Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юли 2009, 10:12 ч.

Няма го моя любим БАЩА

• 89 836
  • 156
  •   1
Отговори
# 150
  • Кърджали
Вчера на  18 юли загубих милия ми татко .Имах толкова много да му кажа, но знам, че винаги ще живее в сърцето ми.
Почивай в мир Татенце  Flowers Rose Flowers Rose
Обичам те

# 151
  • Талант на 2012,2013 г.
За твоят татко...

gala_girl  Hug

# 152
Вчера на  18 юли загубих милия ми татко .Имах толкова много да му кажа, но знам, че винаги ще живее в сърцето ми.
Почивай в мир Татенце  Flowers Rose Flowers Rose
Обичам те
Съжалявам мила,няма думи които да изтрият мъката ти...Спомените за него ще живеят винаги в теб...Това което е било неизказано от твоя страна към него би могла да споделиш с молитва към него..той ще я чуе.Бъди силна шепнейки си наум,,Ти беше най-добрият татко за мен и винаги ще си останеш такъв,,.
Моите съболезнования!!!

# 153
Преди няколко месеца аз също загубих моя баща . Гледах го как умира. За съжаление болката не отминава, а точно обратното.  Вече разбирам смисъла на израза, когато някой казва, че иска да се събуди и всичко да е било лош сън.  Cry Не мога да повярвам, че това се случи.  Cry  Толкова много болка и пустота има в мен, че наистина не мога да го опиша.  Буквално вия от болка по цели нощи и всяка една частица от мен страда и  това никога няма да отмине..   Вече не гледам на живота по същия начин както преди. Не мога да разбера въобще какъв е смисъла на живота.. не виждам смисъл от цялото съществуване и от нищо.. Отвращава ме живота и всичко, което се случва. Дори не съм сигурна, че мога да понеса още болка. Мисля, че не съм от хората, които успяват да понесат жестокостта на живота и да продължават да го живеят. Много ми е трудно  и много ме боли ..много. Не виждам нищо, което да може да ме израдва истински някога все ми е тая от всичко. Не беше честно, че така се случи. Съжалявам за всичко, с което съм обидила баща ми, когато беше жив. Толкова искам да не го бях правила. Чувствам, че той умря заради мен и животът ми го върна за моментите, в които сме се карали и съм била груба с него. ! Sad Страх ме е, че ще изгубя още близки хора и постепенно ще остана без близък човек на света.. Не мога да преживея повече болка. Sad  Sad Sad Sad Sad Sad Постоянно мисля за смъртта и какво следва след нея.. представям си, че моите близки са починали. Страх ме е  от всичко .  Sad Sad Sad Cry Cry Постоянно имам в моменти, които ме обливат вълни от тревожност страх и депресия.  Не знам какво да правя.   Cry Cry  Всичко е съсипано . Sad Sad Дразнят ме всички изказвания, че животът продължава и това е нормално!  Sad Sad Никога не съм си представяла, че това ще се случи на мен.  Cry 

# 154
Днес трябваше да празнуваме твоят рожден ден татко.............Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш, разбираш колко много ти е нужно
и започваш да тъжиш. И знаеш, че не ще се върне вече,
и празното местенце те боли. Дори светът надолy да обърнеш, пак не ще го върнеш ти. И мъката от страшната раздяла, дълбоко във сърцето ти гори. Разбираш, че за нещо си живяла, за нещо, със което се прости....   Sad((((

[/quote]

# 155
Днес трябваше да празнуваме твоят рожден ден татко............. Cry
-Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш, разбираш колко много ти е нужно
и започваш да тъжиш. И знаеш, че не ще се върне вече,
и празното местенце те боли. Дори светът надолy да обърнеш, пак не ще го върнеш ти. И мъката от страшната раздяла, дълбоко във сърцето ти гори. Разбираш, че за нещо си живяла, за нещо, със което се прости....   Sad((((

# 156
Като прочетох темата и настръхнах,спомням си за баща ми който почина на 6.04.2017г.на 59г два дни след моя рожден ден,никога няма да забравя този ден

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт