На лифт с бебе

  • 3 076
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Планираме да се качим на лифта с децата. Знаете ли дали има възрастово ограничение?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 543
За открит или закрит?

# 2
  • Мнения: 1 167
Мислихме на открития  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 39 673
Мисля, че няма възрастово ограничение. Само изискване децата (мисля под 7г) да пътуват с придружител.

Намерих малко инфо за лифове

http://www.geocities.com/the_bulgarian_mountains/V_pomosht_na_tu … ftove/Liftove.htm

Цитат
София

ЛИФТОВЕ:
"Симеоново - х.Алеко" - 9.00-18.30ч (автобуси №122 и 123) тел. (02) 961 21 89
"Драгалевци - м.Бай Кръстьо - Голи връх" - 9.00-18.30ч (автобус №93) (02) 967 11 25
"х-л Простор - х.Алеко - вр.Малък Резен" (Романски) - (сп. на автобус № 66)

# 4
  • Мнения: 1 167
Благодаря ви. Ние тръгваме  Grinning Като се върнем ще докладвам как е било  bye

# 5
  • Мнения: 1 167
Върнахме св  Wink . Нямаше никакви проблеми. Те хората качваха и кучета на лифта, та бебе ли няма да качат.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 673
И ние ходихме... на мен малко ми трябва, за да подпаля Simple Smile
Прочетох, че деца под 10 трябва да са с придружител. И на едно табло имаше изображение на родител и дете, детето с височина 1,25м.
На Алекс на седалковият лифт му хареса, заспа Simple Smile Доста хора имаше, опашката се виеше и на поляната. Но чистият въздух е друго нещо.
На връщане се прибрахме със Симеоновския. Не го харесвам, по принцип.

# 7
  • Мнения: 1 167
И аз се впечатлих от опашката. Не очаквах такава навалица  Shocked Чакахме 30-40 мин, но бързо минаха. Таткото киснеше да пази ред, а ние с малките хванахме гората  Laughing Качихме се до последната станция, поразходихме се , хапнахме по едно кебапче и се върнахме. На връщане дори видяхме елен. Много беше хубаво, доволна съм. Другия път ще си направим пикник.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 673
Ей ни нас

# 9
  • Мнения: 1 167
Май точно с теб се разминахме на лифта - ти се качваше нагоре, а ние слизахме надолу  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 39 673
Ами имаше доста родители и дечица, с които се разминахме Simple Smile
Алекс спеше на лифта Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 167
По слинга те разпознах. Аз бях с кафяво кенгуру, а вътре бебка с розова шапка. Баткото - на 3 год. - беше с синя блузка с дълъг ръкав. Четиримата бяхме на една двойна седалка.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 673
Да, бебето с розовата шапка го помня  Joy Тъкмо се радвах колко е малко и е горе Simple Smile Освен бебе... друго не запомних Simple Smile
Дияна и мъж ми бяха пред мен. И моя мъж май само бебе с розова шапка помни. Явно му е направило впечатление Simple Smile



Мъж ми беше ентусиаст, че ще носи Алекс. Преди лифта обаче ми го връчи. На връщане реши, че ще го носи, но много бързо окапа Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 авг 2009, 19:52 от AnMary

# 13
  • Мнения: 1 167
Е то и аз помня само слинга  Laughing  Laughing  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 39 673
Няма повече да спамим Simple Smile
На Витоша в момента работят три лифта - Драгалевци, Симеоново, Романски.
Възрастови ограничения няма. Деца под 10 трябва да пътуват с придружител.
Цени:
Драгалевци, еднопосочен възрастни - 4лв (маршрут Драгалевци - Голи връх)
деца - 3лв

Симеоново, еднопосочен възрастни 8лв
деца - 4лв

Работно време
Посока (нагоре) - до 18:00 часа
посока (към София) - до 18:30 ч.

Общи условия

Активация на акаунт