500gr за една седмица

  • 472
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 343
Мамета току що се връщаме от консултация ... Ами моя юнак е на 12 дни значи на 3дни като беше ни изписаха 3060 от болницата ... На 5 дни беше когато го мериха и беше качил с 90 гр а днес отиваме и везната показва 3610гр  #Crazy на всичкото отгоре педито чувала шумове в сърдечната дейност и било заради бързото наддаване  #Crazy Пита ме дали сме само на кърма и аз шегувайки се и казох че сме отложили кюфтетата за след 6 месец А тя най авторитетно ми даде един списък и ми каза ако почвам от сега със сокчетата да давам само по 10 мл.  #Crazy от другия месец по 20. Листа го изхвърлих веднага след като излезнахме но възможно ли е от бързо наддаване да даде отражения върху сърцето ?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Не се притеснявай, най-вероятно се касае за физиологичен шум, който ще отмине. Пък и наддаването ви не чак толкова бързо, че да е причина за проблеми от този род.

Моята Тони се роди с вроден междукамерен дефект (отвор между двете сърдечни камери) ,който и откриха още на 3-я ден  след раждането и чийто размер е определящ при това да ли ще се налага хирургична намеса или ще се затвори от самосебеси.
За щастие дефекта се оказа малък - 2,5 мм и се затвори още в края на 3-я месец, но какъв ужас изживях... Crazy

Та тогава бях изчела доста неща за шумовете на сърцето и това, което си спомням е, че когато шума се появи на по-късен етап, а не непосредствено след раждането най-вероятно е физиологичен и отминава бързо.
Щом педито не ви е пратила на кардиолог значи няма проблем Wink

И браво за доброто наддаване, оказва се, че си от късметлийките, които имат кърма  Mr. Green Laughing

# 2
  • Мнения: 8 458
Еха,това се казва наддаване! bowuu

# 3
  • Мнения: 1 343
Да бе при това със системно недояждане поради бебешки плач Wink Разбих бабешките митове че зада кърмиш трябва много да ядеш Simple Smile Ще стане като онази мама дето мъжа и казал :От кърмене си станала само кожа кости и цици  Whistling Дай боже всеки му Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 586
Честито!

Вече си се успокоила относно повръщането Simple Smile
Почвай работа по проекта "кожа, кости и цици" тогава Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Моето бебе е с такъв физиологичен шум на сърцето.Появява се само, когато има температура, иначе не се чува...Много се притесних, когато му го чуха, но според лекаря ни няма никаква опасност и ще премине с времето.Никога не е изказвал съмнения за връзка между шума и бързото наддаване на Ники.

# 6
  • Мнения: 182
Здравейте,
ние също наддаваме много по 1.200кг. за няма и месец,но като започнем да се движим повече ще спре да наддава толкова.
По въпроса с шумчето в сърчицето ние също имахме, но вече изчезна. За мое успокоение ходим в трета градска, където я гледат на видеозон и за сега всичко е наред. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт