Пазар в Солун ?

  • 85 846
  • 198
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 283
Някой знае ли кога започват зимните намаления в Солун?

# 31
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
След 20 януари някъде.

# 32
  • Мнения: 1 544
Според мен много по рано, мисля ,че към 5-6 януари ,а тази година нещо навсякъде са започнали предколедни намаления да правят вече.

# 33
  • София
  • Мнения: 58
Аз се записах на шопинг екскурзия за началото на  декември ,пък ще видим дали ще има намаления.В тура са включени Cosmos,Ikea,Sprider,Jumbo и Lidl.Намам си на идея как за един ден ще обиколим толкова магазини,като се има впредвид,че Космоса е най-големия Мол на Балканите и само там ще ни трябват 3 дена.
 Моля Ви,ако някой знае със сигурност дали ще има предколедни намаления да пише  Praynig

# 34
Космос въобще не е най-големият на Балканите, като имам предвид дори у нас колко са големи нашите молове и въобще никакви три дни не ти трябват. А и по другите магазини е същото, стига да знаеш какво искаш

# 35
  • Мнения: 4 275
Наде, ще чакаме да дадеш отзиви като се върнеш! Hug
Дано да има изгодни оферти! Simple Smile Би ли споделила къде си се записала за ексурзията?
Аз бях в Гърция по време на летните намаления, но хванах края и ... почти нищо не беше останало!
Та за зимните от по-рано Simple Smile

# 36
  • Мнения: 214
Другата седмица отивам до Солун 27 - 29.11. После ще пиша каква е ситуацията с магазините и намаленията, за тези, които се интересуват. Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 58
Наде, ще чакаме да дадеш отзиви като се върнеш! Hug
Дано да има изгодни оферти! Simple Smile Би ли споделила къде си се записала за ексурзията?
Аз бях в Гърция по време на летните намаления, но хванах края и ... почти нищо не беше останало!
Та за зимните от по-рано Simple Smile


Мишелин ,колежката ми направи резервациите и в понеделник ще я попитам.
Според мен вече има доста фирми,които предлагат такива екскурзии.
Emiliika,аз живо се интересувам за да знам какво да очаквам.
Вижте какво намерих за миналогодишните намаления:
http://dnes.dir.bg/2008/12/02/news3682237.html

# 38
  • Мнения: 4 275
Наде, благодаря за ЛС-то!  Wink
Сега ще чакаме Емилийка да се върне и да разкаже как е минал шопинга ...  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 58
Мишелин   Hug
 Емилийка утре би трябвало да се прибере и с нетърпение очаквам
да разкаже. Дано да са започнали намаленията.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Тази тема се подновява 2 пъти годишно,но еуфорията ви е хванала раничко Peace Peace

# 41
  • Мнения: 83
И аз се присъединявам към чакащите Peace
Ще имам ходене към Солун в началото на декември и се надявам да попадна на добри оферти Thinking

# 42
  • Мнения: 0
хайде мооооля ви някой вече да разказва за намаленията в момента, че и аз съм за към Солун другата седмица  Crazy и искам за малко парички - много и все хубави покупки Wink че Коледа идеее  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 214
Здравейте, всички нетърпеливи!  Simple Smile
Със съжаление мога да кажа, че още не са започнали намаленията. По принцип знам, че към Коледа/Нова година са големите разпродажби и тогава е истерията. Не мога да кажа дали в края на тази седмица ще има намалени цени вече.

# 44
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Аз се записах на шопинг екскурзия за началото на  декември ,пък ще видим дали ще има намаления.В тура са включени Cosmos,Ikea,Sprider,Jumbo и Lidl.Намам си на идея как за един ден ще обиколим толкова магазини,като се има впредвид,че Космоса е най-големия Мол на Балканите и само там ще ни трябват 3 дена.
 Моля Ви,ако някой знае със сигурност дали ще има предколедни намаления да пише  Praynig

Здрасти. Би ли ми писала на лични коя туристическа агенция ползва? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт