Не на гащите

  • 16 690
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
А съм видяла някой да спи без гащи, а съм го обула. Няма такъв филм. Ще ми трябват поне още 4 комплекта спално бельо да го сменям всяка сутрин. Пък и детето идва сутрин при нас и не е нужно да се запознава чак толкова добре с анатомията ни.  Stop

# 61
  • София
  • Мнения: 18 679
Всяка сутрин? Щото си спала без гащи? Хора, гнус ли ви е от самите себе си? Всеки път след секс ли си сменяте чаршафите/ което при редовен полов живот значи три пъти седмично, в петзвездните хотели го сменят по толкова ooooh!/ или се сексите с гащи Shocked
Разбирам да не спи човек гол, защото така му е по-удобно, приятно и прочие, ама щото ще си нацапа чаршафите... Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 923
С удоволствие бих спала без гащи Embarassed ама милото няма да ме остави да дремна при това положение Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 749
Mойто мило спи често по организъм .Аз-не.Широка тениска и гащи.Мразя да спя с прашки или с прилепнали потничета.Побъркват ме.А ако се случи да легна гола,то това си е чиста покана за секс.Случи ли се,изражението на мъжа ми веднага добива някаква ехидност. Laughing

# 64
  • Мнения: 4 585
С удоволствие бих спала без гащи Embarassed ама милото няма да ме остави да дремна при това положение Rolling Eyes
Бъди сигурна, че до една седмица ще се кротне, ако не го отрязваш.

В средновековието са се онождали с дрехите. Жената е имала една цепка на ризата отпред.
Имаше една картина, жена кърми бебе в нещо като замък. На гърдите й има цепки на ризата, и обримчени с връвка, като връзки на обувки, разхлабено малко, колкото за зърното.

# 65
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
Ние вкъщи сме си казали лятото не на гащите и така си спим. То ако ти се иска секс какво пречи дали си със или без гащи - така или иначе пак го получаваш. Много по - удобно се чувстваме голи в леглото (и не ни е гнус от самите нас).

# 66
  • Мнения: 1 749
С удоволствие бих спала без гащи Embarassed ама милото няма да ме остави да дремна при това положение Rolling Eyes
Бъди сигурна, че до една седмица ще се кротне, ако не го отрязваш.
Не се получава при всички.При нас поне не.Опитах.

# 67
  • Мнения: 608
Ако мъжа ми ме иска и железни гащи няма да го спрат-ще намери шперц Joy Joy Колкото до въпроса-и двамата спим голи,с изключение на най-студените зимни месеци.А спалнята ни е свещено място за децата ни,няма опасност да нахълтат без покана(бе вече са големи де).

# 68
  • Мнения: 2 127
И лято и зима- без гащи си спим..Даже и през деня, когато съм си в къщи, така си ходя Peace

# 69
Спим голи, но в моя случай с "искането" не е никакъв проблем. Децата са достатъчно големи и не нахълтват в спалнята ни.

# 70
  • Мнения: 54
И при нас като при авторката на темата - без бельо си е покана за секс. Спим със и зиме и лете.И да е 40 градуса,пак без ми се струва хладно. Ако не ги обуя вечерта,рискувам докато спя да бъда изненадана.
 А пък гащи ми е някакси неблагозвучна дума, дразни възприятието ми.

# 71
  • Winterfell
  • Мнения: 590
от есента ми се налага да спя с гащи.То зимата и пролетта са си студени сезони,а в студеното изпитвам потребност кръста ми да е дебело загащен.Сега пък съм бременна.Пак трябва да съм загащена smile3538.А и с моя как спим...винаги сутрин ме прегръща(т.е в поза "лъжичка"), а всички знаем,че сутрин мъжете са "на щтрек",а съм без гащи...замина ауспуха Mr. GreenНямам търпение да родя....

# 72
  • Мнения: 2 716
В средновековието са се онождали с дрехите.
Но са спали чисто голи. И с шапки  Wink

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=5734

# 73
  • Мнения: 12
И ние сме от тия дето лятото са дибиюс, а зимата без гащи - само с нощница. Мразя да спя с гащи-все едно съм с колан опасана. Страхотно е да се гушнеш до гол к...р. И така без покана, става това, за което в началото не си си мислил. Толкова ми е некомфортно с тях, че през "ония" дни си слагам тампон, само и само да не съм с тях.

# 74
  • Мнения: 2 716
Малко прекалявате с к....ра и тампона

Общи условия

Активация на акаунт