Формула за пола на детето или таблицата на инките...... - 2

  • 60 175
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
За първото нечетно-момче и е.
За второто уж чакаме да е момиче, но пак момче излиза. Ще видим Simple Smile

# 31
  • Мнения: 121
Излиза ми четно- момиче , а имам МОМЧЕ! Докато бях бременна много си правех такива смятания но всички ми показваха че ще имам момиче.Само една руска таблица ми позна че ще е момче-но може би е просто случайно! Thinking

# 32
  • Мнения: 621
При мен е вярна

# 33
  • Мнения: 560
Тази таблица има нещо нефелно в нея.
В момента на зачеване: 10-5-2009
майка родена на: 1-1-1982 ще бъде на 26 години
детето може да е: момче


А аз няма да бъда на 26-години.Сега съм на 27,и в момента на зачеването дори бях на 27 и 5 месеца...  newsm78 Защо пише ,че ще бъда на 26  Confused

# 34
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Тази таблица има нещо нефелно в нея.
В момента на зачеване: 10-5-2009
майка родена на: 1-1-1982 ще бъде на 26 години
детето може да е: момче


А аз няма да бъда на 26-години.Сега съм на 27,и в момента на зачеването дори бях на 27 и 5 месеца...  newsm78 Защо пише ,че ще бъда на 26  Confused
Сайтът подмладява с една година (лошо няма, нали?), но иначе смята по гореописаната формула. Mr. Green

# 35
  • варна
  • Мнения: 23
Моя комшийка и близка приятелка има дъщеря.И второто го правиха по някакви таблици(класната на дъщеря й изчислява).Искаха момче.Роди се второ момиче.

# 36
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Моя комшийка и близка приятелка има дъщеря.И второто го правиха по някакви таблици(класната на дъщеря й изчислява).Искаха момче.Роди се второ момиче.
Е, то щото принципа е обратен -- правиш и после сверяваш. Laughing Де да знаят те в кой месец точно е заченато чавето.

Пък и нали само се забавляваме...

Но да им е честита втората мома! Две момичета е чудесна комбинация, не по-малко чудесна от три момичета. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 9 814
И за двете ми деца е вярно.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 079
И при мен е вярно. Peace

# 39
  • Мнения: 2 447
Май за първи път нещо ми излиза вярно...Таблицата на инките показа момче и наостина имам момче...

А,много ще се радвам,ако при мен това за плитчицата отзад излезе вярно..И някой ден второто да е момиче.. Heart Eyes Е,и момче да е няма да го върна,но ми се ще да ги нашаря...

# 40
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
И за двете ми деца е вярна Peace

# 41
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
При мен не е вярно - за сина ми се получи четно число, а за дъщеря ми се получи нечетно. Хм да не са ми сбъркани дечицата нещо пък  newsm78
Забравих да напиша за опашчицата - синът ми има такава. Второто ми дете е момиче. 

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 01:55 от МалинкаКалинка

# 42
  • София
  • Мнения: 1 546

И да не пускам нова тема....искам да запитам нещо, свързано отново с пола.

Към всички, които имат първо дете - момче. Имам някакви наблюдения, че ако първото дете е момче и то има отзад на косата, на тила, нещо, което образува опашчица - второто дете ще е момиче. Но ако косата е равна - момче. Просто това не зависи как подстригвате детето си, а от формата на самото оформяне на косата.....Споделете как е при вас, имате ли момче - как е отзад косата му и какво е второто ви дете......
И двете ми деца са момчета, и двете ми момчета са с такава опшчица отзад.  Laughing Дали да не опитаме за..трето, може пък и да е момиче.  Grinning
 Mr. GreenПропуснах да кажа, че и таткото е така.  Grinning

# 43
  • Мнения: 13 512
какво ли не им приписаха на инките!
Ако ви попадне такава и на маите, дайте я насам,че на тях по-им вярвам.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
точен резултат и при двете ми деца  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт