"Вече ще вляза в лудницата"

  • 3 061
  • 37
  •   1
Отговори
Момичета, не знам вие как сте, но на мен ми писна. Писна ми от неприятности, проблеми,"извиване на ръце", притискане до стената, да използват слабостите ми(детето), за да ме наказват, да ме критикуват, да ме отхвърлят, да ме обиждат, де не оценяват нещата който правя, все да ме упрекват че аз съм лошата, че за всичко съм виновна, че на всички преча.. Писна ми вече, ще вляза в лудницата, не издържам. Нервите ми са до краен предел. newsm45

# 1
  • Blagoevgrad
  • Мнения: 29
Що така,бе мацка? Всеки има моменти, когато изпушва, ама ти нещо съвсем отчаяна ми се виждаш. Горе главата, не падай духом!  Всеки проблем има решение. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Със сигурност няма да влезеш в лудницата, щом си влязла в нашия форум  Laughing
Ще си излееш душата, ще се напишат един куп съвети, от които ще извлечеш полза, все едно си била на безплатен психолог.
Тъй, че споко, попаднала си на точното място.

# 3
успокой се,събери всичките си сили и покажи на всички коя си и че ти също си човек

# 4
Що така,бе мацка? Всеки има моменти, когато изпушва, ама ти нещо съвсем отчаяна ми се виждаш. Горе главата, не падай духом!  Всеки проблем има решение. Hug
Не мога вече, тази многогодишна психологическа агресия ми отнема силичките.Изтощена съм. По някога ми иде да седна в една лодка и да се оставя на течението. там където ме отведе, далече от всичко, далеч от този свят.Единственото което ще взема със себе си е детето ми, нищо друго не искам, просто вече се нуждая да ми се случват хубави неща в този скапан живот.

# 5
  • Мнения: 2 448
Така като чета, положението е много напечено. Хвани си любовник.  Party

# 6
  • Blagoevgrad
  • Мнения: 29
Явно е дошъл моментът, в който трябва да преосмислиш много неща. Всеки има такъв момент, но не трябва да се отчайваш. Казваш, че имаш дете- то не е ли най-големия стимул, който човек може да има? Звучиш ми много зле, става ми мъчно за теб, но кажи как мога да ти помогна? За каква агресия говориш? Може би, ако споделиш, наистина ще можем да ти помогнем, мила!

# 7
  • Мнения: 20
Явно много ти е паднало пердето.Споко едва ли има човек,който да не е изпадал в подобен период.И аз съм го имала.Може би няма да е зле да споделиш проблемите си.Ще получиш съвети пък и ще ти олекне.

# 8
Чувството за отхвърляност ме убива, най-вече от собсвените си родители. По някога се питам "Защо всъщност са ме създали???" newsm78

# 9
  • Мнения: 121
Трябва да се бориш заради детето си. В такъв случай най - лошото е, че не можем да си избираме родителите си.

# 10
  • Blagoevgrad
  • Мнения: 29
Чувството за отхвърляност ме убива, най-вече от собсвените си родители. По някога се питам "Защо всъщност са ме създали???" newsm78
Няма значение защо са те създали, а какво ще направиш ти с живота си! Той е твой и само ти решаваш как да го живееш! Много хора не се разбират с родителите си, но не им е голяма драма. И пак : ГОРЕ ГЛАВАТА!

# 11
  • Мнения: 121
Нямаш ли подкрепа поне от някой друг?

# 12
  • Мнения: 2 448
Чувството за отхвърляност ме убива, най-вече от собсвените си родители. По някога се питам "Защо всъщност са ме създали???" newsm78

Ти си зависима от тях ли? Не е ли време да пораснеш? Хубави лоши, не си ги избираме родителите, по важното е, че след определена възраст можем дори да ги игнорираме, ако се наложи.

# 13
Да, преусмислям живота си?. Много пъти го направих. Родителите ми се разведоха когато бях в 4-ти клас. Всичко си спомням. Но, си задавам въпроса - Защо аз трябва да нося бремето на тяхните грешки?
Не, не съм зависима от тях. Работя от 16 г възраст. Постигнах толкова колкото да отглеждам детето си и да имам самостоятелен бизнес. Но друг е проблема. Когато имаш пари, всичко е ОК, дори в очите на родителите си, но когато изпаднеш в ситуация, ставш лошия, некадърния, присмиват ти се, унижават те, неспособен си. Просто ти не си човек. Трябва да роболебничиш, за да бъде всичко ОК.Да се чувсстват велики, тяхното надмощие (не само на родителите), а и на близките свързани по един или друг начин с теб, да парадира със своите успехи.

# 14
  • Мнения: 2 448
Живота е такъв. Ако ще те успокои, не си единствена в това, повярвай. След като си направила това, което описваш, последното нещо, което трябва да мислиш е за лудницата. Не им се връзвай.

Общи условия

Активация на акаунт