Моля, помогнете!Постоянно гадене

  • 2 369
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
здравейте бг мами..имам доста неприятен проблем..гади ми се постоянно от 5 дена, първите 2 повръщах,сега вече не, дори и хапвам, но точно тогава, като се нахраня и ми става мн  зле, засилва се гаденето..пия ясмин,от снощи започнах 2та опаковка,а също и префемин..чудя се дали може да е от тях,префемина е със срок 07.09г.Това гадене започна ден,след като ми дойде и ми се е случвало и друг път (имам ПКЯ), но сега продължава вече пети ден и не издържам Cry
пих отвара от джоджен,така бях чела тук някъде,но не подейства,стомаха ми се е свил и ми е некомфортно под гърдите..
извинявам се за дългия пост,ако някой е имал тоя проблем да сподели,защото не мисля, че съм чак за лекар и все пак се притеснявам,тъй като преди ми е минавало за 2-3 дни  Cry
благодаря

# 1
  • Мнения: 2 011
Все пак ...иди на лекар! Може организмът  ти да има непоносимост към някоя съставка на лекарствата!  newsm78
А не се изключва и варианта да си пипнала вирусче!  newsm78

# 2
  • Мнения: 7 723
За лекар си. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 165
на мен от Ясмина също ми ставаше гадно. Може да е от него, но си направи консултация със лекар.

# 4
  • Мнения: 82
На лекар задължително, но понякога изброените от теб лекарства дават такъв страничен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт