Започна ли се?? Раждането?

  • 1 062
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 524
Въпросът ми е най-вече към раждалите майчета.
Днес сутринта бях на преглед тоновете на бебо са ок, с 1 пръстче разкритие съм, и след като лекарката ме провери вече цял и ми тече малко (ама много малко) кръв.  Каза ми утре да отида пак на преглед (аз съм с това разкритие от 4 дни, но до сега не ми тееше кръв Blush. Извинявайте , че го описвам така гадно...ама не знам как иначе да го обясня..

НИщо обаче не ме боли.  Дали съм започва??  newsm78 или просто от проверката нещо се е разранило.  #Crazy
Забравих да кажа, днес ми е термина. Дали да изчакам да започне поне нещо малко да ме боли???Иначе чувствам само леко напрежение ниско долу и бебо, който се движи както обикновенно?? Или да тичам пак в болницата??

# 1
  • Мнения: 6 315
Лекарката знае ли, че кървиш? Лично аз бих се обадила или директно щях да отида в болницата.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Възможно  е след прегледа да се появи леко кървене. Ако не се засили можеш  да изчакаш до утре, но ако много се притесняваш просто се обади на лекарката Wink.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз започнах да кървя така както си описала при прегледите няколко часа преди да родя. Казаха, че било нормално, след кървенето постепенно започнаха и контракциите.
Най-добре е да се консултираш с наблюдаващия те гинеколог.
УСПЕХ, малко е останало

# 4
 Thinkingпо-добре се обади на специалист,мила...с това кървене...може всичко да е нормално,но все пак е по-добре доктор да ти каже какво да предприемеш newsm78
късмет и леко раждане newsm10

# 5
  • Мнения: 129
zdraveite mam4eta,

    dneska se vrustam ot konsultaciq i lekarakata mi kaza 4e imam 1,5 sm razkritie
    i 4e moje da rodq utre ili da si izkaram taka oste nqkolko dena.

 Ta vuprosa mi e dali nqkoi ot vas e bil taka i kolko vreme naistina ste izkarali predi naistina da zapo4ne rajdaneto? Thinking

Последна редакция: ср, 31 авг 2005, 17:21 от Туфка

# 6
  • Мнения: 5 577
Боби, аз така изчаках 2 дни, приготвяй се...

ЛЕКО РАЖДАНЕ И НА ДВЕТЕ МАМИ!!!
ВСИЧКО ЩЕ МИНЕ ДОБРЕ, БЪДЕТЕ СПОКОЙНИ!!!
ДРЪЖТЕ ЛЕКАРИТЕ СИ В ТЕЧЕНИЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА!!! и нас

# 7
  • Мнения: 524
Ами лекарката спомена, че може да покървя малко..Ще изчакам да видя дали се засилва и ще и се обадя непременноо....За момента не се притеснявам много , защото нямам контракции и болки , а кървенето ми се струва равномерно и много слабо, но не изчезва!!

Боби аз съм с 1 см разкритие от 3 дни  Blush

# 8
  • Мнения: 6 315
Не се притеснявайте и двечките. Нали знаете, че трябва да сте спокойни Simple Smile.

funny , щом лекарката е казала, че може да прокървиш, значи всичко е наред - изчакай да получиш контракции или да изтекат водите.

Успех и на двенките!   bouquet

# 9
  • Мнения: 46 492
Ако кръвта е ярка по-добре се консултирай с лекарката си.
Леко раждане  Grinning

# 10
  • Мнения: 6 472
И аз вчера бях на преглед за разкритие и после имах леко прокървяване. Важното е кръвта да не е много и да не е ярка. Имах 2,5 см разкритие, ама дофтора каза че няма да го люпя скоро Sad Аз съм си стова разкритие от 7-ми месец Confused

# 11
  • Мнения: 524
Ако кръвта е ярка по-добре се консултирай с лекарката си.
Леко раждане  Grinning

Ами не е ярка, напротив много тъмна и много малко...

# 12
  • Мнения: 46 492
На мен такава ми беше тапата  Wink Успех, скоро ще е  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 181
леко раждане ти пожелавам и после да се обадиш да разхождаме бебоците  Grinning

# 14
  • Мнения: 524
леко раждане ти пожелавам и после да се обадиш да разхождаме бебоците  Grinning
С удоволствие

Общи условия

Активация на акаунт