Вечният дебат: Боксерки или слипове

  • 69 601
  • 260
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 830
[
И прашките могат да спаряват, нищо че има малко плат- зависи от материята!
Е добре, че ми каза Laughing Laughing Laughing А я си представи от същата запарваща материя как би се чувствала в боксери  Wink

# 31
  • Мнения: 443
С гащи или без важното е да си измиеш ръцете преди хранене, след тоалетната и винаги, когато са мръсни!

Я жените да кажат- прашките хигиенични ли са или  само удобни?

удобни са  3а слабите жени,спарват всички де Що са с и3куствена материя по тях,и нехигиенични,освен ако не  ги сменяШ след всяка тоалетна,от 6мес.минах на гаЩички пробно (памук) и оттогава никаквии неудобства никакви гин.проблеми,никакви течения,не мисля ,че Ще 3анося някога пак  праШки,естествено те са секси и правят дупето ми по  симпатично,но....репродуктивните ми органи  в момента са ми   много по важни от това как и3глеждам
3а мъжете дето  ходят бе3 гаЩи  newsm78,ми се  струва малко   кофти,не го намирам 3а нормално,а 3а жените пък  ептен.

# 32
  • Мнения: 118
ФундаменталниЯт ми извод от темата е:
Мъжете сме дискриминирани , защото не можем да носим прашки!
Боксерките не  спарват ,но са неудобни .Слиповете са удобни ,но спарват , а да се ходи без гащи е нехигиенично!
Пак сме прецакани...

# 33
  • Мнения: 830
Мъжете сме дискриминирани , защото не можем да носим прашки!
Не искате не, че не можете!  Mr. Green

# 34
# 35
  • Мнения: 471
Имам един приятел ,който носи само Прашки  Whistling и казва ,че са му много удобни  Mr. Green

Моят приятел предпочита да носи Слипове  отколкото Боксерки  , явно са му по-удобни Peace

# 36
  • Мнения: 1 047
Най-често нося слипове.
С боксери спя най-вече през зимата и като имаме гости, особено тъщата.
Имам и прашки, които слагам от дъжд на вятър.
Понякога ходя и без гащи.
А яко ме кефи, жената да е без гащи, като е с пола.

# 37
# 38
  • Мнения: 830
Кой ще си признае, че носи напольонки ? Mr. Green

http://www.mum.org/unde1900.jpg

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз съм носил в казармата , но отдолу бях със слипове. наложително беше предвид шаячните потури които се налагаше да носим.

# 40
  • Мнения: 0
Кой ще си признае, че носи напольонки ? Mr. Green
http://www.mum.org/unde1900.jpg

Аз си признах вече Wink но тези от снимката са женски. Както и Лабрадор каза - спомена ми е от казармата  Grinning Носех ги главно през зимата защото гореспоменатите шаячни потури имаха свойството да епилират краката  по-добре от всякакви измислени машинки Mr. Green 
Чудя се  newsm78 защо никой не е вникнал в потенциала на това супер секси мъжко долно бельо с дюкян, кръгъл ластик в горната част и широк в долната част на крачолите. В комбинация с мартенски въшкарник, колосани от носене партенки и кубинки 'последна грижа' ефекта е поразителен  Mr. Green миризмата също  Mr. Green
Не е случайна скалата на твърдост на мъжкия полов орган- мек, твърд, по-твърд, най-твърд, войнишки  Grinning 
Речник:
въшкарник - войнишка униформа от шаяк , която се облича септември и се носи по цял ден почти 6 месеца в общия случай без да се пере Grinning
партенки - правоъгълни парчета плат които се увиват на краката вместо чорапи. След известен период носене стават твърди - все едно са колосани. Ще ви спестя причините за това явление  Mr. Green
кубинки - високи и почти херметчини войнишки обувки - перфектен инкубатор за гъбички  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 830
Донове и напольонки едно и също ли било  ooooh!

За въшкарниците многооооо съм слушала Laughing, на мъжът ми от тогава не му растат косми по китките  Laughing от претъркване. А някои дават пари за лазерна епилация  Crazy Crazy Crazy

# 42
  • до морето
  • Мнения: 2 277
боксерки  newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
За въшкарниците многооооо съм слушала Laughing, на мъжът ми от тогава не му растат косми по китките  Laughing от претъркване. А някои дават пари за лазерна епилация  Crazy Crazy Crazy



На мъжа ми са епилирани прекрасно част от краката  Mr. Green
А иначе той носи само и единствено боксерки.

# 44
  • Мнения: 2 478
Без значение е! Достатъчно е бельото да е красиво.

Общи условия

Активация на акаунт