Между ада и рая

  • 3 747
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 366
Няма какво да добавя, амо едно рамо да се  smile3518

И много  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 469
Не се притеснявай! Не зная твоята киста от кой вид е, но има такива, които сами се пукат.
На мен също ми бяха поставили диагноза поликистозен яйчник, но много станно след няколко месеца нямаше и помен.

# 47
  • Мнения: 2 792
  Фиданчице, горе главата, нещата ще се наредят, тази случка ти помогна да си отговориш на много въпроси, за които не беше сигурна, сега вече всичко е въпрос на време и малка доза късмет:lol:.
  Аз ти пожелавам късмет  bouquet

# 48
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И от мен виртуална прегръдка получаваш!!!!!!! Горе главата - мамите са ти казали -щом вече знаеш, че искаш още едно бебе - ще стане, ще видиш Laughing
 А на кистата - бойкот!!!!!!! Не щем таквиз натрапници, дето развалят рахата на хората.
 Иди  за свое успокоение при още някой медицин. И - няма да плачеш, чу ли?!!!

# 49
  • Мнения: 1 278
Кати, горе главата, маце!
Бебето ще си дойде, когато си му е времето, а кистата ще я пребориш по един или друг начин. Сигурна съм в това!  Прегръщам те виртуално, а скоро и на живо.  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 173
Ох миличка. С теб сме.  Hug
Горе главата и сложете началото на опитите за бебе, като разкараш тая гадна киста. #2gunfire
Може и да е фоликулярна киста. Още ли ти закъснява?

Въпреки, че и аз съм имала фоликулярна, ама ми е закъснявало само 2-3 дена. Пък и теста не ми е бил положителен...

# 51
  • Мнения: 5 183
Ех, мили4ка, разбирам те колко си разо4арована!!!
Ама и ние как само те надъхахме с мераците си за бебе... Нищо де, ще се оправят нещата и, ако наистина искаш трето, един ден и това ще стане.
А сега се успокой и се радвай много на двете слън4ица, с които те е дарил Господ, а за трето - ако е писано, ще стане!!!
Бъди спокойна, това е най-важното!!!
Ние сме с теб!  Hug

# 52
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Много съжалявам!
Горе главата,и преди  и сега ти казвам Ние сме с теб Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 1 854
Фиди,ще се оправят нещата и всичко ще е наред сьс здравето ти,пьк и идеята за още едно бебе вече е "промила мозьчето Ви",така,че ще бьде лесно другият пьк за теб и за половинката ти да приемете новината,когато дойде  preggo
Пожелавам ти да се справиш без оперативна намеса!!!!

# 54
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Фиди,

 Жалко, че така са се стекли нещата,но...просто трябвало е така да стане.....Ти си силна жена и ще се справиш- не само с кистата, но и със следващотот бебе.....

Една голяма  Hug

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Няма страшно!  Hug
Запазвам си поздравите за следващия път!  thumbsup
Тъй било писано. Вземи завърти някоъ велика кулинария, да мислиш за други работи. И да пишеш какво сготви!  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 780
Май наистина както казва Maika и ние сме до голяма степен виновни за разочарованието ти - малко ли те навивахме и надъхвахме!!  Sad Сега е по-важно да се реши проблема с кистата и дано това да стане по най-безболезнения начин за теб!  Praynig  Hug
Приятно пребиваване в България! Сигурно всички вече с нетърпение те очакват! Хайде утре ще гушкаш мъничетата! Поздрави!   bouquet

# 57
  • Мнения: 4 244
Мили мамчета, никой не е виновен за чувствата които ме посетиха!
Вие само ми дадохте и давате морална подкрепа в труден момент, за което съм ви страшно благодарна  Hug   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 465
Hei Fid i ot men silna Hug

da ia preborish tazi gadna kista box bash i
posle bebo da idva - sega veche patiat mu e razchisten i znaesh che i dvamata shte go priemete s otvoreni obiatia Hug Two Hearts yes
Sega si misli samo za pozitivni neshta - patuvaneto do Bulgaria, decata, rodninite i priatelite. Pozitivnoto mislene privlicha samo pozitivni neshta i preborva bolestite. Ama az kakvo ti obiasniavam - po-pozitivno mislesht i usmihnat chovek ot teb mai ne sam vijdala. Ia samo kato se ogleda chovek - vsichki mami vav foruma te podkrepiat newsm10  love001 smile3503

# 59
  • Vienna
  • Мнения: 266
Фиди, ужасно съжалявам! желая ти много , много здраве и по-малко притеснения, доно се оправиш и горе главата!!!!

Общи условия

Активация на акаунт