За самотните мами: как разпускате?

  • 1 821
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 64
Днеска разхлабих възела:
приспах малчо, взех си бира...

# 1
  • Мнения: 64
Определено имам нужда , не е задължително да се напия но......

(цял ден сам  като кукувица, не ме критикувайте имам си  причините , не искам да се оплаквам)

# 2
  • Мнения: 4 585
Обуй си анцуг с хлабав ластик. Аз така, като съм на бира.

# 3
  • Мнения: 64
В по-предния си пост написах,че искам да напусна 'мъжа си" ,направих още един компромис-няма пак да изпадам в подробности,мъча се тук да намеря приятелки но не мога. Тук всеки се звездее с нещо -а аз нищо нямам , малчо си го гледам със всички екстри (нямам количка от 1000 лв  все пак ) Но пак има едно делене ,едно преструване)
и аз съм човек ,не съм животно............

# 4
  • Мнения: 64
Обуй си анцуг с хлабав ластик. Аз така, като съм на бира.

Вълчо, просто ме забива цялата тая атмосфера-ми нямам си чичо владика та поп да стана......

# 5
  • Мнения: 428
Ето една прекрасна тема по този повод в "Родители отглеждащи сами децата си":
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403117.0
  bouquet

# 6
  • Мнения: 64
Не съм сама, имам човек до мене ,но само дето го имам.........
В момента пиша в супер гадно настроение , та хората в също положение надявам се да ме разберат

# 7
  • Мнения: 17
Не си само ти. Не че е успокоение..
Аз съм на джин / тоник.
И аз с един такъв хубавец като твоя..
И аз с такова настроение..

# 8
  • Мнения: 428
Мама на Мити, извинявай, не съм те разбрала.  Embarassed
Е, аз съм на бира... Наздраве!

# 9
  • Мнения: 4 585
Не се връзвай на това надцакване на мамите, коя е по-по-най и коя какво има.
Надцакват се една друга, картинки в нета бол. Едвам си плащат нета.
Наздраве от панелка в края на края на Делиормана. Я виж какъв хубав Митя имаш.

# 10
  • Мнения: 64
 Милички,завиждам ви благородно............

# 11
  • Мнения: 25 600
Таралянкаме се днес със съпружеството в семейното возило и на един светофар пред нас гледам - бял мерцедес. Ама разбрах, че е мерцедес по дупчиците на мястото, където трябваше да е емблемата. И много други неща му липсваха на този ветеран на нашите пътища, достолепния дядо на днешните мерцедеси - задна броня, странични огледала...
Та се присетих и разказах на съпружеството един коментар, който четох наскоро в някакъв новинарски сайт. Статията беше за пътнотранспортно произшествие на междуселски път, в което участваха младежи с мерцедес. И по този повод българин, явно живеещ в чужбина, се изцепи нещо в смисъл: откъде тези келеши имат толкова пари за мерцедес. И отдолу местните го светнаха, че това, че е мерцедес, не означава, че си помни годините...  Mr. Green
Хубава марка е мерцедесът - любимата талига на селските ни събратя.

Дано разбра какво искам да ти кажа.
Наздраве!  beer


ПП Когато бях в майчинство, използвах момента и изчетох един вагон книги. Е, вярно, тогава нямаше компютри, нямаше нет, даже сериалите бяха по един на ден, но все пак...  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 16 024
Първо - не си сама, какво хубаво бебе  имаш.
Пийни си биричка, отпусни се. Всеки има нужда малко да се разнообрази.
Порови и з форума - може би има тема на майките от града ти. Там ще се запознаеш  и после ще си пишете и може да се видите.
А, наздраве!
Иначе - и аз съм сама. Скъпия си поправя БМВ-то/от абитурентския му бал/, дъщерята на концерт на Лимп...не знам как се пише.
Сега се радвай  на Мити, че като порасне все с компании ще бъде.

# 13
  • Мнения: 64
Мили съфорумки............, малчо се радва и беснее,не искам да  има живот какъвто беше моя...... просто сега в града в който живеем не искам да усеща лицемерието и материалността

# 14
  • Мнения: 428
Какчето го е написала страхотно! Няма какво да добавя.
И аз съм сама. Мъжо разхожда ловното си куче. Гледа го повече от жена.  Mr. Green
Децата са ми малки, но търчат по двора с приятелчета.
Пия бира, слушам Ищар, чета ви... Какво да искам повече?!  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 25 600
...просто сега в града в който живеем не искам да усеща лицемерието и материалността

За да не ги усеща той, загърби ги и ти. Друго я вземат от родителите си, я не децата, но ценностната им система - винаги.

# 16
  • Мнения: 17
Какчето го е написала страхотно! Няма какво да добавя.
И аз съм сама. Мъжо разхожда ловното си куче. Гледа го повече от жена.  Mr. Green
Децата са ми малки, но търчат по двора с приятелчета.
Пия бира, слушам Ищар, чета ви... Какво да искам повече?!  Mr. Green

Да де, ама питам се докога ще се залъгвам така..
Дали няма какво повече да искам? Знам, че има, но не ми стиска да направя първата крачка.
Докога ли..

# 17
  • Мнения: 64
Еи приспах малчо .. и кво получих -дърта алкохоличка и тем подобни.....
Никой ам никой не ми е гледал детето откакто ме оставиха на втория ден сама.......

# 18
  • София
  • Мнения: 16 024
Няма как да си дърта алкохоличка с такова малко бебе.
Млада си, хубава си и си почиваш вечер.  Все пак цял ден си около Митето и имаш нужда от почивка. На този, който те обижда - предложи да го гледа 1 ден, а ти ще му купиш тортичка.
Гледай си живота и детето - да не ти пука от обиди.

# 19
  • Мнения: 1 008
mama_na_miti  тъжно е това,което са ти казали.
Но ти недей да обръщаш внимание.Между
другото форумът наистина помага донякъде-
ако не друго,поне ще се разсееш.Знаеш ли
преди десетина дни,точно на рожденият ден
на малката, имах чувството,че всичко е наопаки.
Беше ми много тъжно, цял ден бях напрегната,
в работата проблеми.На края на деня бях в страхотно
настроение,и причината наистина беше форумът.
Тук там има заядливи и превзети хора,но има и такива,които като
когато ги четеш истински се забавляваш и научаваш
разни работи.
А Митето трябва да е най-голямото ти успокоение-изглежда
страхотно хлапе.Да ти е жив и здрав и все така готин,другото
минава и заминава!

# 20
  • Мнения: 11
Наздраве beer и не се впрягай от такива обръщения! Гледай си детенцето и по-важно е да сте живи и здрави, а не в каква количка го разхождаш или колко скъпи неща му купуваш!

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз пия по някоя и др ракия (бира) в къщи с нашите, говорим си глупости и така. Не се връзвай на тъпи приказки, пий си бирата и тегли една майна на всички които не те разбират!  Peace

# 22
  • Мнения: 64
Здравейте мили момичета!

Много съм благодарна за вашите отзиви.Наистина-много добре се почувствах след вашите мнения,този форум а и самия сайт са супер както и потребителите! Hug Hug
А по темата-направихме панаир,поразчухме се малко и накрая проведохме сериозен разговор.Поставихме си целите и условията и дано да не сгрешим лошо пак.

ОБИЧАМ ВИ МНОГОО!!!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако се опиташ да избягаш от товара на "Как ме възприемат" и "Колко много правя", и "Аз съм бедна, но горда", ще ти е по-лесно. Пълнолетна, непоставена под запрещение-да не ти дреме.
Ей на подобна възраст на първото дете една съфорумка (жива да е, такива трябва да вземаш, когато отиваш на безлюден остров) ми бутна бира в ръката.  Mr. Green Животът придоби цвят. Сега смуча, игнорирам съветите на загрижени и с подскоци (дискретни) се наслаждавам на деня.

Общи условия

Активация на акаунт