Подарявам дете - безвъзмездно!!!!

  • 2 289
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: X
Сериозно ви говоря, ама да знаете, че лудницата ви е в кърпа вързана. #Silly

Та за какво иде реч. Моята току-що проходила щерка си мисли, че вече за нея граници няма. Разходките ни не са просто кошмар - те са невъзможни smile3511

Не иска количка - по никакъв начин не седи, изправя се, вика, тръшка се.....
Махнах количката, излизаме пеш. Е, да ама то е на всяка крачица спиране, обиране на боклуците по земята и кошмарен вой до небесата, ако се опитам да и взема насоченото към устата нещо или пък да и обърша ръцете. Спокойно можем да си седим на едно място и да лижем асфалта smile3515

Отиваме на площадката - там има пързалки и девойката, видяла се пораснала и с неограничени възможности решава, че ще се катери наобратно по пързалката  Shocked Ама неможе - нормално; пищи, че неможе - ненормално! Banghead

Помагам и да се изкачи, всичко е ОК, но иска да седи права при дръжките, без да я държа, ама как да и обясня, че неможе - то не са ревове, викове, хората доволно гледат сеир.........

Е, незнам как ще се излиза вече  newsm45 Нямам сили да се боря, уж е само на годинка, а вече ми подпали главата af

# 1
  • Мнения: 1 250
Щом асфалт ближе - ще я взема, подът ми е достатъчно мръсен.  Wink
Това с боклуците - иди подай молба до Волф да ти изплащат заработеното.

Имаш много амбициозно дете, с разчупено виждане за нещата! Такива хора подхождат нетрадиционно към всеки проблем и са много изобретателни.

Като нямаш сили вече да се бориш, не се бори.

Нашата едно лято, след поредица коремни вирусчета и едноседмичен престой в инфекциозна болница от обезводняване, на плажа си забъркала нашата убавица супичка в лодката - морска вода с пясък - и я видях в момента, в който "опитваше" супата  #Crazy
Ама явно беше изградила вече имунитет.

10 очи да имаш, в различна посока да гледат, не можеш да се справиш с проблема. Детето просто има характер, за което я поздравявам, да ти е жива и здрава.

# 2
  • Мнения: 197
Ей, наистина ме разсмя. Сигурна съм, че изобщо не ти е смешно, защото и аз съм била в същата ситуация нееднократно и направо ми се плачеше.Това с близането на асфалта и пода е култово.  Сега вече нещата се нормализираха, но пак си е изпитание всяко едно излизане. Стискай зъби, сама ще започне да разбира докъде й стигат възможностите, като се поохлузи няколко пъти.
иначе, по темата - няма да го взема, че 2 ще ми дойдат в повече Crazy.

# 3
  • Мнения: 88
Хахаха давай я насам хем ще си има компания Деннис. И той е същият прибързва със всичко ужас два дена подред се катери по стълбите на пързалката и блее назад ама бърза в същото време да се накатери и хоп-с главата надолу в пясъка. Мъжа ми даже постоянно се кара с мен че не съм можела да го гледам   newsm78 Ми хем го придружавам хем пак дивотии върши и не дава да му помагам че иначе воя е до небесата.

Последна редакция: вт, 30 авг 2005, 15:10 от Vivi

# 4
  • Мнения: 4 244
Много добре се посмях на историята ти.  hahaha
Цирка тепърва почва - нали те предупредих  Mr. Green
А за осиновяване - нямаш проблем! Фърляй я насам - хем къща голяма, хем двор голям, няма да ми пречи   Hug

# 5
  • Мнения: X
Ооооох, добре, че сте вие, да кажете, че не сме само ние кукувиците  Crazy

Аз го разбирам детето, че всичко му е толкова интересно и любопитно, ама как да му обясниш, че не се прави тъй..........някой да ми беше казвал преди да родя, че лудницата е чак такава нямаше да му повярвам  ooooh!

# 6
  • Мнения: 1 077
спокойствие и силна трева  Mr. Green

Радвай се на детето - че кога друг пъти ще може безнаказано да крещи, да се катери наобратно, да проучва асфалта... И още може, да знаеш. Просто някакси ти трябва да го приемеш за нормално.  Mr. Green И е нормално да крещи, когато не може нещо. И на мен ми се крещи в такива ситуации.  Rolling Eyes
И ние на годинка махнахме количката, и Ида си тръгваше в градската градина и ми махаше за чао... Това е. Така е.
Пък за границите - вярно, няма вече такива... Тръгва детето по света.
Ъъъ, не и слагай рокли - тънки дълги панталони, да няма ожулени колена и излишен рев.
И хайде, лек път!   bouquet

# 7
  • Мнения: 811
Виж сега, ще те моля да не подбиваш цените  Naughty

Като я даваш безвъзмездно щерката как ще изтъргува Малчо  newsm78 иска да го трампи за куче и маймуна, а той даже асфалта не ближе - направо копае  hahaha

Ако си навита - дай да я дадем на щерката - за двамата може и кон да вземе  Joy

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ооооох, добре, че сте вие, да кажете, че не сме само ние кукувиците  Crazy

Аз го разбирам детето, че всичко му е толкова интересно и любопитно, ама как да му обясниш, че не се прави тъй..........някой да ми беше казвал преди да родя, че лудницата е чак такава нямаше да му повярвам  ooooh!

О не си сама мила. Децата ни са едни малки изследователи. Пробват непрестанно до къде им стигат възможностите. И да обясниш няма кой да те чуе. На мен обикновенно ми се прави напук. Миналата седмица на пясъчника поднася пълна лопатка с пясък към устата, казвам НЕ и тя го лапва като ме гледа и ми се смее. smile3511

Търпение му е майката. Ще и мине мерака по някое време. Е, не винаги ми стигат нервите и почвам да крещя, та другите майки  #Shocked Ама кво да направя и аз съм човек . А Силви ми се хили моляви се.  newsm78
Спокойно мага да ти осиновя щерката. По-куку няма да стана.
Ще си тичаме трите из парка и това е.

# 9
  • Мнения: 1 645
Леле имало и друго дете като моето зверче.
Ама те са си лика -  прелика - все едно говориш за моят син.
Абсолютно същата история,ама аз отдавна вече съм изкукала,и вече не ми прави толкова силно впечатление,но понякога ми идва да се smile3514
Аз гледам да не го водя на площадката,когато има много деца, защото им взима играчките ,бута ги понякога дори се кара,а преди няколко дни разплака едно дете около 2 години,със неговите писъци и тръшкания.
Е това вече ми дойде в много  newsm61
Ако взема и твойта щерка  -  лудницата ще е пълна.
И какво пък -  нека Дани да си има дружка ,давай я насам.

Даниел - 21.04.2004г.

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добре дошла в клуба!
Какво да ти кажа, и ние сме на същото дередже. Намразих до такава степен "разходките", че просто ми се свива сърцето като ми се налага да излизам с количката и щурчо в нея. Държи се по същия начин, освен всичко изброено, гони и бездомните кучета.
За мой ужас, положението с каката не бе по- розово. Все си задавам въпроса, защо точно на мен ми се паднаха толкова палави деца. Завиждам много на майките, които спокойно си бутат количките, децата им си кротуват, а дори могат и на кафе да поседнат някъде.
Ако това ще те успокои, с каката нещата малко заприличаха на нещо поносимо към 2-рата й годинка. Така де, още годинка изтрай, и после ще се смееш на другите палавници по улиците. Знам, че сега изобщо не ти е до смях, на мен лично понякога ми се реве.
Търпение и успех!

# 11
  • Мнения: 4 414
туй е от името, ша знайш...нашата Ния беше абсолютно същия случай - фасовете, пързалката на обратно, асфалта - все едно аз съм го писала....казваше ми една една колежка, че всички Нии са бесни, ама аз се смях тогава...за твое "успокоение" нещата се поукротяват след около 2-3 месеца...може и да има някаква норма за изблизани километри асфалт, ама аз не знам колко е...та като минат тия месеци/км. почват нови номера...няма да ти ги казвам, че да не скочиш от терасата Hug
така че
спокойствие и силна трева  Mr. Green

# 12
  • Мнения: X
Завиждам много на майките, които спокойно си бутат количките, децата им си кротуват, а дори могат и на кафе да поседнат някъде.


И на мен винаги ми е било необяснимо защо аз ахааа да седна на някое кафе и само при мисълта за настъпилия хаос съм бегом на обратно, а някои майки могат по цял ден да си седят с дечковците до тях  Confused

Цитат
туй е от името, ша знайш... Joy Joy

Последна редакция: вт, 30 авг 2005, 16:03 от Анонимен

# 13
  • Мнения: 1 077
хаха, за кафенето - сега мойта скица, като минем покрай някое приятно местенце (ама усет е развила, шъ знайш) вика "Мамо, да седнеме!".. ooooh! ooooh!

# 14
  • Мнения: 5 577
Доста смешно ми стана, но и мен това ме чака...

Можеш ли да я пробуташ на бабите за уикенда?

# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да я взема...но безвъзвратно:)))))
Споко:)
Остави я да падне няколко пъти (от избрани за целта почтибезопасни места) и може и да и влеза малко акъл  главицата:)

Обясни и красноречиво...с жестове, отвратени физиономии и плюване ако щеш, че тези неща от земята са гадни и че кучетата правят "пиш" върху тях...или нещо от сорта...нещо, което и е гадно и може пък да попрестане....

..ще видиш ти какво е на разходка с колело....някой ден:)))

# 16
  • Варна
  • Мнения: 440
Не си сама изобщо. Аз съм 8 кила надолу откак моят кроттушко  Rolling Eyes се опитва да ходи . Е сега ве4е ходи и си мисля , че може и да ги закръгля на 15  #Crazy. Ама той е като турбина и понякога не знам дали ще издрапам деня изобщо  newsm78 . Доста крещя през деня ама ко да го прая  Hug Mr. Green Heart Eyes .
За количката той не иска да седи в нея още преди и да му дойде на ум , че може да ходи , но аз се правя на разсеяна и на него му стана ясно , че ще трябва да се примири поне до площадката.  За по-дълги разходки не се и опитвам . Абееееее ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 645
гони и бездомните кучета
 
Това го има и при нас,но освен кучетата гоним и  -  котки,гълъби,връбчета и мравки..........




 Завиждам много на майките, които спокойно си бутат количките, децата им си кротуват, а дори могат и на кафе да поседнат някъде.
Не си спомням от кога не съм сядала сама на кафе newsm78.Май беше миналото лято.
За по - дълга разходка и дума не може да става.Това си е направо мечта.
А не дай боже да спра количката за нещо,дори за много кратко време - настава едно крещене ,едни чупки в кръста,направо лошо ми става.
С нетърпение очаквам мъжо да се прибере от работа,за да излезем - когато сме двамата положението е по поносимо.
Сама излизам само в двора на кооперацията.Това е единственото място на вънка,където имам рахат.

Даниел - 21.04.2004г.


# 18
  • Мнения: 138
и при нас е така , вече не ходя на места където се посещават от много майки защото ми е много трудно да се спавям с малкия човек (1.10м.) голям е инат когато не е на неговата става страшно .

# 19
  • Мнения: 4 212
Съвсем нормално ти е детето, историята познава много такива слу4аи.Ако го подаряваш, взимам го, не се дърпай сега  Flutter
Моята хубостница и фасове ядеше и канала в банята ближеше и стъклени 4аши гризкаше с апетит....асфалта е полезен, има витамини.  Mr. Green
Пък тва 4е нещяла да стои на едно място, ми нормално,пак нормално. То сега детето е разбрало 4е има кра4ета и дааавааааааааай. Ще свикнеш, няма къде да отидеш  Flutter Laughing

# 20
  • Мнения: 4 629
Като проходят децата - така става. Изведнъж стават неудържими и им е интересно да правят всички забранени неща. Това е то детското любопитство и желанието да изучават света  Hug Не мога да ти съчувствам, защото на мен това поведение ми се вижда нормално от страна на едногодишно детенце Simple Smile

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нормално. А при нас какъв е купон! Crazy
Не завиждайте на майките, на които децата им си стоят спокойно в количките и не искат да излизат от тях- това не е нормално!  Naughty

# 22
  • Мнения: 6 315
Взимам я - с Йоан ще са си прекрасна компания. Може и по някой бой да си хвърлят профилактично или да си чешат венците един на друг  Mr. Green. Пък току виж много се харесат и се оженят и заедно заближат де що им падне по улицата. Едно е ясно - семейните скандали ще са я за някой фас, я за някой боклук  ooooh! Laughing.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
 hahaha hahaha hahaha
Извинявайте мами, ама се посмях с вашите приключения  Hug
Ние отдавна сме го минали нози етап и вече съм забравила какво беше. Помня само, че моята много пасеше, де що види - трева, цветя, всякакви растения. В къщи пукнато цвете не остана, няколко години карах без китки от нея.
Та нормални работи са това, какво да ги правиш - деца  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 250
Хубаво е дето на някои деца им преминава, защото на моето - Ц.

Другия месец става на 4 годинки, обаче дори тази сутрин я видях да се опитва да бърка в контакт. Редовно вадя от устата играчки, монети и др. Прави каквото си иска. Изобщо няма никакви угризения и страх за каквото и да е.
 #Crazy

Какво е това чудо -  не знам. А батко и е толкова кротко дете  Praynig- всички ми завиждаха. Ама явно в този свят нещата се уравновесяват - кротък батко и дива дивна дива.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
  И аз още чакам да й мине на моята дъщеря, но уви! Кротка беше до момента на прохождането. Седеше си мирно и тихо в количката и я отгледах едва ли не по кафетата. Ела да видиш като проходи какво стана - та до ден днешен.
  Първо чаках да минат 3-те год.- уж след това се укротявали, после чаках 5-те год.- уж преставали и си намирали други занимания освен тичане, пакости и т.н., сега чакам първи клас, пък дано и аз да видя едно кротко момиченце в къщи.
  Аз като видя кротко дете и се чудя да не е болно.

# 26
  • Мнения: 202
 Joy И аз доста се посмях, но все едно пишеш за нашето сладко слънчице, което явно има моторче, а не крачета

# 27
  • Мнения: 1 037
И аз като теб се оплаквам, но всички ми отговарят с въпроса - "А защо ти са заспали деца? По-добре да са ти такива живички и енергични!
Да, ама аз вече не им смогвам! Особено сега и баткото като започна да се "Вбебенява"/мой термин! Mr. Green Rolling Eyes- /! Вечер преди лягане е истинска лудница - играят на криеница, борят се, катерят се по диваните, леглата. А кошарата за игра се чудя как още е здрава/събира 11 кг. + 30 кг/! Една вечер показваше на малкия как да удря с лъжици по една метална кутия - невъобразим шум Mr. Green! Направих им клипче с обещанието след години да го подаря на внуците. Мразя да им подаряват всякакви музикални инструменти.
И да те успокоя! Сега започват трудностите! Мъниците стават толкова изобретателни! Още ми настръхват косите като се сетя как баткото беше успял да си отключи вратата на детската, беше се покатерил върху раклата и надничаше през отворения прозорец! 

# 28
  • София
  • Мнения: 2 952
Пандора, аз не мога да го взема детето, не че и ти ще ми го дадеш, но те разбирам. Гголемият ми син беше същата фурия. Когато бях бременна втория път една приятелка съвсем насериозно ми каза да не се притеснявам, че не може и двете ми деца да са толкова бесни. Честна дума жената ми е много близка и го каза с най-най-добри чувства и ... съчувствие  Embarassed
Да знаеш, че те разбирам, но и да знаеш, че периода минава. Сега той е на 8 години и като гледа 11 месечната си сестра, която е сравнително спокойна не може да повярва, че е вършил подобни неща. Ако само имаше представа колко по-луд беше  Mr. Green Беше ми стопил лагерите, бях станала кожа и кости, ама ей мЪ на, оживях. Гледай да прекарваш известно време без детето - помага много.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
imam predlojenie Wink

v edin kvartal sme,podoziram,che se razminavame po ulitzite Rolling Eyes,tvoita e DEVA,moia ubavetz i toi Deva!!!ey,niama takiva inati Crazy

dai da pusnem stadoto na niakoia polianka Twisted Evil

ne iskam da stava 17.00 h.,zashtoto do 20.00 h. mi razkatava familiata.......niama kolichka,niama kafe,niama mira Close........a i moite maje v kashti ne sa ot golemite pomagachi,ta mi e malko nanagorno,no............davai shte ia vzema,moma niamam Party

shto da ne ia vzema Nia,moje dvamata vzaimno da se opitomiat Crazy

v T market pazaruvash li s neia na ratze??????

# 30
  • Мнения: 1 680
От сега до 2 год. възраст се настрой психически-това ще ти е ежедневието. Само внимавайте и пазете ГЛАВАТА. Laughing Heart Eyes Hug

# 31
  • Мнения: 69
 HugДавай я момата вземам я.Ама да знаеш че като ти стане мъчно няма да ти я дам.Ще я взема чак в Бургас.Съчувствам ти.Аз бях в същото положение с баткото идвало ми е да го хвърля от седмия етаж.Правеше само бели косата ми побеля от него но сега е вече по-кротък.А малкия е много по-спокоен/за разлика от батко си/заиграва се с играчки,книжки е от време на време пощурява но бързо му минава.Ако твоята сладурана е ината колкото моя малкия да знаеш няма да имапроблем ще се разберат двамата.  love001морски целувки на малка принцеса и сладки сънища smile3524

Последна редакция: ср, 31 авг 2005, 23:22 от veneta ivanova

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm53и това е само началото smile3521 newsm77 15

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 572
От сега до 2 год. възраст се настрой психически-това ще ти е ежедневието. Само внимавайте и пазете ГЛАВАТА. Laughing Heart Eyes Hug

А баш!

Споко, Пандорка, това е период- просто задължителен за темпераментните деца. Щерка ми беше същата, че и по-дива, редовно я завирах в някой вход да я отупан от прахта Laughing И сега не е от кротките, но има голяма промяна.

Общи условия

Активация на акаунт