Декупаж - 30

  • 39 726
  • 358
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 369
Nelly#,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquetМного здраве,късмет,щастие и всичко което си пожелаеш  bouquet
Момичета страхотни произведения   bouquet БРАВО НА ВСИЧКИ  и нови и "стари" Hug
Профилче,голяма мацка си на аватара:hug:

# 16
  • Мнения: 128
Nelly#    newsm59 Много здраве, късмет и любов и от мен! Пу за мене синия коктейл по средата newsm53!
mery_poppins1 - аз не само на аватара съм си мацка  newsm44 newsm62
zdravkova- понеже питаш, мисля че е по-добре така - да не натежи ако го обточиш докрай

Дано успеем да си организираме среща, че все пак е лято и хората щъкат - както възнамерявам и аз да направя тези дни!

Вчера бях в Слънчоглед - уууууу голямо разочарование - нищо декупажно нямат и май няма и да имат!  Ако някой е открил нещо интересно в други магазинчета да свирка, че ще го закъсаме откъм материали!
Раковинче хайде де - тея снимки с какво ги правиш, да не ти такъв апарата, че се бавиш толкоз

# 17
  • Мнения: 4 369
JoyДа бе Профилче,аз като го публикувах и след това се замислих и сама си викам,щом на аватара е така ,значи и в действителност е  така  Laughing

# 18
  • Мнения: 0
Nelly Честит Рожден Ден, желая ти много здраве, щастие и ЛЮБОВ   bouquet  
Rakovina благодаря за комплимента и ранга в който ме издигаш, но чак майстор не съм. Embarassed   bouquet Има още много да уча.
Profil3 много е хубав комплекта за приятеля, а и чинията с ангелите е станала чудесна   bouquet Ако можеш да споделиш с какво си направила фона?
Предварително благодаря   bouquet
Цитат
наде,в какъв смисъл,4е ходят много салфетки
Наде, казвам го защото отначало режеш мотив и лепиш върху него яйцата, след това режеш пак от салфетката и лепиш. После лепиш яйца на 3/4 от мотива и си режеш подходящия мотив ........... и така колкото пласта искаш да налепиш (например за чинията с нарцисите съл разбутала 6-7 салфетки). Дано съм обяснила добре.  Embarassed

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 21:01 от NadiaStoianova

# 19
  • Мнения: 32
Nelly#,честит рожден ден, с пожелания от сърце за здраве, любов и късмет във всичко !!! smile3525

# 20
  • пловдив
  • Мнения: 2 364

Честит рожден ден и от мен Nelly! Да си жива, здрава и щастлива!
Да ти се сбъдва всеки ден по една мечта, да тънеш само в едно море - Любовта!


zdravkova и на мен така ми харесва, слънчогледите изпъкват  thumbsup

# 21
  • Мнения: 411
Наде,мисля ,4е ми стана ясно.имам една кофи4ка измити 4ерупки дето 4акат приложение,но за сега само мога да гледам и да се наслаждавам на ваШето изкуство.

# 22
  • Мнения: 165
Честит рожден ден Нели! Желая ти здраве и сбъдване на мечтите! newsm59
Профилче, имам още малко довършителни работи и тогава ще ги снимам  Wink Мноого готини неща правиш  Peace
Здравкова, стана ти спец в шишетата - много ми харесват последните ти неща, а чинийката си е добре така  Hug
НадяСтоянова, не преувеличавам, наистина съм възхитена от работите ти. Надявам се няма да се сърдиш ако пробвам нещо по метода с конеца, видях че и рускините правян нещо такова. А черупките ти толкова ме вдъхновиха , че и аз направих две неща с яйчено кракле. И аз не разбрах какво значи "отиват ми много салфетки", би ли обяснила. Наколоко пласта черупки, или салфетки  newsm78
Мери и ти като мен се отцепи малко от темата, явно шиеш кукли. В новите неща има две с твои салфетки
Къдричке, чакам с нетърпение нещата при теб да се нормализират и да пишеш по честичко  Hug
Сладкишче, бързо оздравяване ти желая  Hug

# 23
  • Мнения: 139
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НЕЛИ  Hug Hug Hug  bigdance2 ОТ СЪРЦЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ САМО РОЗОВИ НЕЩА!!! почерпката ти е супер, броих я за гала  Wink

Наде, и аз се подреждам на опашката за разрешение за конеца - даже си купих едно кълбенце бяло за плетене на една кука  Praynig

Профи, тая антика (фотоапарата) е просто прелест, а аватарчето ти наистина казва много  Hug

Аз май се оспамих, ама утре ще снимам още няколко песни на нов глас и няколко нови неща  bowuu че скоро пак ще страдам от липса на време  Sick

# 24
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, не съм влизала от 1 седмица и днес ми се зави свят от толкова красиви неша които показвате
Профи , готвача е просто прелест - салфетка ли е или разпечатка ,и ангелчетата , а морските - аххх приказка
Елинка на чинията  е супер  релефа  и е много красива
Крис бутилките особено слънчогледите - великолепнни
Здравкова чинийката много ми харесва
Желая Ви приятен и усмихнат ден

# 25
  • Мнения: 3
Здравейте талантливи, работливи момичета! Не можах да се сдържа да не кажа няколко думички.
Надя ти уби рибата!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Профи - чудесно морско пано, а комплекта с готвача е прекрасен  chef, чудесен подарък е. Здравкова чинията е много хубава така, само дай по светла снимка, да се насладим пълноценно.   bouquet
Чакаме с нетърпение работи на Раковинка и на Мери (куклите са невероятни, страхотно чувство за хумор и носталгия по детството).
Приятен ден от мен.

# 26
  • Мнения: 376
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НЕЛИ   bouquet    много здраве и любов(когато дойде в темичката помислих,че Дюкан е името на любимияти Joy  newsm78 )

момичета благодаря ви за милите думи  bouquet
Раковинче-и аз се присъединявам към Профилче,за снимките де и апаратчето  Joy
ето новия ми кантар
http://media.snimka.bg/3657/013569064.jpg
и едно шише
http://media.snimka.bg/3657/013569066.jpg
http://media.snimka.bg/3657/013569082.jpg
http://media.snimka.bg/3657/013569083.jpg
Желая ви приятни летни мигове........................пак стана много горещо  ooooh!
та затова малко есенен полъх,който е благодарение на АНТОМ,която ми изпрати прекрасните гъбки
http://media.snimka.bg/3657/013569059.jpg
Много щастие на всички вас   bouquet  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 128
Ето ме пак - да отговоря първо на 2та въпроса - това с готвача е салфетка, доста разпространена, много от момичетата са правили с нея разни неща, дойде ред и повод и за моята -радвам се, че ви е харесал резултата.
NadiaStoianova - и преди съм го обяснявала, ама ме мързи да си търся старият пост - фона на ангелчетата е правен горе долу като твоя метод с конците - лепя мотива, след него един пласт намокрена и набръчкана салфетка, чакам да изсъхне след което с тампонече/парченче кухненска гъба/ топя в съответния цвят и с потупкване нанасям върху чинията/през цялото време говоря за гърба на чинията/ - в тоя случай пластовете са 2 бр. като съм нанасяла върху първия слой един цвят и в/у втория друг цвят - лесно и приятно е, трябва да се пробва !
А ето сега с какво се занимавах вчера и днес
http://picbg.net/pic1.php?u_id=22586ZFlWH&f_id=29346&i_id=333224
снимките са повечко, че все още съм пристрастена към творбата, а именно цинкова 10 литрова лейка  Laughing
zdravkova всичките работи са супер - идеята с кантарчето ми ареса много  Hug

# 28
  • Мнения: 376
Профилче-оооооооооннееееееемяяях  #Crazy ПРЕВЪЗХОДНО е станала тази лейчица.Като си направиме среща си я заплювам за мен да я донесеш  Joy

# 29
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Hug Здравейте вълшебници!
Пак трябва да хваля  Joy
zdravkova кантара ако беше мой, щях да си го закача на стената за картина, че с мойте килограми върху такВаз красота не стъпвам  Crazy И шишетата са си супер, ама нали съм си пристрасна към морското...
profil3 страхотна лейка! Бих добавила нежна, но няма да е достатъчно, бих добавила със страхотно съчетаване на фон и салфетка, ама и това няма да е достатъчно, абе я направо да си кажа, че за мен е съвършенна!  omm Ох, много ми харесва! zdravkova хубаво е, че си я заплюваш, ама ако чуеш шум от тихи стъпки... дошла съм  Mr. Green
 Joy
Творете момичета, творете и снимайте, че аз тези дни съм изпаднала в един амок,
 Cry а вашите красотии ми лекуват душицата.  Heart Eyes
Набирам сили да се завърна, тъй че очаквайте включване /що саксии ме чакаааааат/

Общи условия

Активация на акаунт