20 ОУ и 22 СОУ

  • 118 005
  • 925
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте,

Синът ми ще е първолак 2010/2011. Ще са радвам ако споделите мнения за добри учителки в началните класове в тези две училища. Искам да го запиша в паралелка с немски език. Малко е рано и сезонът е отпускарски, но ще съм по-спокойна ако се ориентирам по отрано.

# 1
  • Мнения: 6 031
В 22-ро няма паралелки с немски, така че се ориентирайте към 20-то.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В 22-ро няма паралелки с немски, така че се ориентирайте към 20-то.
Има паралелки с немски, но като втори език.

# 3
  • Мнения: 6 031
Говорим все пак за първи клас, така че за втори език е малко рано.

# 4
  • Мнения: 87
Привет!
В 41 ОУ"Свети Патриарх Евтимий" също има паралелка с немски ,но каквото и да решиш желая успех  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
В 20-то има немски език.
Така или иначе, за мен 22-ро е по-доброто училище.

# 6
  • Мнения: 17
Здравейте,

побутвам пак темата. Можете ли да препоръчате учител в 22-ро училище, който през 2010/2011 ще поеме първи клас?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 220
Аз съм доволна от 22-ро. , но нямам поглед върху учителките, които догодина ще поемат 1. клас.

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 21:14 от мързеланка

# 8
  • Мнения: 4
Говоря за 20 ОУ Тодор Минков и директорката Доганджийска

Здравей, училището е прекрасно, преподавателите които са добри в начален курс са: Койчева, Илиев, Банкова, Петкова, Казакова и Буюклиева, но доколкото чух Боюклиева е притисната от директорката до стената да стане възпитател поради здравословни проблеми, а може би причината е, че не и се мазни достатъчно. Има нови които  не са добри а са там да си показват тоалетите и да се кланят на директорката. По немски език добри преподавателки са Белева и Аргирова. Другото е плява и  е там само да взема заплата. Чух, че Загорова е натирена от друго училище. Това е сама си направи избора.
Училището е окей, но има един основен проблем. Директорката е много корумпирана и взема пари, ту за ремонт, ту за друго нещо, като не ги иска лично, а чрез учителите. Ако някой е се противопостави да му е яка душата.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте,
 ученичка съм в 20 оу 6 клас в т.нар. първа паралелка. С учителите в начален курс не съм много запозната ,защото мойте учителки напуснаха.Те бяха невероятни-г-жа Нинова и г-жа Николова(немски). В среден курс има много добри учители които си разбират от работата(г-жа Стефанова-история,г-жа Бакалова-БЕЛ, г-жа Баирова-математика,г-жа Тасева-ЧП,г-жа Кротнева -География,г-жа Иванова-НЕ-СИП,г-жа Кръстева-НЕ,г-жа Димитрова-Музика и г-жа Киневска-ФВС).Всяка година нещо се ремонтира.Тази година бяха пребоядисани двата етажа,всички врати,лакирани подовете.Единственото от което съм разочарована е физкултурният салон,който е ужасно състояние.Има училищен вестник в който аз имам честа да участва и постоянно ние от този клуб се стремим да модернизираме и мисля че успявяме.Като цяло 20 ОУ е едно прекрасно училище.  bouquet

# 10
  • Мнения: 154
За да не пускам нова тема, ще задам въпроса си тук. Дали някой би споделил информация за учителите, поемащи I клас през 2010 - 2011 в 22 СОУ? Интересуват ме имената им и кой бихте препоръчали.   bouquet Благодаря предварително!

# 11
  • Мнения: 6 031
За да не пускам нова тема, ще задам въпроса си тук. Дали някой би споделил информация за учителите, поемащи I клас през 2010 - 2011 в 22 СОУ? Интересуват ме имената им и кой бихте препоръчали.   bouquet Благодаря предварително!


Ние в момента сме първи клас. Мога да поразпитам за учителите, но информацията няма да е от първа ръка.
Разбирам ви за трудният избор който ви предстои и знач, че всяка информация е от полза.

# 12
  • Мнения: 154


Ние в момента сме първи клас. Мога да поразпитам за учителите, но информацията няма да е от първа ръка.
Разбирам ви за трудният избор който ви предстои и знач, че всяка информация е от полза.
[/quote]

Ще съм много благодарна за каквато и да е информация! А доволни ли сте към момента от направения избор?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 820
Привет  Grinning
дъщеря ми завърши 20 и съм доволна от училището , там няма лоши учители , така че при които и да се паднете ако ви приемат ще бъдете доволни!!!
  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 031
А доволни ли сте към момента от направения избор?

За момента съм доволна, но ние сме от два месеца на училище все пак.
На занималня не ходим, но имаме приятелски деца, които ходят и са доволни.
Натоварването на децата е много поносимо в нашият клас.
В съседният клас например имат много повече домашни за писане, но това зависи от госпожата.
Нашата набляга на качеството повече отколкото на количеството.
Не иска да пренатоварва децата, а полека да влязат в "дебрите" на науката...
Утре ще проверя кои госпожи в момента водят 4 клас.

Общи условия

Активация на акаунт