Започна ли се?? Раждането?

  • 1 061
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 877
Всичко ще мине добре, ъбедена съм! Grinning

# 16
  • Мнения: 669
Хей Funny здрасти. Дойде и твоят ред вече. Успех. Не се шашкай за кървенето. След прегледа е напълно нормално. Аз бях 1 седмица в болницата преди да родя и сигурно ми направиха 4 или 5 такива прегледи с цел предизвикване на разкритие и съответно на раждането, и в следствие на тези прегледи прокървих и започна да ми пада тапата, което продължи около 4-5 дни. В началото, както казваш леко кървене и то няколко капки за целия ден, и то когато стана от леглото. И после вече започна тапата (вече сигурно знаеш какво трябва да видиш - слузесто нещо като сопол, но примесено с кръв, като съсирена кръв), и това нещо ми пада както ти казах около 4 дни.
Мали каква реч дръпнах ...................
Споко и успех. Да пишеш послекакво здраво и хубаво бебче си родила.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 839
На мен така от предната вечер започна да ми изтича нещо воднисто примесено с кръв, по скоро бледо розова течност / ама как го описах /.
На следващия ден си течеше помалко, вечерта като си дойде мъжо отидохме до болницата, приеха ме, но контракциите бяха съвсем слаби и на 15-20 мин., така си изкарах и до следващата сутрин когато дойде наблюдаващия ме лекар и каза да ме включат на системи и до обяд родих Grinning
Подготвяй се/ ако не си родила вече де Grinning/ скоро ще е и дано мине леко. Стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт