ПЕРЛА-турски сериал по БТВ 3 тема

  • 68 702
  • 440
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
GÜMÜŞ*-ПЕРЛА

от 15 юни по бТВ (20ч)

с участието на: Сонгюл Йоден, Къванч Татлътуу, Екрем Бора, Гюнгьор Байрак, Фунда Илхан, Лачин Джейлан, Севинч Гюрсен Акйълдъз, Тарък Юнлюолу, Баръш Хайта, Джунейт Чалъшкур, Алпер Дюзен, Сердар Орчин


Дали невинната целувка между бедното момиче Инджи и младият плейбой Мехмет ще доведе до неочаквани обрати в света на две коренно различни фамилии?

Животът на Инджи се променя една сутрин с телефонно обаждане от чичо й. Знатното семейство Шадоолу, избират Инджи за жена на сина си Мехмет. Инджи, в най- неочакван за нея момент, разбира, че ще се омъжи за човека когото обича още от детството си. Мехмет е отчаян от живота, тъй като преди една година семейството му не одобрява женитбата му с жената която обича - Нихан. Затворил всички пътища към любовта на сърцето си, Мехмет се впуска в бохемски начин на живот. Човекът, който го изважда от това състояние е дядо му Мехмет Фикри. Мехмет се съгласява да живее по начина, определен от дядо му. В този нов живот момичето от провинцията Инджи е предопределена за негова съпруга.

Гледайте историята на една бурна любов в стоте епизода на "Перла". Главните роли в сериала изпълняват 25-годишният актьор и манекен от Адана, Къванч Татлътуу и 30-годишната театрална актриса от Диярбакър, Сонгюл Йоден.
Наред с "Аси", "Листопад", "Малки жени", "Спирка Акация", "Хиляда и една нощ", "Майка ми", "Ако бях облак" и "Задни улички"... "Перла" е един от хитовите сериали на турската корпорация DYH  (Doğan Yayın Holding), излъчвани по Kanal D и Euro D в Турция, както и по Kanal D в Румъния.

Продукция: Kanal D (2005-2007)

* Ориг. заглавие: Гюмюш (името на героинята; букв: сребро)


Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 13:05 от TraYkovA

# 1
  • Мнения: 529
Обаче Кобрата как насочва Гюлсюн към изневярата на Тарък?
Стори ми се малко пресилено това дето всички се криеха вечерта,че отиват да си приказват.Да не са деца ?Все пак са зрели хора ,какво толкова?

# 2
  • Мнения: 1 558
Обаче Кобрата как насочва Гюлсюн към изневярата на Тарък?

Тя ако разбере нейния какви ги върши с рибарката ooooh!

# 3
  • Мнения: 112
Цоп и аз на първа страница.

# 4
  • Мнения: 0
Обаче Кобрата как насочва Гюлсюн към изневярата на Тарък?

Тя ако разбере нейния какви ги върши с рибарката ooooh!

Верно ще ми бъде забавно да и видя физиономията.  hahaha
А иначе язък за мъжа й - Ахмет, горкия човечец.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 956
A кога ще се разбере кой е бащата на Дефне ? /официално, иначе ние си го знаем от ББ  Mr. Green/

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Оная от фирмата, дето все спъва Инджи много ме дразни!!
Тоя Мехмед много хубав беееее...
 Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 776
Аз цопвам в новата тема със стария си пост Mr. Green

ЕЕ ама тоя Мехмет,защо се направи на заспал бееееееееееееее. CrazyТя жената го завива и го целуна пък той???-вместо да си легнат кат хората в едно легло............
Много детински се държи ooooh!

И на мен ми идеше да го  #2gunfire, вместо да награбва жената Heart Eyes Flutter Crazy, той се прави на утрепан Mr. Green
Кобратина трябва да й се признае, че е хубавица Flutter - каква коса Heart Eyes, какво тяло, като на младо момиче Laughing Нищо не й убягва на героинята, винаги разплита всичко Crazy
Само на мен ли ми се струва, че менторът на Инджи ( наставникът й в офиса, не му знам името Blush, дето е много педантичен ), сякаш я харесва Thinking. Преди само я хокаше, сега й повдига брадичката, чуди се как е, кани я на разходка...Нещо ми е съмнителен Mr. Green

# 8
  • Мнения: 75
Ами хубавка си е Heart Eyes
И на мен сигурно щеше да ми се нащръкли брадичката ако бях мъж и да  работя с Инджи Mr. Green
Мъжа и да я гледа, а не да се занимава с оная с патешката уста Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 3 804
A кога ще се разбере кой е бащата на Дефне ? /официално, иначе ние си го знаем от ББ  Mr. Green/
Скоро ,  бб дядото ще вземе детето от парка,когато го гледа Онур,без той да го види,тогавА Пънар в уплахата си,че детето е отвлечено ще му каже ,че не може да се грижи за     дъщеря си

# 10
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 064
присъединявам се към вас

# 12
  • София
  • Мнения: 15 435
Това с дъщеричката Дефне не го разбирам, защо я крият? А можеше да стане супер, ако я бяха завели на рожденния ден на майката.Хем изненада, хем подарък - внучка.Сега какво ще умуват и мъдрят?

# 13
  • Мнения: 0
Мило ми стана , как се хванаха за ръчичка и как се погледнаха.

# 14
  • Мнения: 2 746
ЕЕ ама тоя Мехмет,защо се направи на заспал бееееееееееееее. CrazyТя жената го завива и го целуна пък той???-вместо да си легнат кат хората в едно легло............
Много детински се държи ooooh!

И на мен ми идеше да го  #2gunfire, вместо да награбва жената Heart Eyes Flutter Crazy, той се прави на утрепан Mr. Green

Само на мен ли ми се струва, че менторът на Инджи ( наставникът й в офиса, не му знам името Blush, дето е много педантичен ), сякаш я харесва Thinking. Преди само я хокаше, сега й повдига брадичката, чуди се как е, кани я на разходка...Нещо ми е съмнителен Mr. Green

И на мен ми се вижда детинско държанието на Мехмет,  все едно е сърдит на Инджи за нещо. Направо да се усъмни човек в мъжествеността му!  Simple Smile ooooh!  При това положение, нищо чудно да възникне закачка между наставника и Инджи.

Общи условия

Активация на акаунт