Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 10

  • 24 148
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Валерия хвърли бомбата и изчезна. Как става това с краденето не ми е ясно.
Кате, още не си е дошла.

# 16
# 17
  • Мнения: 4 546
е ако си на 81во едва ли ще е чак толкова трудно да имаш 120новородени  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 44 084
предполагам натам ще са обвързани с купуването на мондози...или нещо такова....

а 120 хич не са лесни....
Цитат на: loop-man
Цитат на: oldkozel
Дам, аз лично повече от 84 новородени не съм правил и то с 2200 животни. Май оня подарък +50% ще е особено ценен :ag:

Над 2600 твари имам и съм стигал до 93(изключение когато съм имал % по-голям шанс за новородени,тогава стигнах 212:heap: ).Не ме питайте как ги оправях.:B:

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 13:25 от Angel_Dust

# 19
  • Мнения: 30
Здравейте  Wink Върнах се от морето и не мога да ви опиша какво удоволствие е да си отворя отново зоото.Докато ме нямаше са се родили всички животни от 39то ниво,а и са се понатрупали лол в касата.Днес и аз се мятам на оркисите.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 084
как така са ти се понатрупали лол, като като не си отваряш зоото не се генерира ден изобщо....

# 21
  • Мнения: 30
Преди да замина инструктирах майка ми как да влиза в зоото  и да слага сърца на паркингите и на касите,а също така да пуска и реклама.Друго нищо не е правила.Предварително си бях заредила кухнята и магазините на макс. Wink

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 16:34 от ar4ibar4i

# 22
  • София
  • Мнения: 44 084
аха Simple Smile ясно - така може Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 270
Ехх, аз тук с мойто скромно зоо на първоначално ниво  Crazy

# 24
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
И аз да се запиша в новата темичка!
Аз си седя на нивото с репутацията и събирам 2 милиона,за да го мина(вече дарих 1 милион  Sad ).

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 44 084
И аз да се запиша в новата темичка!
Аз си седя на нивото с репутацията и събирам 2 милиона,за да го мина(вече дарих 1 милион  Sad ).

колко милиона имаш да им даваш?
 какво толкова си сгафила(сори ама не помня)

# 27
  • София
  • Мнения: 136
И аз следя  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 11
Ааа,какво направиха с търговете? newsm78
Всички приключват по едно и също време и то в почти нормален час-23:00ч! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 608
Бясна съм на себе си!Много ми се искаше да имам втори зоопарк,за да пробвам да го развия без да допускам тъпите грешки от първия..Е,имам,но първия вече ми е неактивен..Влизам през подписа,виждам го като посетител,но при изход направо ме прехвърля на втория акаунт-сиреч съм на 7 ниво,до което развих новичкия.Ако знаех,че ще стане така навярно не бих пробвала..Някой иска ли да ме оскубе,че аз вече се уморих?!  341uu cry

Общи условия

Активация на акаунт