Тапети по поръчка

  • 6 430
  • 26
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Здравейте отново,
интересува ме дали някой от вас е правил тапети по поръчка? Ако да - моля за препоръка за фирма, както и да споделите опита си. Има ли смисъл това упражнение или не се получава добре? Каква трябва да бъде минималната резолюция на файла?
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 19
Аз съм си поръчвала тапети по поръчка. Защото мястото ми беше със специфичен размер. И се оказа, че ако си купя от магазин (примерно каталог на Домко) трябва да чакам 30 дни,  цената е дебеличка и правя компромис с картинката.
Така че разгледах в интернет и си поръчах от фирма точно това което исках като картинка и стана по бързо и по евтино от колкото очаквах.
Честно казано и занапред ще ползвам услугите на тази фирма защото са доста гъвкави в нещата които могат да правят.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 425
Моля ви, дайте линкове към такива фирми и към снимки с резултати. Никога не съм иждала тапет по поръчка

# 3
  • Мнения: 19
http://tapeti.avtorbg.com/
http://bg-bg.facebook.com/pages/Tapeti-Po-Poruchka/60007624249#/ … wall&viewas=0

Това е фирмата която аз съм ползвала и от която съм доволна.

Ето и снимки от моят детски кът.

http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0116014/img_116014_1410330_l.jpg
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0116014/img_116014_1410331_l.jpg
Уточнявам
Тапет е това което е на гърба на секцията, а това което е на вратичките е фолио (тапет не би могъл да се залепи на толкова гладка повърхност). И двете неща съм си ги поръчала от фирмата. За мен най-важно беше да мога да осъществя идеята си на едно място и да е на разумна цена. След някоя друга година ще направим истинска детска стая, но за сега този козметичен вариант ме устройва напълно.

# 4
  • Мнения: 104
Аз ползвах услугите на http://tapeti.avtorbg.com/
Иключително много съм доволна. Стана точно както го поисках.  Браво на фирмата   bouquet .

# 5
  • Мнения: 2 175
И аз съм се спряла на последната фирма, даже утре имам среща с тях...да видим, дано наистина работят бързо и качествено..

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Днес бях в Декор център на бул. Сливница West Park се води, имаше една маса сигурно с над 50 каталога страхотни тапети. Момчето беше доста любезно и каза , че някой тапети ги имат в наличност другите по поръчка за 30 дни .

Скоро ни предстои и на нас покупката на тапети и мисля да говоря със свеки да гледа децата за 2 дена, макар, че не знам дали 2 ще ми стигнат и да ходя да гледам и да избирам.

п.п. сега се сещма, че май мернах и доста пердета от едната страна при тапетите та може и да се комбинира на място и за пердета , а не после да се обикаля и да се търси.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Аз закупих тапет за едната стена в хола от Декор център, но този който се намира на Околовръстен път. Тапетите се поръчват от Италия и Франция. Изборът действително е голям, но истината е, че много малко са тези в наличност. Поръчах на 19 юли и едва преди седмица пристигна тапетът - имало проблем с превозвача.

# 8
  • Мнения: 19
Забравих да спомена.
Огромното предимство заради което реших да си поръчам тапети по поръчка беше, че след като ми направиха проекта, ми станаха за три работни дни. Самия тапет се оказа значително по дебел от  стандартните което ме учуди приятно.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Днес бях в Тапети по поръчка. Казаха ми, че могат да изпълнят проектът ми върху канава. Нямам търпение да видя резултата, ще ви пиша!

# 10
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Аз миналата седмица поръчах от Декор Център. Казаха, че до 30 дни ще са тук. Пък ще видим.

# 11
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз закупих тапет за едната стена в хола от Декор център, но този който се намира на Околовръстен път. Тапетите се поръчват от Италия и Франция. Изборът действително е голям, но истината е, че много малко са тези в наличност. Поръчах на 19 юли и едва преди седмица пристигна тапетът - имало проблем с превозвача.
Били сме по едно  и също време там  Mr. Green
Поръчах на 19  юли и миналата седмица са дошли  Flutter
Френски са  и съм много доволна  Peace
додо -додо- разкажи малко за проекта ти..снимка ли им показа или файл си дала..интересно ми е, защото и аз имам идеи разни. Колко ще ти излезе, ако е удобно да попитам?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Аз миналата седмица поръчах от Декор Център. Казаха, че до 30 дни ще са тук. Пък ще видим.

Не е изключено забавата при мен да е резултат на летните отпуски, а твоите да дойдат навреме тъй като сезонът е вече активен Simple Smile

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 221

Били сме по едно  и също време там  Mr. Green
Поръчах на 19  юли и миналата седмица са дошли  Flutter
Френски са  и съм много доволна  Peace
додо -додо- разкажи малко за проекта ти..снимка ли им показа или файл си дала..интересно ми е, защото и аз имам идеи разни. Колко ще ти излезе, ако е удобно да попитам?

Какво съвпадение! Аз също съм доволна - много е красив:)
Тапетът, който искам да поръчам е за детската стая на синовете ми. Големият е луд фен на "Властелинът на пръстените", а малкия - покрай батко си. Правя им стаята в такъв стил и искам фототапет от филма. Никъде не намерих, поради което изработих колаж състоящ се от различни сцени от филма и дадох файла. Ще бъде отпечатан на канава и ще заема част от едната стена.
Днес трябваше да имам отговор от "Тапети по поръчка" дали ще стане до събота. Казаха, че утре ще знаят до обяд, което сякаш ме тревожи, времето става все по-малко. Затова и ще потърся алтернатива за всеки случай. За цена все още не зная - зависи от рамката, чакам отговор и за това /от друго място ще я поръчват/.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 802
А аз да попитам някой знае ли къде има тапети и килими с еднакви мотиви, по поръчка ли става или...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт