Идея за моминско парти

  • 37 895
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 564
Най-добрата ми приятелка се омъжва, искам да й "подаря" моминско парти-изненада Crazy Приемам идеи всякакви!!! Надявам се да ми помогнете, както обикновено правите  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 844
а тя знае ли,че се планира въобще моминско парти? Laughingзащото ако цялото събитие е изненада..да не се получи сконфузно.
примерно ние с мъжа ми бяхме простив отделното моминско и ергенско парти и ако изненадващо приятелки ми бяха спретнали парти..щеше да е неловко. Laughing

# 2
  • Германия
  • Мнения: 240
Важното е да и поръчаш стриптизьор...всичко друго е второстепенно  Laughing

# 3
  • Мнения: 564
а тя знае ли,че се планира въобще моминско парти? Laughingзащото ако цялото събитие е изненада..да не се получи сконфузно.
примерно ние с мъжа ми бяхме простив отделното моминско и ергенско парти и ако изненадващо приятелки ми бяха спретнали парти..щеше да е неловко. Laughing


Не знае, но съм убедена, че ще я зарадвам  Peace

# 4
  • Мнения: 564
Хайде де мацки, никоя ли от вас не е правила моминско парти изненада???? Помагайте  Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 6 206
ами ти си знаеш стоката какво най-много ще я зарадва
наскоро мои познати правиха парти
стандартните неща - хубав ресторант, стрийптизьор май не взеха, но ти вземи, украси, можеш мръснишка торта да поръчаш
накрая партито беше завършило с лимузина
при булката беше дошъл шофьорът и казал госпожице, вашата кола ви чака
и разходка с лимузината, шампанско и тн т
за мен най-добре щеше да стане ако шофьорчето беше стрийптизьорче, но не ме послушаха
Булката беше трогната, най-вече от вниманието на приятелките си, виж мен обаче такова парти не може да ме трогне
Така че ти си познаваш човека, ти си го измисли

# 6
  • Мнения: 35
И на мен ми предстои организирането на такова в края на септември, кума съм и искам да бъде нещо оригинално. Ще следя темата, ако на мен ми хрумне нещо ще казвам Peace

# 7
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Скоро бях на моминско парти - хавайски стил. Получи се супер:) Имаше голям транспарант опънат над масата, на който пишеше моминско парти, гердани от цветя, маски, стрииптизьор, но като цяло момичетата са прави - всичко зависи от човека:)! Успех

# 8
  • Мнения: 24
Подари и вечер с нигерийския национален отбор...или ако е трудно да го ангажираш, пробвай с чуждестранните звезди на Левски  Peace

# 9
  • Мнения: 28
Бях чела в един сайт приятна идейка. Бъдещата булка и приятелките й обикалят из нощни клубове и заведения и си пииват, но по-нетрадиционното е, че по дрехите на бъдещата булка има закачени бонбончета и всеки мъж във върпосните заведения може да си вземе "част" от нея (бонбонче) за последно, защото после дамата се отдава на един-единствен Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Наскоро една приятелка, която живее в Германия ми сподели на какво моминско парти е била-всички момичета били облечени в стил 60-те и вместо стриптизьор, поръчали учител по rock`n roll, Който ги учел на танци, след това завършили партито в нощен клуб. Хубава идея, стига булката да си пада по танците, а може учителят да е по салса или др., според вкусовете на булката и приятелките й Naughty

# 11
  • Мнения: 444
Месец Май ходих на моминско парти - малко сухи неща за хапване, мезета и т.н., разни работи за пийване, голяма торта, два стриптизьора и музика.. беше забавно.
За украса може да ползваш балони, пандели и дори и най-обикновеното място ще е хубаво, когато например сложиш бели покривки на масите и аранжираш с цветя и пандели от плат.. или нещо подобно.. и наредиш например свещички от онези малките в металните поставки... ей така за декорация.

Идеи много има, зависи колко пари ще се вложат в това.
На нас кумата на булката ни искаше пари.. тоест събирахме... това е нещо като подарък за булката, не че на сватбата като идеш пак няма да се изтърсиш.. ама... така го беше организирала.

# 12
  • Мнения: 183
................., поръчали учител по rock`n roll, Който ги учел на танци, след това завършили партито в нощен клуб...........
ей това е много добра идея, пък и стриптизьора може да се окаже като онзи в сериала "Приятели" на моминското парти на Фиби Laughing

# 13
  • Мнения: 2 133
Всичко зависи от човека и сумата с която разполагаш.Прочетох интересни идеи,но те струват пари.Ако се обедините повече приятелки може да се получи нещо оргинално,но разбирам,че това искаш ти да и го организираш.Помисли!А предстои и сватба!

# 14
  • Мнения: 28
По-добре да е нещо, което да не й създаде проблеми със съпруга й. Той може да е изостанал и да не оцени стриптизьора или пък да реши, че и той може да се забавлява както си иска от тук нататък. После тя ще почне да пише в форума какво да прави ... Пък и някои от гостите могат да не го оценят, все още има странни хора, които като са във връзка с някой се странят от подобни забавления. Ако пък съвсем не можете без стриптийз организирайте партито с учителка по стр. за всички участващи. Ще бъде по-полезно и младоженката няма да е с кръгове под очите от препиване на сватбата си.

Общи условия

Активация на акаунт