Имаме си снимки

  • 2 539
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 425
Ето и ние вече си имаме снимки в Интернет Simple Smile
Който иска да ни види Simple Smile Това е малката Виктория радостта на мама и тати Simple Smile

http://community.webshots.com/user/cvete_milen

# 1
  • Мнения: 3 042
Много ти е сладка бебинката, Цвете!
Да ти е здравичка и усмихната!

# 2
  • Мнения: 299
Да ти жива и здрава малката сладурана и много да ви радва с тати. Ама такъв е сладък бонбон balloon

# 3
И аз най-накрая ги разгледах. АМа мама бая се постарала и доста материял е вкарала - за което не се сърдим Wink  Simple Smile
Да ви е жива и здрава Вики . Обаче тя от малка сваля пичове - гледам един Гошко се завърта там Wink
И мама като булка видях - страхотна синеока красавица.
Ама я ме светни тука един на друг ли си говорите Wink  Simple Smile
Че е ако е така - на това се вика ЛЮБОВ Wink

# 4
  • Мнения: 2 529
Красавица като мама е малката Виктория Grinning

Да е жива и здрава и много умна и игрива Sunglasses

# 5
  • София
  • Мнения: 9 374
Цвете, толкова сте сладки! А какви бузи имате само! Laughing  Laughing
Пу-пу! Много хубава момата!

Страхотна булка си била, Цвете Laughing !
Първата снимка от албума е велика! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 414
малеееееееее колко сте сладки...струва ми се на мама се е метнала тази хубавица:)))
да ти е здрава и само усмивки с нея:)))

# 7
  • Мнения: 1 793
Цвете, била си невероятно красива булка! страшно готина Simple Smile  а за Малечка-Палечка какво да кажа - малко сладко бонбонче. да ви е жива и здрава:)

# 8
  • София
  • Мнения: 13 200
Лелеее, страхотни сте!!!
Всички снимки разгледах. Пу-пу! Да сте живи и здрави! Много да ви радва Вики! Grinning

# 9
  • Мнения: 1 425
Цитат на: Honda
И аз най-накрая ги разгледах. АМа мама бая се постарала и доста материял е вкарала - за което не се сърдим Wink  Simple Smile
Да ви е жива и здрава Вики . Обаче тя от малка сваля пичове - гледам един Гошко се завърта там Wink
И мама като булка видях - страхотна синеока красавица.
Ама я ме светни тука един на друг ли си говорите Wink  Simple Smile
Че е ако е така - на това се вика ЛЮБОВ Wink


Гошко е нашето приятелче от болницата Simple Smile Той се роди 3 часа след нас и с него бяхме в една стая Simple Smile Благодаря ви за милите думи на всички. Много си обияаме нашето слунчице Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 217
Много си красива!
Бебката също е хубавица! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 425
Цитат на: kopche
Цвете, толкова сте сладки! А какви бузи имате само! Laughing  Laughing
Пу-пу! Много хубава момата!

Страхотна булка си била, Цвете Laughing !
Първата снимка от албума е велика! Simple Smile


Копче, благодаря и на теб за миличките думи, Първата снимка от албума от сватбата е торение на сестра ми Пела (от форума) оказа се че тя е по добър фотограф от самия фотограф който бяхме наели на сватбата Simple Smile

# 12
  • Мнения: 242
Много е сладка да вие жива и здрава.

# 13
  • Мнения: 247
Красива майка и красиво бебе! Да ти е жива и здрава принцесата!
Изпрати някоя снимка в бебешко списание!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 133
"mnogo dobre si hapnah"- много сте сладки Simple Smile
Да сте живи и здрави и все така красиви!  Grinning

# 15
  • Мнения: 343
Ама много сте сладки!
Все така да растете!

# 16
  • Мнения: 255
...Ами тя крушата не пада по-далече...каквато майката, такова и бебето Sign Exclamation  Laughing Мноооого сте хубави Sign Exclamation

# 17
  • Мнения: 3 927
страхотна фото сесия!!!
поздрави на малката Вики и майка й.

# 18
  • Мнения: 5 500
Много сладки снимки, да ти е жива и здрава победителката Wink  Sign Exclamation

Много ми хареса снимката с Гошко Laughing Но, защо са така повити до шията, милите Rolling Eyes  Confused:

# 19
Голяма е сладуранка Викито!А на "mnogo dobre si hapnah"- е същата като моя Алекс.Сънчо си заспива докато го кърмя и много и се радвах на тази снимка.Скоро и ние ще започнем да излизаме на разходки и можем да се уговаряме за излизане с количките в Морската ако искаш.Поздрави и целувки на малката принцеса! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 425
Цитат на: AFRODDITA
Много сладки снимки, да ти е жива и здрава победителката Wink  Sign Exclamation

Много ми хареса снимката с Гошко Laughing Но, защо са така повити до шията, милите Rolling Eyes  Confused:


Да с Гошко са големи сладури и ние с майка му много им се радвахме Simple Smile
Така са увити, защото в Окръжна болница така ги увиват, като пашкулчета, но пак са сладки Simple Smile
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЗА МИЛИТЕ ОТЗИВИ Simple Smile
ПОЗДРАВИ НА ВСИчКИ ОТ НАС Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 425
Цитат на: sun_yana
Голяма е сладуранка Викито!А на "mnogo dobre si hapnah"- е същата като моя Алекс.Сънчо си заспива докато го кърмя и много и се радвах на тази снимка.Скоро и ние ще започнем да излизаме на разходки и можем да се уговаряме за излизане с количките в Морската ако искаш.Поздрави и целувки на малката принцеса! Simple Smile


O ДА С УДОВОЛСТВИЕ, ТАЗИ СЕДМИЦА СЕ ПРИБИРА НАШИЯ ТАТКО ОТ ЧУЖБИНА И ЩЕ ИМА МНОГО РАЗХОДКИ В МОРСКАТА И РАЗБИРА СЕ ОщЕ СМИНКОВ МАТЕРИЯЛ Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 655
Ние със свако й понеже сме далече и все албумчето гледаме.
Много бързо расте това бебе.  Laughing
А тук http://community.webshots.com/photo/156904229/161269353TtUlJn
е страхотна. Нямам думи.
Работата стана като в онази приказка: "Нашето гардже е най-рошаво..." Laughing  Laughing  Laughing Хайде още малко и ще стане Виктория на 1 месец. Не остана.

# 23
  • Мнения: 951
БЕБОЧЕТО е супер-бонбон,а майката е красавица!Красиво семейство сте,да сте живи и здрави!

# 24
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Mnogo e sladko bebtseto :eating: .Da vi e zivo i zdravo i mnogo radost da nosi na vsitski vi.
Mislia tse si bila prekrasna bulka.

# 25
  • Мнения: 1 975
Страхотни снимки  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 15 194
Чудесно бебче!! Красива мама!!!
Разгледах снимките с голямо удоволствие!
Опитах се да разпозная и Пела, но не съм сигурна дали успях Sad  Някакъв жокер??? Wink

# 27
  • Мнения: 1 425
Цитат на: Vivi
Чудесно бебче!! Красива мама!!!
Разгледах снимките с голямо удоволствие!
Опитах се да разпозная и Пела, но не съм сигурна дали успях Sad  Някакъв жокер??? Wink

Веднага го даваме жокера Simple Smile
Снимките от сватбата ми, последните 2-ве снимки Simple Smile На едната съм аз със сестра ми, на другата е съпруга ми със нея. Тя е със светло резидав костюм Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 15 194
Цвете, без бой си признавам, че без жокера нямаше да се справя! И да се чудиш защо-вие си приличате!
Големи художници са вашите мама и татко! Такива красиви дъщери са изписали! Сигурно много се гордеят с вас!

# 29
  • София
  • Мнения: 9 374
Цитат на: Vivi
Цвете, без бой си признавам, че без жокера нямаше да се справя! И да се чудиш защо-вие си приличате!
Големи художници са вашите мама и татко! Такива красиви дъщери са изписали! Сигурно много се гордеят с вас!


Ако не беше Виви да повдигне въпроса, никога нямаше да се сетя да пипитам Wink .
Цвете верно сте големи хубавици двете с Пела! Пу-пу какви хубави сестри сте! Simple Smile

# 30
  • Мнения: 2 655
Цитат на: Vivi

Големи художници са вашите мама и татко! Такива красиви дъщери са изписали! Сигурно много се гордеят с вас!


Vivi, ти ме уби направо!
Ами той баща ни наистина е художник. А коментарите му относно външният ни вид са следните: "Аз като съм ги правил не съм спял, просто ги нарисувах" Laughing  Laughing  Laughing Има завидно чувство за хумор.

На свадбата изглеждам ужасно, защото съм преуморена и недоспала. Не се оплаквам. Нашият татко също качва снимки в Нета, като е готов ще Ви пратя албумчето.

# 31
  • Мнения: 1 425
Ето, че моята сестра ме изпревари този пут да даде разиаснения относно нашия баща Simple Smile))
Благодаря на всички, които видяха албумчето ни и толкоа ни похвалиха Simple Smile Много е приатно да чуеш мили думи Simple Smile
А сега не мога да се стърпя да не се похваля, че днес на консултацията педиатърката ни каза, че вики за една седмица е качила цели 350 грама Simple Smile Много се зарадвах, защото миналата седмица беше свалила 200 гр. сега си ги наваксахме, че имаме и отгоре Simple Smile))

# 32
  • Мнения: 1 793
Браво, Цвете, браво на малкото човече. предполагам, че сега по-малко се тревожиш. всичко ще е наред, ти само се успокой.
цункай малката от мен и Алекс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт