към zornica_t

  • 520
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Здравей zornica_t,

Видях че си писала в темата "Какво сме направили до сега". ПОнеже тя е само информативна, не ти отговарям там, а ти пиша в тази нова тема.

Видях че сте правили спермограма, цветна снимка и хламидии (май беше).
Направи задължително и хормонални изследвания. Ако там е проблема, може да се разреши.

Три години не са никак малко. Прочети темата "Библиотека" Там има доста полезна информация.

Добре дошла при нас и да не се задържаш дълго Wink

# 1
  • Разград
  • Мнения: 518
Благодаря за топлото посрещане!! Simple SmileНаистина е необходимо да ми се направят хормонални изследвания.Това ще стане най-вероятно в края на този месец или началото на идния.Дано тогава да се разбере каква е причината.Насочили сме се към клиника Торокс в Пловдив,д-р Даскалов,който е помогнал на наши познати.Надявам се това е правилният избор!!

# 2
  • Мнения: 4 324
Разград мнооооого далече от Пловдив, ама лекаря си заслужава Wink

Мериш ли БТ? Разкажи ни повече за теб (ако искаш де Simple Smile )

# 3
  • Мнения: 7 718
Горещо ти препоръчвам д-р Даскалов.

# 4
  • Мнения: 9 063
В негови ръце можеш да си спокойна Wink

# 5
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте момичета!!Благодаря за окуражаването,че д-р Даскалов е добър специалист в тази област.Сега надеждата ми е по-голяма.Сажалявам само задето не знаех за този форум по-рано, научих преди дни.
Сега нещо по-вече за мен:от Разград сам на 24(скоро 25)съпругът ми е на 25.Както почти всички от вас и аз си мислех че ще стане от първият път-но не се оказах права:(Нямаме точно определена диагноза след двете цветни снимки и 5-те спермограми на мъжът ми.Дано скоро се установи причината и нещата започнат да се нареждат към по-добро.
Таня-наистина Разград е доста далече ама какво да се прави като тук нямаме добри специалисти.Бях мерила преди време БТ за три месеца ама ми писна и от 2 дни започнах отново-въпреки че не мога нищо да схвана от цялата тази работа. newsm78

# 6
  • Мнения: 9 063
Виж в Библиотеката на форума-този и на Искам бебе. Там пише много за БТ Wink

Общи условия

Активация на акаунт