за кръщенето

  • 1 423
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Vsu6tnost vuprosa be6e kum An mary - dali e dovolna ot Sveta Nedeliaq

# 16
  • Мнения: 5 228
Аз не съм АнМари, но пък кръстихме дъщеря ми на 19 юни в Св. Неделя. Службата много ми хареса, не беше нито твърде дълга, нито твърде къса, имаше хор. Кръсти я отец Костадин - той също така ни венча. Всичко беше прекрасно. Само внимавай с фотографа, защото на нас здраво ни одра кожата и не ни даде негативите.

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Извинявай Фукла  Embarassed

Вчера го кръстихме нашият юнак в СВ.Неделя - беше невероятно, наистина препоръчвам отец Мина и кръщането да бъде в централната част на църквата!

# 18
Да ви питам мамчета, на нас също ни предстои кръщене, но най-големият ни проблем е, че не можем да пътуваме откакто навърши девет месеца сина ми повръща като пътуваме на по-голямо разстояние с кола. Какво ще ми препоръчате?

# 19
  • Мнения: 5 228
Ами кръстете го някъде близо до вас  Simple Smile. Ако искаш кажи къде живееш и да мислим варианти за църква или манастир.

# 20
  • Мнения: 381
И ние ще кръщаваме Дани в събота.Купихме дрешки и хавлия, но не знаех че трябва да се купува кръсче.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 298
И ние ще кръщаваме Дани в събота.Купихме дрешки и хавлия, но не знаех че трябва да се купува кръсче.
Защо вие купувате, дрешките и кръстчето се купуват от кръстника. А вие, според възможностите си, купувате нещо за кръстника и му го подарявате.

Общи условия

Активация на акаунт