Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 юли 2009, 10:49 ч.

8 гестационна седмица

• 12 897
  • 31
  •   1
Отговори
Здравейте,бременна съм в края на 8 г.с.,а гърдите престанаха да ме болят.До вчера бяха толкова чувствителни,а днес изобщо нищо.Това е много дълго очаквана бременност и се притеснявам за всичко!На лекар съм чак в сряда.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
Здравейте,бременна съм в края на 8 г.с.,а гърдите престанаха да ме болят.До вчера бяха толкова чувствителни,а днес изобщо нищо.Това е много дълго очаквана бременност и се притеснявам за всичко!На лекар съм чак в сряда.
Благодаря ви предварително!

Симптомите на ранна бременност не са нещо задължително. Изчакай си прегледа или ако много се притесняваш отиди още днес при друг лекар да те погледне с ехографа.

# 2
Гърдите не са ми боляли през цялата бременност.
Не съм специалист,не мисля,че значи нещо това
преставане на болката.Сега по-важно е да си
спокойна и да не се тревожиш излишно.

# 3
  • Пловдив
Не се притеснявай, това може да е само временно спиране на болката. А и не е задължително да те болят гърдите от тук нататък. Ако много се притесняваш - отиди да те погледнат (въпреки, че в 8гс се вижда само плоден сак все още).

# 4
  • София
и при мен имаше такива моменти, а и сега ги има - на моменти са ми много чувствителни гърдите. При мен в 8-ма седмица видяха и тупкащо сърчице - сърдечна дейност има от 6-та седмица.
Така че отиди да те прегледат, ако се притесняваш  Hug

# 5
  • Пловдив
И при мен беше така .В началото бяха леко болезнени и тежки.След това престанаха да ме болят.И аз имах твоите притеснения , но всичко беше наред.Стискам палци и при теб да е така   bouquet

# 6
Благодаря ви момичета за бързите отговори!
Ние миналата седмица видяхме тупкащото сърчице и уж тогава си обещах да съм по-спокойна...ама може ли то?
Все намирам за какво да се притеснявам!

# 7
  • България
И при мен вначалото бяха болезнени,но след това изчезнаха тези симптоми.При всяка жена си е различно.

# 8
Не е задължително да те боли непрекъснато.Не виждам повод за притеснение.

# 9
Това не трябва да бъде повод за притеснение.
Лично аз втория път не съм имала нито един симптом на ранната бременност.

Лека бременност!

# 10
  • tuk nqkade
Не е задължително да те боли непрекъснато.Не виждам повод за притеснение.
Peace И аз така мисля.Не се притеснявай.

# 11
  • Пловдив
Гърдите ме боляха на периоди.Ту спираха за мой ужас, ту почваха пак .Това продължи до началото на 6 месец . Мисля, че е нормално, но аз постоянно се шашках .

# 12
  • До две съкровища
Гърдите ме боляха само в началото на бременността.
Не се притеснявай .
Успех и лека бременност.

# 13
Гърдите ме боляха само първия месец от бременността ми  Peace

# 14
  • Плевен
И при мен в началото ме боляха,после спря болката и аз излишно се притеснявах както теб.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт