да питам нещо?

  • 862
  • 11
  •   1
Отговори
На някой слу4вало ли му се е да му излиазт около анусната дуп4ица малки и странни бели израстъ4ета които да се разпростират кум влагали6тето? И знаете ли какво може да е това и на какво се дължи? Embarassed

# 1
  • Мнения: 7 718
Отиди на лекар.
Има вероятност да е ПАПИЛОМА.

# 2
10х, ама това не6то само с обгаряне ли се лекува? Аз 6те припадна от страх Confused

# 3
  • Мнения: 7 718
Изобщо не се знае дали това е диагнозата, просто предположение. Отиди на лекар.
Виж ТУК .

Последна редакция: чт, 01 сеп 2005, 15:15 от Lali

# 4
  • Мнения: 2 517
Споко бе, може да са дермоидни кистички, върви на лекар, той ще каже кво е

# 5
  • Мнения: 3 092
Вместо да се шашкаш беж на лекар , каквото и да си говорим ние , то няма да поставим диагноза.Вероятно не е нищо страшно.
Споко Simple Smile

# 6
 Rolling EyesИскам да Ви кажа, че съм много объркана. Излезе точно такова - кондиломи. Когато ме видя гинеколкога ми каза че е много опасно и триабва да пия някакви много скъпи лекарства за да се възстановя, след което ме изпрати на дерматолог. Тя като ме видя ми каза че ниамало ни6то опасно можело да ми мине само с мазане и не ми изпиза никакви лекарстава.
Попитах я дали не трябва д апия някакви имуностимуланти, а тя ми отговори, че няма нужда, т.к. това било нож с две остритета.
И сега незнам дали да не отида на друг дерматолог, ама то аман ве4е и от доктори.
 Tired newsm78

# 7
  • Мнения: 7 718
Консултирай се и с друг лекар. Кондиломите са опасни.

# 8
  • Мнения: 38
Sagaliavam ako shte te pritesnia,no po dobre taka otkolkoto posle da imash problemi.Kondilomite sa opasni.Te se predavat po polov pat.Kogato ne se vzemat merki za lechenie mogat da predizvikat ranichka vav vlagalishteto i kup drugi nepriatnosti sled tova.Zatova spored men vzemi skapite lekarstva ili pone otidi na oshte edin lekar.Yspeh

# 9
  • Мнения: 7 718
Петя, пиши на кирилица.

# 10
Te zapo4naha da mi minavat ve4e mai, ako ima nekakvo uslojnenie mojebi 6te posetia o6te niakoi doktor. Stranno mi oba4e za tezi imunostimulanti, doktorkata mi obiasni 4e ne triabva da pia takiva ne6ta za6toto organizma mi 6tial da zapo4ne da ne razpoznava sobstvenite mi kletki i da se bori s tiah, koeto 6tialo puk da diovede do razni drugi bolesti. Malko mi e stranno tova.

# 11
  • Мнения: 902
Меги,и аз те съветвам да отидеш на консултация с още един лекар.Кондиломите освен че са опасни,могат да станат хронични.Понякога се лекуват доста продължително.Често се изписва ISOPRINOSIN (имуностимулант),защото се смята,че се появяват (полово преносимо) при намален имунитет.Освен това задължително се лекува и партньора.Нека те види друг дерматолог или венеролог и късмет.Не се шашкай,всичко ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт