Отговори
  • Мнения: 274
Дебеланки, които по някаква причина успеят да отслабнат, в един момент почват да се обличат прекалено предизвикателно, дори бих казал курвенски, да говорят само за секс и откровено да флиртуват поголовно. Естествено, стигат и до изневяра. Защо се получава така? Хормонално ли е или се дължи на някакъв комплекс, породен от наднорменото тегло? А тези от вас, които са били на диета и са успели, такива ли сте?

# 1
  • Мнения: 589
Ами за предпочитане е курвенски облечена слаба жена, отколкото така облечена дебеланка, не мислиш ли?

# 2
  • Мнения: 4 965
Хммм, сексуалните хора са такива, независимо от теглото... Peace
Единствено на отслабналите дебеланки им се увеличава самочувствието, а това променя и стила на обличане.

# 3
  • Мнения: 4 978
Единствено на отслабналите дебеланки им се увеличава самочувствието, а това променя и стила на обличане.

... а понякога и поведението  Flutter

# 4
  • Мнения: 1 008
Току що написах,че приключих бременността си
94кг.Отслабвайки не съм си и помисляла за флиртове
и изневери.Честно.Напротив искам да ти кажа,че
гладувайки изпитвам немощ и съответно желанието за секс
е по-малко.
П.П. Но определено сексът на гладно е по-добър.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Има нещо такова.Предполагам, че си казват "Ето, сега съм слаба и готина нека всички да ме забележат. Защо иначе съм гладувала като куче!?" Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Дебеланки, които по някаква причина успеят да отслабнат, в един момент почват да се обличат прекалено предизвикателно, дори бих казал курвенски, да говорят само за секс и откровено да флиртуват поголовно. Естествено, стигат и до изневяра. Защо се получава така? Хормонално ли е или се дължи на някакъв комплекс, породен от наднорменото тегло? А тези от вас, които са били на диета и са успели, такива ли сте?

предизвикателно за да се види резултата Mr. Green
ти к'во си мислиш,че месеци глад,разстройство и скърцане на червата ще останат незабелязани ли?

# 7
  • Мнения: 516
Единствено на отслабналите дебеланки им се увеличава самочувствието, а това променя и стила на обличане.

... а понякога и поведението  Flutter
Така, така...

# 8
  • Мнения: 4 965
Флиртувала съм еднакво и на 52 кг. (на тези кг. изглеждам буквално като скелет) и на 78 кг. (толкова кг. живо тегло бях след раждането)...

# 9
  • Мнения: 1 008
Има и друга теория:че дебелите жени
са големи разпоретини,щото са по-
лесно достъпни.

# 10
  • Мнения: 516
Лесно достъпни, но рядко котиращи се.  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Току що написах,че приключих бременността си
94кг.Отслабвайки не съм си и помисляла за флиртове
и изневери.Честно.Напротив искам да ти кажа,че
гладувайки изпитвам немощ и съответно желанието за секс
е по-малко.
П.П. Но определено сексът на гладно е по-добър.
Ахъ,
моята бременност я заковах на 103 кг!!! Mr. Green Сега съм  82,като стигна желаните 60кг,на мъжо дупе да му е яко.Сега съм просто раздразнителна Mr. Green

# 12
  • Мнения: 674
Абе съдейки от две колежки които свалиха по 20 кг и аз имам такива наблюдения.
Започват да носят изрязани рокли да се обличат с големи деколтета и се закачат с колегите.
Така че Марадона по мои наблюдения си прав.

# 13
  • Мнения: 46 510
Преди 2 г. свалих 20 кг. и с тях си отиде и желанието ми за секс, затова си върнах половината, за да поправя нещата  Mr. Green това в кръга на шегата, но е факт ...
Не съм се обличала по-предизвикателно, точно обратното, фен съм на размъкнатите дрехи, но мога да си ги позволя само, когато съм по-слаба, така че им се насладих за кратко  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 965
Абе съдейки от две колежки които свалиха по 20 кг и аз имам такива наблюдения.
Започват да носят изрязани рокли да се обличат с големи деколтета и се закачат с колегите.
Така че Марадона по мои наблюдения си прав.

Хммм, за последната година свелих над 10 кг., а стилът ми на обличане и поведение не се е променил...
Единствено започнах да се чувствам по-добре в собствената си кожа, а в отношението към и от мъжете не съм забелязала разлика. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт