как да почистя монитора на лаптопа?

  • 7 328
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 868
Микрофибърна кърпа навлажнена с вода.От специалните кърпи за чистене на LSD монитори не съм доволна-само замазват екрана.

# 16
  • Мнения: 1 422
Микрофибърна кърпа навлажнена с вода.От специалните кърпи за чистене на LSD монитори не съм доволна-само замазват екрана.

Това определено ще го пробвам, тъй като много мразя разни препарати да ми се мажат насам натам.

# 17
  • Мнения: 111
Чистя го с препарат за стъкло.

# 18
  • Мнения: 2 480
Аз го чистя с препарат за стъкло.
Именно някои не знаят, че той чисти добре и пластмаса.

# 19
  • Мнения: 3 453
   Аз го чистя със специални кърпички две в едно.Една мокра и една суха..мисля че бяха на Еднет newsm78

# 20
  • Мнения: 5 173
Препарат за стъкла + микрофибърна кърпа.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 440
Само с микрофибърна кърпа с вода и без никакви препарати които са скъпи и вредни.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Чистя го със специални мокри къпи за монитори, но като ми свърши кутията, спирам да ги купувам. Явно има и по- евтини и добри начини за справяне с проблема.

# 23
  • Мнения: 15 379
Аз го чистя с препарат за стъкло.
И аз, също и телевизора - нищо им няма, само са много чисти Grinning.

# 24
  • Мнения: 212
аз си имам специален спрей за монитора на лап топа и си ми върши екстра работа,не ми замазва нищо!

# 25
  • Мнения: 94
аз си имам специален спрей за монитора на лап топа и си ми върши екстра работа,не ми замазва нищо!
Да беше написал поне името на спрея.
Аз лично използвам бебешките кърпички /pampers или huggies/

# 26
  • София
  • Мнения: 8 932
Ползвам спрей за монитори. Пръскам го не директно върху монитора, а върху кърпата (както си пише на опътването). Не ми замазва хич. Бебешките кърпички обикновено са с лосион, много неподходящо за монитор. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ползвам спрей за монитори. Пръскам го не директно върху монитора, а върху кърпата ...
И аз така правя, но се замазва.  Tired Не знам как се казва препарата. Купен е от Офис 1. Ще оптам с друг.  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз чистя екрана на лаптопа с леко навлажнена микрофибърна кърпа, само с вода, не съм използвала препарат. Никога не ми се е замазвал екрана, доволна съм  Peace.

# 29
  • Мнения: 1 146
Аз го чистя с памуче, напоено в спирт и веднага докато не е изсъхнало, полирам с микрофибърна или памучна кърпа. Става идеално, не остават следи. По същия начин процедирам и с монитора на телевизора.

Общи условия

Активация на акаунт