В тази криза се ПЛЕТЕ: бримка-дупка, вместо две /44/

  • 108 122
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
относно заглавието: В тази ЖЕГА се плете... бримка, дупка, вместо две Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 17 591
И аз съм сред лудите... а гоблена не съм пипала... от миналата есен сигурно...  Embarassed

# 17
  • Мнения: 525
За заглавието - на мен ми харесва.

И аз имам много започнати неща, но не ги броя, че ще се засрамя  Blush

Радвам се, че харесахте моята туника!
Коте на елементи е плетена.При последния ред се закачат едно за друго.
Има линк на схемата и модела под снимката .
Вени и аз рядко плета за себе си, не ми достигат нерви.Поздравления за каскетчето,бижутата и чантите!
Аз на този каскет от кога му се каня, но като се наканя ще те ползвам за консултант.

Сбъдваща мечти много е сладка жилетката за малката принцеса!

# 18
  • Мнения: 910
И аз съм от лудите май Laughingдва големи гоблена, един миниатюрен и едно пуловерче на малката. Срам

# 19
  • Мнения: 1 172
Имам започнати пола,чанта, гердан и два потника - едното е всъщност онова кръглото,което показах в неделя. Най-близо до края си е гердана и то защото днес го показах на една колежка и тя реши да го придобие Grinning и ща,не ща до утре сутрин ще е готов... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 550
Сбъдваща мечти и Вени, браво за красивите неща, които показахте!
И аз плета по няколко наведнъж. В момента плета две блузи (детска и дамска) и една туника. Още незавършени ще започвам болеро, блуза и жилетка.
На плетаческа среща няма да ходя. Тя винаги при лилиите в Борисовата градина ли ще е?

# 21
Steisi, надявам се да не е винаги при лилиите. Wink
Щото през зимата навън... ще трябва да се плете с ръкавички.

Имаш ли някакви идеи за споделяне относно евентуални места за срещи?

# 22
  • Мнения: 440
Сега попаднах на рокличка със зашити отгоре цветенца от ирландското плетиво - мисля, че е идеално като изпълнение, тъкмо като за мен Mr. Green
http://club.osinka.ru/topic-53431
И линк към темата за он-лайн плетенето в руския форум на детски неща (има доста жилетчици, някой скоро търсеше идея) http://club.osinka.ru/topic-52957?&start=0

# 23
  • Мнения: 1 172
Много е красива! Не ми беше идвало на ум, а хич не е трудно човек да се досети....
ти какво направи в крайна сметка с чантата за майка ти?

# 24
  • Мнения: 440
По-скоро тя какво направи с нея Mr. Green Каза, че иска да е изплетена дръжката, и да е по-дълга, да си я носи през рамо, като торбичка. Само това остана. А за лилавата - още не съм направила дръжка.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 203
В момента съм изоставила плетките ,но все пак се записвам ,да не ви загубя.

# 26
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
И линк към темата за он-лайн плетенето в руския форум на детски неща (има доста жилетчици, някой скоро търсеше идея) http://club.osinka.ru/topic-52957?&start=0

Направо ми взе акъла,на 1 страница съм и вече си харесах 2 жилетки с подплата #Crazy.Май ще разплитам довечера и ще сменям преждата Mr. Green.

# 27
  • Мнения: X
...

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 08:59 от Анонимен

# 28
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Сбъдваща мечти,жилетките са страхотни.Аз и за момченцето си ще трябва да изплета.Идеални за времето,когато е студено за тънко яке и топло за зимно.

# 29
  • Мнения: 0
Сбъдваща мечти - първата жилетка е много сладка с яка. А тези двете с подплатата ръчно плетиво ли са? На мен ми изглеждат машинно плетени  Laughing За ръчно плетиво са изпипани много добре  Hug
veni - не съм плела бижута, че нещо не мога да си се представя с такива, но бялото комплектче е страхотно направо  Hug
Аз като си захвана една плетка не плета нищо друго, докато не я завърша. Но нещо все по-нямам време за съжаление  smile3516  

Общи условия

Активация на акаунт