Не на гащите

  • 16 661
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 716
Мисля си от известно време за сексуалността, жегата, почивката...
Много хора (основно мъже) твърдят, че спят чисто голи. Почиват си по-добре така. Релаксират, възстановяват се.
Та и аз така искам.

Обаче, в семейното ложе, ако свалиш гащите, се приема за сексуално подканяне.
Не е лошо.
Обаче, след секса, ако отново не сложиш гащите, се приема за сексуална покана.
Добре е да повториш.
Обаче, ако отново се опиташ да легнеш дибидюс, се приема хем за сексуална покана, хем за изнагляване.
И така докато не си вдигнеш гащите.

Със сутиените/потници/нощнички/Т-шъртки въпросът е решен.
Кога ще надмогнем гащите?
Или поне в жегата.

Има ли съфорумци, които си позволяват кефа?

# 1
  • Мнения: 16
Дааа ,спя си сама и ми е доста добре :Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 965
Амиии, ние вкъщи си спим "дибидюс", а (ако ги няма децата) и през деня си ходим така. Ако децата са вкъщи, слагаме по едни гащи - все пак, няма да ни гледат "подробностите".
Свикнали сме - няма общо със секса - за секс си казваме, когато ни се прави, без да си правим намеци.
Виж, навън още не мога да изляза без гащи и сутиен - някак гола се чувствам...

# 3
  • Мнения: 702
Да Simple Smile
Аз лично не обичам да спя без бельо, но милото редовно си се мандахерца по буба Simple Smile И хич не ми е подканящо, по - скоро ми е смешно понякога...
Аз аз спя без бельо и той едва ли ще го въприеме по начина, описан по-горе. Най-много да ме пообара докато спя  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 437
не, иначе сън няма Crazy

# 5
  • Мнения: 1 065
Разсмя ме Joy-повече от 25 години спя ,,в семейното ложе''дибидюс Simple Smile( е, само в специални случаи-с гащи). Мъжът ми -също. А по въпросът с искането Laughing- то си идва от самосебе си  Wink

# 6
  • Мнения: 796
лятото задължително голички и двамата...зимата вече нахлузвам гащите , че съм много зиморничава Laughing

секса си е секс, няма значение дали съм гола или не , за да ме гони из къщи Laughing

# 7
  • Мнения: 702
Емчи да! Mr. Green
Чукането си е чукане!Любовта си е любов!Обичам да ги правя и двете.. Embarassed

# 8
  • Мнения: 229
Ако спя гола, безсънието не ми мърда! Тъкмо се ядосвам, че и най-леката нощничка ми е некомфортна в тази жега, ама не смея да я сваля. Laughing

# 9
  • Мнения: 107
Точно така спим, но не го приемаме за покана. Поканите стават по различни начини и не са винаги след като легнем да "положим черепче".

# 10
  • Мнения: 22 343
Не мога да спя без гащи, неудобно ми е. )))) ако имам нощница отгоре, да....но дибидюс гола не ми е по вкуса. )
Виж на вън съм излизала и без гащи и без сутиен...)))

# 11
  • Мнения: 54
Аз обожавам да спя гола, но не съм случила на партньор  Laughing Той мрази да спи гол, но сега сме на етап приучаване. Laughing

# 12
  • Мнения: 2 070
Спя си само по тениска,която ми е над коленете.Изобщо не ми пука ,как ще се приеме.Аз съм си у нас,при собствения мъж,винаги мога да му откажа Laughing

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 16:32 от Пали

# 13
  • Мнения: 7 474
Вчера пробвах номера без, ми жива покана се оказа Joy

# 14
  • Мнения: 46 437
Като покана - да, но после се обувам, гадно ми е, а и ме мързи всеки ден да пера чисти чаршафи.

Общи условия

Активация на акаунт