От коя седмица се вижда пола на 3D?

  • 4 156
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 382
Намерих много написано по темата за този ехограф, но не разбрах от коя седмица може да се определи пола, аз си записах час за четвъртък - дали е рано още?
В 18 седмица съм

# 1
  • Мнения: 7 640
 Принципно е раничко, но може и да имаш късмет. До 26г.с. слизат тестисите, в повечето случаи могот да се видят и по-рано.
Дано не ти е срамежливо бебето и си покаже Д-то. Grinning

# 2
То зависи от лекаря Crazy
Моя ми каза в 15-16 седмица че 95% е момче, а ехографа не беше
3D.
Но пък и бебчо си го показа пола много ясно Mr. Green

# 3
  • Мнения: 727
Искам да ти кажа че зависи от доктора ти...а не от видиозона
На мен видяха пола още в 17 г.с и то на обикновен видиозон

# 4
  • Мнения: 5 241
Ако е добър доктора, 100 % ще ти каже пола в тези седмица  Simple Smile
На мен ми казаха пола като бях 16-17 г.с.  Hug

# 5
  • Мнения: 296
Точно така, много зависи от това колко му разбира главата на доктора и от апаратурата разбира се. На мен ми каза още в 12 г.с, а сега само потвърждават, че ще е момченце. Моят доктор се води светилото по ехографии в Букурещ, имам му пълно доверие, защото това беше и моето предчувствие Laughing

# 6
  • Мнения: 2 952
3D  се прави към 23  седмица , но  и по-рано се вижда , не е  въпроса  з а  виждане , то се  вижда и на няколко седмице още.....а   става   въпрос какво искат докторите  да  видят (ние  най  се вълнуваме за пола)....те  мерят размера на главата  в  този етап от развитието , размера на костите на краката и ръцете, 4ерепа....въобще имат си показатели ,които са важни в  този период. А за виждането...то се  вижда .

# 7
  • Мнения: 5 577
Аз имам изумителен отговор - още в 10 (десета!) седмица ми каза докторката момче.  Shocked
Не тази, при която ходех редовно, и щях да раждам, а тази от ЖК.

Помислих я за  Crazy, и не повярвах изобщо.
Незнам налучка ли, какво ли, но се оказа права  newsm78

# 8
  • Мнения: 592
На 3D се виждат оформените органи, което означава, че след 12 седмица ще могат да ги видят. На мен доктора ми го каза така: "виждам яйчници, сърчицето...." по което разбрах, че ще е момиче. (за преглед на такъв видиозон) и тук няма значение как е застанало бебечето, както на другите видиозони. Най-вече зависи от знанията на доктора. Да незабравиш да кажеш какво е бебето!!!

# 9
  • Мнения: 1 910
И на 2D се виждат органите и въобще всичко, което и на 3D. Някъде четох, че 3D образа се генерира въз онова на 2D.  Так, че не виждам как ще се вижда нещо повече...виж по-ефекнто може би.

# 10
  • Мнения: 6 877
На мен още в 11-ата седмица ми казаха, че ще е момче...за сега още незнам дали са познали, защото съм в 22-рата седмица

# 11
  • Мнения: 2 066
В 14 г.с. на обикновен видеозон ми казаха пола на бебето. Зависи от лекаря, а не от машината.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 320
на в 16 седмица ми казаха че ще е момче и до сега казват, че ще е момче. Акушерката казва, че можело да се види и по рано, но ние сме от срамежливите!

# 13
  • Мнения: 2 723
Нашия бебо го видяха, че е мъж в 16 г.с.

# 14
  • Мнения: 1 341
В 14г.с. разбрах, че е момиче и то на 2д

# 15
На мен ми видяха момче в 15 г.с. на 3Д.

Общи условия

Активация на акаунт