Въпрос към всички настоящи кърмещи майки

  • 1 150
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Стискам палци за леко раждане без упойки и окситоцин. И както е казала Хедра, един послушен, мирен и спокоен шампион по сукане Grinning

# 16
  • Мнения: 3 926
През цялата бременност най-силното ми желание беше да имам кърма и то се изпълни - така че - мерако, мерако, му е майката Wink Имам голям бюст (от 103 стана на 110) и никога не съм чувствала напрежение в гърдите. Като родих и излязох от реанимация, като се качих да си взема беба за първи път и акушерката ме пита - Имаш ли коластра? - пък аз - Не! (защото момичето до мен цяла нощ буквално течеше и я боляха гърдите, пък аз - нищо). Тогава тя ми каза - Дай да видя! И като ми стисна зърното - хоп една хууубава кристална капчица се търкулна и я последваха още Grinning Аз се ухилих като ряпа Mr. Green , а акушерката ме гледа и вика - Абе момиче тичай и давай цица, я виж каква коластра имаш - то това е най-важното за бебето Grinning
Така започнах да кърмя Heart Eyes
Е, преди това бях "иззобала" цяяяялата Библиотека Laughing Ама пак имах рагади Wink то лесно няма. Важно е само желание и упорство да има Grinning
Успех и леко раждане Heart Eyes

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 603
А пък аз така и не успях да направя каквото и да е било като подготовка, но засега кърмя без проблеми. И понеже не блестя с голям бюст по принцип, сега се чувствам като Саманта Фокс. Наистина размера няма значение поне в това отношение Mr. Green
А по отношение на срещите във вторни...там където беше кравай ли е мястото или до капанчетата в началото

# 18
  • Мнения: 3 550
Не са при бившия "Кравай". Пресичаш на светофара на ъгъла на бул. П.Евтимий и бул. Витоша и тръгваш напред към самото НДК. Вдясно ще видиш къси алейки, които извеждат на бул. Витоша. Втората алейка, на пейките под кестените. Преди да стигнеш до поредицата от стълбички и нанагорнища. Личим си отдалече.

# 19
  • Мнения: 280
И от мен - хубаво раждане с много хъс и много любов!! Heart Eyes И после ще се срещаме тук с още една  щастливо кърмеща мама!! Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 603
Не са при бившия "Кравай". Пресичаш на светофара на ъгъла на бул. П.Евтимий и бул. Витоша и тръгваш напред към самото НДК. Вдясно ще видиш къси алейки, които извеждат на бул. Витоша. Втората алейка, на пейките под кестените. Преди да стигнеш до поредицата от стълбички и нанагорнища. Личим си отдалече.




Ясно, разбрах, ако сте там сега във вторник ще се видим, ако не другия път

Общи условия

Активация на акаунт