Имам въпрос за витамините Саностол

  • 47 866
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 530
Здравейте! Дъщеря ми е на 2.10г. Давам й Имунокинд 3 пъти по 1 табл. дневно 20 дена и 20 почива. Така до пролетта по препоръка на личната. Но дъщеря ми никак не обича плодове, дори под формата на сокове, та ми се ще сега зимния период да й давам витамини Саностол. Личната казва по 1 ч.л. дневно, в почивките от имуностимулатора. Обадих се на педиатъра, а той ме навика да спрем с тези изкуствени витаминии, да й давам пресни плодови (сякаш аз не й давам, ами тя като не ще). Една майка казва, че на тази възраст се приема по 1 с.л., а не по 1 ч.л. Моля, майките които са давали на дечицата си тези витамини да споделят за дозировка и времетраене на прием, почивки  и т.н. Предварително благодаря!

# 31
  • Мнения: 1 310
Аз давам такъв сироп в момента и на опаковката пише: "За деца - по 1 супена лъжица дневно."
Не е упомената възраст. Винаги съм давала супена лъжица.  Peace

# 32
  • Мнения: 530
А детенцето ти на колко годинки е и как го даваш в продължение на колко време, ще правиш ли почивка?

# 33
  • София
  • Мнения: 44 041
А детенцето ти на колко годинки е и как го даваш в продължение на колко време, ще правиш ли почивка?

зависи колко кила е всъщност, моят е мн слаб и на 2 като го пиеше, каза педито 1 чаена....
сега не че е мн...ама на своя глава давам супена....

преди давах 20 дни, после 10 почивка...сега пак така ще правя.

# 34
  • Мнения: 9 776
Давах по 1 ч.л. 10 дни, 10 дни почивахме и сега пак ще даваме 10 дни. Това е по съвет на педиатър.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Аз давам по една супена лъжица дневно, сутрин след закуска. Започваме с тези сиропи около средата на октомври пие 20 до 30 дена(обикновено опаковката свършва) и почива десетина дена, после пак и така до края на април.

# 36
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Моят син ги е пил и съм доволна Peace

# 37
  • Мнения: 529
Давам по 5мл.

# 38
  • Мнения: 1 336
Ами давам сутрин и следобед след сън по 5 мл, което е една чаена лъжица, давам ги със спринцовка, която събира до 8 мл, защото с лъжичка не иска да ги пие.
Пише си 10 мл в листовката и затова така процедирам. Ще направим почивка като свърши шишето  Wink В паузата мисля да давам нещо с ехинацея.

# 39
  • Мнения: 471
Аз давам около 8 мл. Моя талибан е на 10 м и тежи 12 кила...( но сме високи)

На колко лева го купувате саностола?
днес го взех на 10.32 лв

# 40
  • София
  • Мнения: 44 041
толкова, между 10 и 12 лв...зависи от къде...

Общи условия

Активация на акаунт