Къде можем да хапнем хубава цаца в София?!

  • 10 859
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 70
Момичета, зравейте!

Давайте идеи за пържена в прясна мазнинка цацка в София!  Peace
Тези дни ни се дояде, особено на мен  Blush ама пусто, като не се сещаме за читаво заведение... а лятото без аквариуми не върви Naughty (аквариум = цаца + бира)

Поздрави сърдечни!

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
извинявай, но на мен "цаца" + "София" ми звучи като оксиморон Peace

# 2
  • Мнения: 2 249
като виждам в кой месец си не бих ти препоръчала да хапваш цаца по заведения и то отдале4ени от морето( не ,4е в тези на самия плаж винаги цацата е прясна Crazy де)
сафрида(който си е една едри4ка  хубава "цаца" Mr. Green) става с малко пове4е умения и желание много вкусен и само на скара с минимум мазнина,но къде в софия е хубав нямам идея

# 3
  • София
  • Мнения: 70
като виждам в кой месец си не бих ти препоръчала да хапваш цаца по заведения и то отдале4ени от морето( не ,4е в тези на самия плаж винаги цацата е прясна Crazy де)
сафрида(който си е една едри4ка  хубава "цаца" Mr. Green) става с малко пове4е умения и желание много вкусен и само на скара с минимум мазнина,но къде в софия е хубав нямам идея



Е, аз няма да си ходя вечно с корема  Hug ... и така ми се хапва цацка...
А идеята за сафридчето ми допада... да взема да направя довечера...

# 4
  • Мнения: 349
Хубава цацка има в Борисовата градина до стадиона на ЦСКА. Ако идваш от Ариана-вдясно на детската площадка.

# 5
  • Мнения: 5 228
В парка Заимов, в кръчмето до театър София има цаца. Колко е хубава обаче не знам, не съм я пробвала. Само съм я мирисала като мина оттам.  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 401
Хубава цацка има в Борисовата градина до стадиона на ЦСКА. Ако идваш от Ариана-вдясно на детската площадка.


Мацката питаше за хубава, не просто цаца. В Борисовата можеш да се издрайфаш още на първата рибка.
Аз хубава цаца в София не съм видяла.

# 7
  • Мнения: 4 585

То пък кой знай колко цацки ще изяде. За една шепа и ще й мине мерака. Отивай където и да е,
делнете си с милото една порция и готово. В Разград хубавата цацка е зад колодрума, срещу лъва.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
А защо не си направиш самичка?
Купуваш един плик  цаца,пускаш фритюрника,пържиш и си папаш на воля LaughingКеф ти с повече мазнина,кеф ти с лимонов сок!

# 9
  • Viena
  • Мнения: 3 581
в Банкя зад гарата ,там е супер

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 147
В южния парк, до въртележката с кончетата.Често ходиме там с компания и много ни харесва.

# 11
  • Мнения: 2 471
Хубава цаца има в градинката на Народният театър. В заведението зад батута (понеже там са 2).
За цацата на БАба Яга (Борисовата градина) съм съгласна, че е много гадна. Стара мазнина и много солена.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 762
Тая, която продават в капанчето до театър София става  Peace Аз я пробвах, никак не е лоша, не е мазна и не мерише на старо олио  Peace
Друга хубава има в нашия квартал  Laughing Люлин, на последната спирка на 309 . Гадно, квартално кръчме, с пластмасови чинийчета, ама вкусно.  Peace

# 13
  • Мнения: 228
Aз съм за Баба Яга (това не е Борисовата градинка) ,а тази на Театъра е ужасна,но всеки си има вкус.

# 14
  • Мнения: 2 471
Aз съм за Баба Яга (това не е Борисовата градинка) ,а тази на Театъра е ужасна,но всеки си има вкус.

Аз говоря за новото капанче. За това уточних зад батута. На другото е ужасна. А Баба Яга си е Борисовата градина, това е продължението и. (Преди там беше ЗООПАРКА до 1984г и се водеше Парка на свободата) И там готвят със стара мазнина - тровила съм се от цацата им.


Но, по вкус и цвет тавариш нет!

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 12:54 от Нини (на мама слънчицето)

Общи условия

Активация на акаунт