ABV - сменена парола?!

  • 3 079
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
На някой скоро да му се случвало да се окаже със сменена парола в абв?!  Shocked

10 опита правя вече, паролата ми е запазена в Модзилата, но не става - грешна била!  Shocked
А не ми е основен мейл, няма нищо интересно в него.  ooooh!

Алтернативен мейл не съм посочила, а явно съм си въвела друга дата на раждане, та и забравената парола не ме оправя.  Tired

Май ще трябва да го отпиша, не се сещам какво мога да направя.  Sick

# 1
  • Мнения: 4 585
Да няма някаква профилактика, да не се работи по АБВ-то.
Иначе това е една от най майтапчийските, аматьорски пощи.

# 2
  • Мнения: 3 312
аз съм в същото положение   ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 229
Aми току що влязох без проблем в друга моя поща в абв..  Confused

Не вярвам някой да си е играл да ми краде пощата, то просто е смешно, имам само разни лекции и глупости...  ooooh!

аз съм в същото положение   ooooh!

Откога?


# 4
  • Мнения: 3 312
от около седмица  Tired

# 5
  • Мнения: 2 229

Ужас!
Значи не е в мен грешката..

Ще взема да им напиша един мейл, не че ще има полза сигурно.. Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 8 103
И на мен ми се е случвало, и тъй като имах някой горе долу важни неща, писах на администраторите и те ме посъветваха да си направя нова поща. Явно и те са много компетентни. Оттогава нямам мейл там.

# 7
  • Мнения: 1 520
Случвало ми се е преди време.

Нищо не успях да направя. Направих си нова поща, с по-силна парола.

Тогава и icq-то ми изчезна, и то беше в абв-то, не съм създавала ново.

# 8
  • Мнения: 22 414
А на мен пък ми е чудно как сменят паролата в Абв.
Имаше един страшно глупав начин, но изглежда администраторите там са поумнели и вече не става така. ))

# 9
  • Мнения: 4 585
А защо изобщо се занимавате с точно тая поща? За мен gmail.com е трепач. Широк екран, изчистен от реклами, реагира веднага, големината на пощенската кутия прилича на безкрайна, няма нищо, което да ме дразни.

# 10
  • Мнения: 851
На мен пък в разни сайтове при регистрация ми казват че пощата ми там не е активна, а аз си влизам...явно наистина това не е най-добрата поща.

# 11
  • Мнения: 310
На сина ми преди около седмица се случи същото опитва се да си влезне в абв и грешна парола. Писахме им няколко писма да направят нещо по въпроса могат да проверят по IP адреса, от къде е влизано и дали е злоупотребил някой,  Naughty но се получава един и същ мейл от тях като от автоматичен отговор да сме опитали с алтернативния мейл или с тайния въпрос и отговор или да си направи нов мейл. Еми това с алтернативния мейл е нещо ново кой си е дал алтернативен мейл и кой си помни тайни въпроси и отговори.

# 12
  • Мнения: 10 685
А защо изобщо се занимавате с точно тая поща? За мен gmail.com е трепач. Широк екран, изчистен от реклами, реагира веднага, големината на пощенската кутия прилича на безкрайна, няма нищо, което да ме дразни.

Да, така е. Gmail е най-доброто за момента. Как пък един недостатък не й открих на тази поща?  Grinning

# 13
  • Мнения: 6 713
Имах такъв проблем точно преди няколко дена. До края на деня успях да вляза в мейла, паролата си ми беше същата, просто нещо явно не  я е разпознавало по-рано. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 24
Да няма някаква профилактика, да не се работи по АБВ-то.
Иначе това е една от най майтапчийските, аматьорски пощи.
А защо изобщо се занимавате с точно тая поща? За мен gmail.com е трепач. Широк екран, изчистен от реклами, реагира веднага, големината на пощенската кутия прилича на безкрайна, няма нищо, което да ме дразни.
Кат ми пееш,Пенке ле,кой ли ми те слуша.Да те цитирам преди да са заключили и тази тема,барем се набие на око.
И аз имам и в АБВ-то,ама от време на време чета за опита на другите..

Общи условия

Активация на акаунт