да я направя на аватар като на Минолтичка, макар за момента да не успявам съвсем, прилича на мравчици. Снимката за колажа е на бебка и е качена в албума, намалена мисля. Ако съм я намалила прекалено, сигнализирай на лични. В албума е кръстена Радина на Glum.

Айде, аз отивам да мъча да спя Simple Smile

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 03:40 от Glum

# 35
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро момичета.
Миналия ден си пуснах поръчката за кърмачески блузки и потничета от ЛЛЛ и съм много нетърпелива кога ще дойдат.
Малката ме побърква тези дни, а от утре и баткото ще е вкъщи. Очертава се лудница, от която не мога да избягам.

# 36
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Добро утро Simple Smile
Glum, спокойно, няма нищо непоправимо, до третия месец всичко ще си влезе в норма Simple Smile.

За Пентаксима чух поредната безумна версия - в аптеката, която ползвах ми отказаха да ми я поръчат, защото "нали били приели наредба лекарите да продават ваксините"  #Crazy Затова днес ще ходя да си поръчвам ваксината в една доста по-отдалечена от нас ваксина  Confused

# 37
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За Пловдив по отношение на Пентаксима проверих в аптеката на Чайка фарма - срещу боулинга на Лаута.
Поддържат наличности, а цената там е 61,10 лв. Не са ми казвали, че има проблем с продажбата й.

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 08:10 от Бейлис в шоко

# 38
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
То е ясно, че няма проблеми покрай ваксината, но в тия смутни времена сред фармацевтите се носят какви ли не слухове. Аз затова споделям какво може да се чуе Simple Smile.

# 39
  • Мнения: 96
KayRenn , Glum благодаря ви за бързите отговори! Hug
Аз никога не я оставям за заплаче, когато е гладна, винаги давам при първите признаци, че е гладна, а и гърдите ми рядко са на камък чак, иначе си имам кърма, но не е в огромни количества. Вярно, че понякога като сменя позата започва отново да суче, но в тези моменти на мен пък не ми е удобно. Но не, няма да се откажа, ще се опитвам да разбера къде е проблема и да го елиминирам.  Peace

Тази нощ беше кошмар, каката имаше температура, почти не сме спали. Днес ще ходим на доктор. А и малката е на консултация и ще бием ваксинката (избрах тази по ЗК, а пък ще видим за после) . Стискайте палци всичко да е наред Praynig

Отивам да оправям децата, закуски и обличане и после на болницата.
Приятен ден  Hug

# 40
  • Мнения: 66
Има вграден в windows един picture manager там можеш дори само да въведеп размерите, до които искаш да се смали, и то си прави всичко само. Режеш на пейнт за секунди, пействаш в нов файл (преди това намаляваш бялото платно, че иначе и то става част от снимката) и си реди. Ако искате пращайте и на мен, просто наистина за 1мин работа е и рязането и смаляването, не се мъчете с тежки програми (предполагам на нечии компютри фотошоп иска поне 2-3 мин само за да зареди)  Mr. Green ich_will_f@abv.bg ; karagiozka@gmail.com  Blush

хихихи ама някой работят това и фотошопа си им седи вкючен Simple Smile)))  smile3533 освен това и Corel Draw  също освен това и Corel Painter Simple Smile)) изобщо работата кипи усилено. Правят се разни колажи и монтажи, иначе за какво ще седя на компа  толкоз време..   tooth

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро Laughing
Валчето, моето скромно мнение е,че трябва да отложиш ваксината на Кети.Тя педиатърката вероятно ще ти го кажи де Blush

# 42
  • Мнения: 96
Добро утро Laughing
Валчето, моето скромно мнение е,че трябва да отложиш ваксината на Кети.Тя педиатърката вероятно ще ти го кажи де Blush

Защо? Защото каката ни е болна ли, или ... newsm78

# 43
  • Мнения: 1 951
И аз днес ще поръчвам Пентаксима. Ще поразпитам дали е е вярно това.

Бейлис, и на мен ми се очертава лудницата, която очакваш. Митко ще си е е вкъщи от 8-ми до 15-ти юли.
Но планът е - ставане рано, обличам ги и навън. Ще ги прибирам само за сън  Laughing

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро Laughing
Валчето, моето скромно мнение е,че трябва да отложиш ваксината на Кети.Тя педиатърката вероятно ще ти го кажи де Blush

Защо? Защото каката ни е болна ли, или ... newsm78

Да.Аз лично не бих разрешила да се ваксинира Peace

Общи условия

Активация на акаунт