Юли 2006 - Тема 86 - Ще ядем вкусна торта с крем

  • 20 220
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 433
Аз съм ходила в Гърция в Икеа,но си беше по-скъпичко от България. NaughtyВ Румъния имам поглед във всички вериги за хранителни стоки и е доста по-скъпо също и изобщо не се учудвам , че мамалигарите пазарят във Варна и Добрич като за световно Mr. Green
Сега поне има всичко по магазините,само пари да имаш.. ,въпреки че е много по-евтино от миналата година примерно newsm78 

# 31
  • Мнения: 314
Не съм ходила в румънската,но от темите във форума знам,че е доста по-евтина от гръцката.Ама чудно ми стана,кое е по-евтино от миналата година,като заради тази криза нашите търговци се възползват и си надуват колкото си искат цените,за разлика от''нормалните'' държави.

От лондонската взех на Зоя стъпалце за баня за 2,5 паунда,които са 5,5лв!!! ShockedОбикновенно,бяло с покритие  на точки да не се пързаля.Вижте тук какви са им цените и то за една пластмаса:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_39&products_i … 0f75dff920c8fd80a
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=4838&osCsi … 56e953e57cb85b0bf
Взех и и метален комплект прибори с пластмасови чинийки и подложли за хранене пак на смешни цени по 2-3 паунда.Аз не виждам тук цени да падат. Rolling Eyes
Ако решим някой ден да продаваме такива стоки на такива цени в България има 2 варианта:или ще забогатеем или ще ни убият! ooooh! Tired

Последна редакция: пн, 13 юли 2009, 23:14 от arllina

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Благодаря ви момичета за честитките и пожеланията. HugЗа съжаление обаче нещата при нас хич на са наред. Разстройството спря, но Тошко е много отпуснат. Всеки ден ни вливат по 2 банки глюкоза. Ако утре не се оправи докторите настояват да влизаме в инфекциозна болница. Момичета стискайте палци да не се стига до там. В петък трябва да пътуваме за Анталия.......... Излишно е да казвам че днес нямаще РД......... Не само Тошко, но и ние нямахме никакво настроение и желание за празнуване.  Cry Cry Cry

# 33
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Анет  Praynigмалкия да се оправи бьрзо Praynig На теб много прегрьдки и много сили ти пращам Hug
Пепи, това да ти е пролема- обзавеждането Wink важното е че вече си имате собствено жилище Hug.
Така ми се иска една малка спретната кьщичка с хубаво дворче, но може би в този живот ще си остане само една мечта Tired
Арлина, сьгласна сьм с теб Peace
Като сравнявам цените тук и в родния ми град ooooh!, а да не говорим за заплатите Tired. Тук всичко се намалява още преди да е изтекьл сезона- примерно началото на юли започват разпродажбите на летните дрехи, обувки и тем подобни и то намаления от 20% до 70%. Очилата, които си купих са с 70%намаление и то защото хем вече са започнали намаленията, хем и защото са от колекция от предната година. А да не говорим за дрехите от известни марки, които можеш да намериш за смешни пари/излизат по-евтино и от турските и китайските боклуци, продавани в БГ/ ooooh!

и тьй като вече сме 14-ти
Честит рожден ден на малката Ема! Ронка, да ви е здравичка, послушна, умна, да помага на мама за малкото бебче и много да се гордеете с нея. Много целувки от нас и весело изкарване на празника! bdbaloni Kissing Heart
Честит празник и на Яна! Прекрасно детство и много подарци за празника! baloni smile3510

# 34
  • Мнения: 708
Честит Рожден на Ема и Яна!Бъдете много здрави , лъчезарни и щастливи деца .Желаем ви детството ви да е изпълнено с много смях и веселие. Hug Heart Eyes  за вас мили майчета

Ох Ани и аз съм минала през този ад.Мислех да ти звънна вчера ,но то само до мен щеше да ти е. Пробва ли при твоя хомеопат. Ако няма разтройство и повръщане ,защо ще ходиш в болницата? Вчера говорих с Хаджиева и тя ми каза за този вирус във Варна. Стискам палци мила  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 35
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА И ЯНА   Hug Hug Hug

Момичета, аз също имам РД ден, но така и не се научих да пускам картинки (малееее, а съм цяла вечност във форума), затова, да си знаете, че ви черпя с тортичка   party023  и питие по избор   Peace

# 36
  • Мнения: 708
 smile3555 smile3555 smile3555 Иве извинявай ,не съм погледнала изобщо от пред. Embarassed
Честит Рожден Ден Мила!
 Желая ти от сърце: любов, добри приятели,
пари и още много, много рождени дни!
На празниците хората си пожелават много неща,
но аз ти пожелавам само 2:Никога и Винаги!
Винаги щастлива и никога нещастна!
[/size]

# 37
  • Мнения: 1 341
Момичета, днес е най-прекрасният ден в живота ми!
На тази дата преди 3 години станах майка за първи път!
Да ми е живо и здраво слънчевото момиченце!





Честита 3-та годинка и на бърборана Яна!

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 13:14 от Ронка

# 38
  • Мнения: 845
Честит рожден ден на двете принцески Емка и Яна! Бъдете все така послушни, любознателни, да топлите сърчицата на мама и тати и най-вече да сте здравички!

Ронка, Betta това е за вас:

# 39
  • Мнения: 845
Ц няма ,сама ще дойдеш да си го цункаш Crossing Arms smile3534
Хм, ще те изненадам аз теб. Wink Ще видиш ти! smile3534

# 40
  • Мнения: 433
Ронка,честита ти рожденничка скъпа приятелко Hug smile3525Да ти е жива и здрава и все така чаровна Heart Eyes
Опитах рано сутринта да ти пусна един смс,но май вече си сменила французката карта  Thinking
Честит рожден ден и на Яна  bouquet
Преди 20 години на тази дата бях в Бордо в един разкошен замък и празнувахме 100 години от френската революция.Имаше един поне 5 на 5 огромен сладкиш от еклери във формата на Бастилията,запален с бенгалски огньове..Разкошна работа..и аз май съм поостаряла доста като се замисля... Sick
Жорка,как е Дими?

# 41
  • Мнения: 1 341
Mersi за пожеланията и честитките, момичета.

Ивка, ЧРД, жива, здрава и много щадтлива да си! Hug

Лети, не знам вече кой номер ми имаш. Ще ти пусна на лични актуалният ми. Мерси за всниманието! Heart Eyes

Празника тук наистина е голям. По Френската телевизия гледаме колко е красиво в Париж и как са се постарали хората. В Париж времето се оправи, но при нас заваля. Ще празнуваме вкъщи, а довечера се надяваме да не вали, за да слезем до центъра да гледаме зарята. Много е красиво навсякъде. Peace

На мен ми е едно ревливо цял ден. От снощи сме се зачекнали с Калин и само се разправяме. Ама ми писна, да си прави каквото реши без да се съобразява. Така де, явно и хормоните ми играят лоша шега, отделно преди моя РД съм в някаква дупка и то се насабрало... ooooh!

Ема е прекрасна. Сутринта получи голям комплект за рисуване. ОТ 150 части е, на Ягодов Сладкиш. Сега рисуват с баща си, а аз ще врътна една баничка набързо. Следобед чакаме нейната приятелка да дойде да духнат свещичките, а привечер и наши приятели, Калин да почерпи, защото вчера взе 10 годишна карта за работа тук. Той разрешително има отдавна, но точно година чака, за да му направят картата...Сякаш гоблен, а не една хартия правят. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 481
Честит рожден ден малки сладки принцеси Ема и Яна!Бъдете здрави и слушкайте много,много щастливо детсво и игри!

Честито и на нашата мама Ивка! Ако искаш да ти обясня за картинките  Hug иначе и тази торта ще хапнем какво Heart Eyes

Анет какво е това чудо ужасно,бързо да се оправя и да не стига до болница горкото,а вие не се притеснявайте за празника,празници много- здравички да са само Praynig Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 688
Благодаря много за пожеланията за Яна! Да почерпя и аз:



Честит рожден ден и на Ема! Да ви е жива и здрава, Рони, и все така да ви радва  newsm51!

Ивка, честит рожден ден и на теб! Много здраве, щастие и късмет   bouquet!

Всички болнички дечица да се оправят бързо  Praynig Hug!

По-късно пак ще се включа, че съм се заровила в работа  Confused.

# 44
  • Мнения: 1 240
Честит рожден на прекрасните Ема и Яна! Нека бъдат най-щастливите и усмихнати деца!

Мили Ронка и Бета, весел и незабравим празник!   bouquet   bouquet

Ивка, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, късмет и любов!   bouquet

Да ви кажа за нашата одисея сутринта.  Laughing От днес съм в 45-дневен болничен и в 11.00 часа имах час при док. Отварям сутринта очи, гледам 10.40 ч.  Shocked Едва успях да се оправим с Гергана и то само тоалетна и баня и тръгнахме. Стигнахме почти на време.  Mr. Green Гери жадна, гладна, аз също. Трябваше да давам кръв, урина и да ми взимат секрет, да записваме тонове... Добре, че дойде Васил и до като ме изследваха, двамата с Гергана отидоха детето да закуси.

Иначе съм добре, не ме гледаха на ехограф, но след 2 седмици съм пак на преглед. Качила съм 3 кг. за малко повече от месец, кръвно, пулс - всичко е в норма. Чакам резултати от изследванията.

Гергана пак бушуваше в кабинета, разпита акушерката за всички уреди, надраска няколко листа и ги подари на доктора.  Mr. Green Качи се доброволно на кантара - 16 кг. е, а у нас скоро я мерих - 98 см.

Сега Гергана не иска да спи, а на мен очите ми се затварят. Довечера ще лягаме рано-рано.

След болницата ходихме да поръчаме тортата за РД-то, Гергана си избра Мики Маус с лилав крем, а за ДГ поръчах кекс, защото нищо друго не приемат лятото.  

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 16:56 от Дю

Общи условия

Активация на акаунт