Бижута за крака

  • 4 864
  • 21
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Интересува ме дали бихте окрасили карката си с бижу,независимо гривна на глезена или пръстен за крака?


Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 16:12 от gerry_1912

# 1
  • Мнения: 30
Определено да харесва ми. Преди носех гривна на крака сега вече не.

# 2
  • Мнения: 1 312
Не съм слагала до сега,но това лято бяхме на море  Турция и от си харесах
гривна за крака и вече близо месец сме неразделни  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
На морето много исках да си купя нещо, подобно на първата снимка, но не намерих подходящо. Иначе има разни сребърни пръстенчета - много сладки, но нося злато и няма как да ги комбинирам. Пък златен пръстен на крака... нещо не ми допада.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Аз пуснах темата именно,защото днес си взех пръстенче,гривна имам от преди 1-2 години и повече.Но днес се снабдих и с пръстенче мисля че изглежда секси Simple Smile но разбира се съм си с готино педикюрче /маниачка съм на маникюр и педикюр/ та картинката е пълна Simple Smile и просто ми беше любопитно да разбера дали вие носите и харесвате Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6
Не ми хресва.  ooooh!

# 6
  • Мнения: 97
Определено бих носила въпреки че на моите години може да се стори смешно. Много ми харесаха всички на снимките. В магазините за бижута ли се продават? Не съм се заглеждала за такива украшения и ако не беше тази тема едва ли щях да се сетя, но съм силно впечатлена от показаните по-горе. Само да питам как бихте реагирали, ако майките ви си сложат? Е, то зависи и от стила на жената, но все пак на 43???

# 7
  • Мнения: 62
на снимката изглеждат великолепни, бих носила с удоволствие Peace

# 8
  • Мнения: 3 641
Бих носила, пробвах с пръстен ,но не ми е удобно. Иначе гривна с удоволствие. На снимките са много красиви, но не съм виждала нищо подобно по магазините Simple Smile

# 9
  • Мнения: 280
Аз имах такова пръстенче като на последната снимка-само че беше сребърно с лилави камъчета.Много сладко стой.Отначало малко ми дразнеше,но за ден два свикнах с него и не ми пречеше изобщо.За съжаление го закачих като обувах един чорап и се счупи Tired
Виждала съм много пръстени за крака по местата където продават сребро,особенно сега по морето има много Peace

# 10
  • Мнения: 97
Виждала съм много пръстени за крака по местата където продават сребро,особенно сега по морето има много Peace
[/quote]
Уличните продавачи ли имаш впредвид или магазините за сребро? Малко глупав въпрос, ама да знам къде да питам Embarassed

# 11
  • софия
  • Мнения: 756
Имама пръстен на  единия крак. Сребърен. Прилича на втората снимка, но е без камъчета...много харесвам...сега съм замислила да си купя 2 халкички за разнообразие Simple Smile

# 12
  • Мнения: 121
[color=teal ] И аз имам два сребърни пръстена от морето си ги купих миналата година, определено харесвам бижутата за крака. [/color]

# 13
  • Мнения: 3
и аз ги харесвам много , даже лятото ходя с рисунки с къна по краката. Много е секси.

# 14
  • Мнения: 919
Имам пръстен на десния крак.

Много обичам и гривни на крака, но тъй като ходя предимно с панталон и вечно ги губя. Закачат се и изпадат.

Общи условия

Активация на акаунт