Сигурен "предсказател" ли е 2D видеозоназа пола на бебо?

  • 1 107
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Майчета, вчера ме гледага на 2Д видеозон и доктора ми каза "момче е:.Дали е сигурно?

# 1
Да, ако ехографистът е добър!

# 2
  • Мнения: 9 894
не. В коя седмица си?

уффф, да се поправя, че сабахлям рано....в 30 седмица е доста по-сигурно вече. По принцип по-лесно е да се види момче на видеозона, отколкото момиче - но сигурни неща няма.

Последна редакция: вт, 30 авг 2005, 08:24 от тити

# 3
  • Мнения: 5 577
Бибе, при кой доктор ходиш, виждам, че си русенка?

# 4
  • Мнения: X
Не, няма 100% сигурен метод. Освен от ехографа си зависи и от това до колко е опитен лекарят.
Най-сигурно, е като се роди каквото ти кажат - такова  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 239
При Рудницки ходя.Въпроса ли е има ли мама на която в 7 месец са и казали момче, а е излязла девойка?

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не, няма 100% сигурен метод. Освен от ехографа си зависи и от това до колко е опитен лекарят.
Най-сигурно, е като се роди каквото ти кажат - такова  Mr. Green
newsm10 Много често бъркат, на мен ми казаха момиче, а се роди момче, а на други мои приятелки им казаха момчета, а се родиха момичета за тяхна изненада.

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
 Laughing знам за случай, когато до последно са казвали "момиче", мамата купила всичко в розово...стаята била розова...и се родило прекрасно момченце. Жената плакала като разбрала...Simple Smile
Изводът е....не бързайте с розовото:))))))
Момиче в синьо по става:)))

# 8
  • София
  • Мнения: 1 254
Не е сигурен тоя метод... Е по сигурен е от бабешките Simple Smile
По-често се случва да ти кажат, че ще е момиче, а да излезе момче!
Гледат дали бебето има тестиси или яйчници.... Доста лесно е да се обърка Simple Smile
На мен ми казват момче вече 3 пъти, ама аз чух за 2 случая родени през последния месец дето са им казвали момче, пък излезнали момичета!
Знам, че 100% сигурно е амниоцентезата, но пък не си струва да се подлагаш на това само за да разбереш пола, а и не съм сигурна, че някой ще се навие да ти направи по тази причина!
Леко раждане

# 9
  • Мнения: 46 437
Остави ехографа, само лекаря има значение  Wink

# 10
  • Мнения: 7 640
не отчайвайте момичето, ако са се видели тестиси, място за съмнение няма. А яйчници на плода който вижда, е направо нобелист!  Joy

# 11
  • Мнения: 667
Зависи основно от опитността на гинеколога.
...и адекватността разбира се, защото не знаеш дали снощи не е имал тежък случай и не му се привижда нещо.
На нас в 17 г.с. ни каза момче и не сбърка. Всеки път до края ни казваше МЪЖ, нали ни гласи за зет Simple Smile Simple Smile
Не знам дали това е от значение, но по това време ни преглеждаше вагинално. Мисля че се вижда по-ясно.

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)) не се виждат ячниците, а срамните устни:))))

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Остави ехографа, само лекаря има значение  Wink

И от позата на бебето. При нас Силви беше с крастосани крака.
Разбрахме, че ще е момиче чак в 9 месец, като разтвори крачета най-накрая.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 242
На мен до средата  на деветия месец ми казваха: май е момиче, по-скоро прилича на момиче, имаше и момент, в който крачетата не бяха разкрачени да се види. Чак около 2 седмици преди да родя друг доктор ме прегледа и каза, че вижда тестиси, при което аз направо  Shocked, изредиха се всички лекари в консултацията да погледнат и всички потвърдиха - даже и аз можех да различа тестисите на екрана. И сега си имаме 4 месечен сладък, малък мъж!

Общи условия

Активация на акаунт