Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 720
Дано да се е справил вече организма й с болестта и да не вдига Т повече. Важна си е инфомарцията за корсата ,какво Mr. Green Бъдещите кавалери да си знаят, че под това ниво не става Peace Минимум опел корса и нагоре Laughing
hahaha Mr. Green
Мими е добре , днес беше на градината . Нищо й няма  Thinking някое вирусче сигурно беше  newsm78 , или от жегата  Blush

# 33
  • Мнения: 3 336

Какви са тези букети, дето се размятат Joy Ако някой има повод, кажете да се включа и аз барем Laughing

Светле, радвам се, че се е оправила Мими Heart Eyes

Моите вече 3-ти ден са в Монтана и взеха да ми липсват диванетата Crazy Налитали на бой ако някой им каже, че ще идвам да си ги взимам Twisted Evil Явно им харесва там, друго си е да ходиш да будиш кокошките в 6 часа по пижама hahaha Де ти такова приключение в София Grinning

# 34
  • Мнения: 720


 друго си е да ходиш да будиш кокошките в 6 часа по пижама hahaha Де ти такова приключение в София Grinning
Laughing

# 35
  • Мнения: 690
Мишленце, и на Калоян любимото му е да виси при кокошките, макар че напоследък се е отдал на "майсторска" работа с дядо му - градят чешма... Беше там за уикенда и много се цапал, ама и помагал  Mr. Green

Светле, браво за добрите новини за здравето на Мимито  Wink

Дани, Калоян познава всички цветове и то от доста време, справя се с ножицата, знае всички марки коли, но я се опитай да го накараш да научи песен или стихотворение  ooooh! Знае по едно от двете и това е... А иначе филмчета по три часа може да рецитира...  ноооо целенасоченото обучение не е за нас Joy Децата са различни и това им е хубавото и интересното.

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 19:02 от petenceto

# 36
  • Мнения: 678
Здравейте,след днешното земетресение сме добре,аз малко се поуплаших,бях сама в къщи.

Взех Ади от яслата,бяха на вън,цялата в пясък Crazy,косата,лицето краката,ръцете,играят си децата Laughing
Прехвърлят ни в първа група на 07.09.Щастлива е  чака с нетърпение,хубаво е,че са си същите деца само няколко нови.

Много се чудя дали да я пострижа,някаква прическа,сега е постоянно вързана или сплетена дори и като спи.

Вчера падна и си ужули устната и бузата плака милата,ама много ми е спънато.Аз бях същата,викаха ми "спънатата",до 7 годишна бях винаги в рани и много се спъвах,дори и на равното.И тя ли ще е същата-миличката ми.
И сега нещо друго много я е страх от буболечки,пищи и бяга и докато каже къде я е видяла тя буболечката взела че избягала.Аз съм същата бягам и се качвам на високо и крещя.
Целувки от нас и лека вечер.

# 37
  • Мнения: 3 336
Петенце, сигурна съм, че чешмата ще стане страхотна щом Калоян помага Wink

За стихчетата и песните и моите са същите Rolling Eyes Не мога да ги науча и това си е. Мила моя мамо дори я пеят с такива импровизации, че можете да се попикаете от смях ако слушате. В колата пускам все едни и същи около 60-тина детски песни, от всяка по нещо помнят, от някои повече. И това е. Ако тябва да изпеят нещо от край до край се импровизира, понякога има компилация от няколко хита Crazy

В момента любимите са освен Да, да, да това не е шега /не знам името точно/, Пляс, пляс педалите, Тече, всичко тече и Две кебапчета крилати Laughing Най им е смешно "Представи си бабо Пено живо пила да умре", карат ме да им връщам по няколко пъти Laughing

Напоследък вадят и фрази от песни от яслата и уточняват, че там са ги учили, аз такива песни не знам newsm78 И от френски песнички от дисковете на баба им по някоя фраза или припев. Ама нищо не им разбирам, нали съм с английски и испански newsm78 Ники все повече се заслушва в "моите песни" и пита какво се пее на английски и повтаря после като слуша. Особено на Too late to apologize като зареди е много сладък Laughing

Пепито, радвам се искрено, че сте оцелели, голям трус е било ooooh! И ние някъде от 1 или 7 септември ще сме на градина вече. Трябва да отида да проверя точно. Дано бързо й минава устната и бузата на Ади.

Чух ги днеска маймунките, затрупаха ме с поръчки Crossing Arms С хомеопатията май сме на прав път, Ники е взел да пъпчасва от 2 дни, хомеопатката казва, че това значи, че вече изчиства всичко и сме на последен стадий, щом чисти кожата. Всеки ден избиват по няколко нови пъпчици, а стари зарастват. Това се случи и преди няколко седмици като го бяха нахапали насекомите. Беше подобно.

Галита, намерих предишните лекарства от предната хомеопатка с предписанията за даване #Crazy 20 дни по две лекарства по 4-5 пъти на ден всяко, през половин час всяко. Ще им ги занеса на хомеопатките да видя какво ще ми кажат ooooh!

# 38
  • Madrid
  • Мнения: 514
Момичета,здравейте!

Включвам се само за да ви поздравя и да си съобщя новината,която ме кара да летя вече шест часа-ще си имам момиче ихууу!!! LaughingНямам повече думи,обичам ви! Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 678
Много хубава новина ilindi4ka,пожелавам ти най-красивата и здрава принцеска да родиш.С най-прекрасното име да я кръстите и да мине всичко гладко до края на бременноста.

# 40
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Включвам се само за да ви поздравя и да си съобщя новината,която ме кара да летя вече шест часа-ще си имам момиче ихууу!!! LaughingНямам повече думи,обичам ви! Heart Eyes
Ихууууу, поздравления Hug !поздравления и на мъжът ,сбъднати мечтата Wink  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 1 152
ей Илиндичка, страхотна новина, радвам се и с теб!  bouquet
за цветовете - някъде зимата направо бях отчаяна - ама хич не поемаше, все ги бъркаше, но сега гледам, че ги знае всичките, тя е много запалена по рисуването напоследък, трябва да снимам нещо да ви покажа и май честото използване на цветове й помогна.
стихчета скоро не сме учили, но тя е забравила и старите (като не я караме да ги припомня). Септември в градината ще си навакса. Има страхотна памет (за разлика от майка си), много бързо научаваше стихчета и то от по няколко куплета. Е, все пак е далече от цитиране на Сенека в оригинал  Crazy Wink
а за песничките й намерихме цаката пролетта като купихме следващото ниво столче за кола, на което на нивото на главата на страничните части има вградени колонки и само мушкаме мп3 плеъра с нейните песни и тя си слуша без и ние да се зомбираме с тях  Party От време на време я чуваме да припява и се хилим особено, ако е на друг език (руските песнички примерно) Joy В къщи нямаме навик да пускаме, най-много покрай брат й от телефона ми да потанцуват (качила съм хитовете от мини дискотеката, която им правеха в Турция, много ги харесват).    
mishlentze, много се радвам за успеха ви този път, може би ще се наложи  наесен и ние пак да ходим (този път от положителния ти опит) заради атопичния дерматит на Вики, ако пламне с пълна сила пак. Интересно ще ми бъде да споделиш какво са казали за старите лекарства (я кажи кои са?).
Пепито, ако искаш да й зарастне по-бързо и без дебели корички раните по лицето вземи си едно леко кремче от аптеките Вита Мерфен. Една майка от градинките ми го препоръча и аз го употребявам с пълна сила и голям успех на Сашко.  Peace
Вики вчера замина на море пак със свекърва ми, но са пристигнали следобед, та трус не са усетили. В понеделник ще стягаме багажа и останалата част от семейството и ще вземем за 1 седмица на Елените.
VIVKA, как сте?

# 42
  • Мнения: 2 553
Здравейте, милички  Hug

Ето и малко новини от нас : Бяхме 10 дена на морето. Али много се радва, много игра там, научи се да плува с пояс и изобщо беше страшно приятно Simple Smile Само баща й се появи по едно време и ни скъса нервите, тя милата плака да я вземе малко при него, а той заяви, моля, че имал други "планове" и "не очаквал така да стане"  Crazy Е, това му беше виждането с нея на морето - повече не му позволих да я вижда и разстройва.

Иначе времето беше много хубаво, слънчево и приятно. Само един ден валя, но ние пък си направихме разходка до нос Емине и пак не скучахме.

Ще кача и снимки като имам време Simple Smile

Иначе всичко покрай нас си е по старо му. Али днес пак я пратих на градина. Но тя е отвикнала (все пак 3 седмици не е ходила) и така плака сутринта миличката Sad Но няма как - аз съм на работа  Crazy

Илиндичка, много хубава новина. Чакаме госпожичката Simple Smile

Бон Тони, честито бебче! Да ти е много здраво и щастливо!

Ами това е от нас! Гушкам ви всички!

# 43
  • Мнения: 4 511
Илиндичка, страхотно, много се радвам за теб!  Hug
Виличка, не се ядосвай мила... Важно е, че Али е успяла да се забавлява!  Hug
Стихове и песни Стефан учи феноменално лесно. Запомня куплет от до 6 стиха само от 2-3 прочита. Особено, ако стихотворението го кефи. Знае безбройно много стихове и песни, някои песни не бях чувала никога преди това и не мога да му помагам да ги пее, само в градината си ги пеят. Когато вървим към яслата (преди) или градината (сега), си рецитираме стихчета, да минава по-леко пътя. Обожава книжки и постоянно му купувам римувани такива. Но и проза обича. Помни стихчета от стари книжки, които отдавна са изпокъсани и следователно - изхвърлени Sad. Познава голяма част от буквите на азбуката, но още не може да свърже две букви в сричка (да ги прочете), а ги казва отделно, примерно 'а' на мама ани и 'мъ' на тати миро.

# 44
  • София
  • Мнения: 615
Поздрави и от нас за хубавата новина, Илиндичка! Чакаме мацката без търпение. Hug
Поздрави и на всички вас, пак от нас! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт