За живеенето на висок етаж ?

  • 10 112
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Искам да ви попитам според вас преимущество или недостатък е да се живее на висок етаж ? Ние си купихме апартамент на 22-ия етаж , което за мен си е супер с невероятна панорамна гледка и асансьорите са с генератори , но според вас има ли недостатъци и какви са те ?

# 1
  • Мнения: 21
Мен ме е страх да живея на високо, мился че е ужасно ! Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 428
Хм, а ако все пак асансъорът се развали Wink Гледката май е единственото предимство според мен.

# 3
  • Мнения: 2 175
Ми аз пък цял живот живея по ниските етажи и с радост бих заживяла на по-височко..
Сега се глася да заживея на 6 ет..ама без асансьор.. и пак имам уникална гледка към целия център.. Wink

# 4
  • Мнения: 22 414
По-високо от 7ми етаж не съм живяла и тогава дори ми се струваше високо.
Честно казано не мога да си представя да живея на 22ри етаж, никога не бих го направила.

# 5
  • Мнения: 145
Хм, а ако все пак асансъорът се развали Wink Гледката май е единственото предимство според мен.

асансьорите са 3 и са  с генератори ако спре тока те си работят , все пак сградата е 30 етажа .

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
... сградата е 30 етажа .

Страховито чак звучи.
Всеки ден срещаш различни/нови съседи и никога не свършват.

# 7
  • София
  • Мнения: 16 005
Харесва ми  висок етаж. От 3ти  дойдох на 12. Няма комари, никой не ме засенчва.
Интересно ми е 30 ет. блок в София ли е?

# 8
  • Мнения: 91
Няма мухи, комари и прах- супер предимство!!

# 9
  • Мнения: 145
Харесва ми  висок етаж. От 3ти  дойдох на 12. Няма комари, никой не ме засенчва.
Интересно ми е 30 ет. блок в София ли е?

Не това ще е първия небостъргач в Бургас , ще е готов след 2 години , но ние вече си купихме апартамент там и след като не съм видяла какво ще е затова и исках вашето мение.

# 10
Ааа ето каква била работата...Да се похвалиш ,че си си купила апартамент в непостроеният иначе небостъргач...

# 11
  • Мнения: 145
Ааа ето каква била работата...Да се похвалиш ,че си си купила апартамент в непостроеният иначе небостъргач...

Ако исках да се похваля че сме си купили апартамент темата щеше да е озаглавена " Да се похваля , купих си апартамент " , но темата е друга .
Цял живот съм живяла на нисък етаж и единственото , което исках да разбера е какво е . Много ми харесва тенденцията да се търси под вола теле , но уви , каквото ме интересува това съм попитала .

# 12
  • София
  • Мнения: 16 005
Ами честито от мене,  със здраве да си го ползвате.  Все пак ново, модерно, а нависоко е и по-слънчево. Добре сте направили.
В София най-високи засега са на 22 ет. Но самите блокове не са изпълнени добре, нещо с канализацията имаха.  Продават се по-евтино и по-бавно от околните апартаменти. Но са почти 30 год. Така, че не се притеснявай - добре сте се ориентирали.

# 13
  • Мнения: 1 217
Честно да си кажа по-високо от 3 етаж не се качвам.В момента живея на 2.
Кръстницата на детето живее на 15 етаж.След земетресенията в София не си и помислям да и ходя на гости.
/добре че е разбрана и не ми се сърди/

# 14
  • Мнения: 431
Не виждам недостатъци на високото, ако асансьори и канализация са изпълнени добре. Светло е, изгледът е страхотен, по-тихо се чува улично движение, по-малко летящи насекоми... Е, при нас са влитали гълъби и заблудени прилепи, но не знам, дали е от височината. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт