Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 101
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959



  Boys Before Flowers    Over the Rainbow  Time.of.Dog.and.Wolf             Sign Exclamation My Girl                  
                                 
Сериал - BGSubs                  Сериал - BGSubs                Сериал - BGSubs                  Сериал - ENSubs            

                 Sign Exclamation Hong.Gil.Dong                         Mars                            Hwang Jin Yi            Goong ENSubs и тук                    
                            
Сериал- BGSubs                        Сериал - BGSubs               Сериал -  BGSubs                         Сериал - BGSubs

      Yasha                          Spring Waltz                            Iljimae                        Hana Yori Dango
                               
                    Сериал - BGSubs               Сериал - ENSubs - Руски             Сериал - BGSubs                     Сериал - BGSubs                      


A.Frozen.Flower                 Linger                               Love Me Not                      A.Moment.To.R  
                               
Филм - ENSubs                           Филм - BGSubs               Филм - Романтичен - BGSubs                    Филм - BGSubs  

Secret Sunshine                    Daisy                                      Nana                           My Sassy Girl  
                          
 Филм - BGSubs
                   Филм - Романтичен- BGSubs  Филм - BGSubs                            Филм - BGSubs      
      
 A Millionaire's First L The King And The C    Accuracy of Death        The.Drummer
                              
       Филм - BGSubs              Филм - BGSubs                                 Филм - BGSubs                 Филм - BGSubs


   Lavender                    The Snow Queen           Sign Exclamation Brilliant Legacy             Coffee Prince
                             
Филм - BGSubs                            Сериал -  BGSubs                         ENSubs                               Сериал - РускиSubs

Sign Exclamation - Качват се БГ Субс!!!

Предишни теми : Тема - 1


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намалява, до желаната височина.

За развитието на сюжета на даден филм, се пише със спойлер - бяло!!!


# 1
  • София
  • Мнения: 547
ауу, супер е темата! Hug Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 398
Много сме шаренки, много  Mr. Green Като азиатчета сме!

# 3
  • Мнения: 2 149
 Hug Харесва ми Hug

# 4
  • Мнения: 7 914
Schmetterling
  bouquet  Hug

за труда, който си вложила Hug

# 5
  • DE
  • Мнения: 521
Ухаааа, страхотно е, тази начална страница направо замества моето списъче с филми, браво на Schmetterling!

# 6
  • София
  • Мнения: 266
Ееее, страхотна тема, браво!  Hug  bouquet Просто перфектно оформена! И да се отчета, изгледах A Moment to Remember, просто невероятен филм! Страшно емоционален и тъжен. Препоръчвам с две ръце. Сега съм свалила Valley of Flowers, изглежда ми много добре, и е копродукция на Япония, Индия, Франция и Германия. Ще се отчета когато го изгледам и него  Simple Smile



Линк: http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=115066

Едит:

Ето и едно много хубаво сайтче за мобилни телефони, където видях, че са качили рингтонове от БОФ  Sunglasses
Сайта е много хубав, има и теми има и мейкъри на теми, има и мейкъри на рингтонове- всичко безплатно и изисква регистрация, за който се интересува:

http://www.zedge.net/ringtones/1461/sony-ericsson-w910-ringtones … &sug-search=0

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 10:06 от malka maimunka

# 7
  • София
  • Мнения: 547
malka maimunka, много полезен линк си дала  bouquet спестява доста усилия

снощи загледах My Sassy Girl, ама само до половината, щото майка ми ми се накара, че от мойто пронизително хилене не могла да спи (3 и половина беше) Mr. Green Mr. Green
филмът е жесток! Crazy сега сядам да си го догледам Flutter
прави ми впечатление, че корейките са много диви моми newsm78
значи такова чудо ако ми е в къщата..

ще се едитна: догледах го Crazy боже мили, преди да започна със азиатското кино, мислех, че не обичам комедии Crazy ама не било така Mr. Green сега си избирам нещо друго, по-късно пак ще пиша Sunglasses

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 17:43 от Малката Черна Шапчица

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Ще ви следя с най-голямо удоволствие. Страхотна първа страница.

# 9
  • Мнения: 1 924
Страхотно оформление на новата темичка,Schmetterling Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 547
нещо всички се изгубиха, тука направо опустя.. Rolling Eyes
аз снощи гледах Nana - много ми хареса Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
Schmetterling благодаря ти   bouquet
тъй като аз сега тепърва почвам да ги гледам много ме улесняваш  Hug

приключих с ББФ или БОФ не разбрах кое е правилното още в понеделник
никак не ми се искаше да изгледам останалите ми 7 еп за една вечер ... исках поне за 2 вечери да ги изгледам обаче не се сдържах .. то при тия обрати как да се спра да гледам ... много тъжно ми стана  Sad ... прекараха един чудесен ден заедно ... Джан Ди за пръв път му каза че го харесва ... и после вечерта  ooooh!  Tired 
съвсем ме изненадаха и  #Crazy с тази загуба на памет, че накрая и това момиче от къде цъфна - болнична двойка били  Crossing Arms
маймунката (не й помня името) също я харесвам и тя една лудетина, стана ми мъчно за нея
беше забавно Пьо като видя баба си - 'ти жива ли си'  Laughing тц тц тц бива ли така


аз не съм някой киноман и любител на сериали  Rolling Eyes рядко се връзвам да гледам и не мога да преценя в крайна сметка колко е добър ББФ ... на мен обаче много много ми хареса
погледнах го точно защото е азиатски ... всичко се почна преди години с книгите на Джеймс Клавел ... покрай Япония и Китай (най-вече Хонг Конг) ми стана интерересно и за страните около тях ... различни култури, различни философии на живот ...

снощи не гледах нищо, но си дръпнах My Sassy Girl и сигурно тази вечер ще го видя
аз както не гледах ..  сега изведнъж какво ми стана  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 0
Тоталното окорейчване Mr. Green натръшква нови жертви, виждам.
Колкото повече, толкова повече Mr. Green.

Какво да препоръчам... ами това -Бичонму: http://easternspirit.forumandco.com/forum-f3/topic-t12.htm?sid=f … 8c20495aed4fbbb97

В темата има линкове за сваляне, а и е преведен (има го и в Замунда).

Изкушавам се да цитирам мнението на Janis_J:
"Сериала е една невероятна феерия от музика, красиви чувства, "по корейски" заплетен сюджет, вълнуващи бойни сцени, прекрасни костюми и отлична актьорска игра. За мен лично - 10 от 10.
Няма какво друго да допълня освен, че ще е голям пропуск, ако не го гледате."

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 15:13 от Крал

# 13
  • Мнения: 7 914
castanea
добре дошла Hug  bouquet

 горещо ти препоръчвам ;  A moment to remember, Snow Queen  Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 398
Скъпи фенки,
правя малко офф от темата, но смятам, че ще бъдете доволни. Както знаете Истърн спирит проведоха семинар миналата събота и неделя във Варна. На този семирар присъства и говори едно българско семейство живеещо в Корея вече четири години. Горещо ви препоръчвам да си изтеглите това видео и да се насладите на информация от първа ръка - http://dox.abv.bg/files/dw?a=69781c37dc  Peace

Общи условия

Активация на акаунт