мацките говорят за Аквасорс
аз не съм видяла особена полза от Коластрата /каката я пи повече от година/ и мисля, че подчертаното изречение отгоре е търговски трик. предпочитам да дам на детето 2 капсули Зелена енергия, отколкото 1 К + 1 ЗЕ; резултат е 100 пъти по-добър! но от ЗЕ резултат е видим, особено при по сериозна доза по време на боледуване

Аууууууу, не думай. Не давам да се каже лоша дума за коластрата  Naughty Тая същата коластра ни помогна толкова много, че идея си нямате. Вече няма помен от Е.коли и гъбички по ноктите!!!!!! А, ако недай боже ни хване разстройство (децата де Wink ) всичко минава на магия!!!!! Всичко зависи от това как се дава и какъв ефект се търси.
Има много недоволни от продуктите но не защото не са добри а защото не се ползват и дозират правилно. От личен опит с няколко познати мами го знам това Grinning


Що се отнася до постинга на Plamen Jelev мисля че си е чиста реклама и опит за евентуална продажба!! Crossing Arms
Какво значи който иска повече да ми пише даже пуска линк към продуктите  Confused
Ами пиши тук бе човек, но не за да зарибяваш хората които се опитват да намерят нещо подходящо за себе си а за да изкажеш мнение без да категоризираш като "по" това което типредлагаш!
Ако не знаеш рекламите се плащат и подобни постинги не са добре дошли във форума!

Последна редакция: ср, 07 сеп 2005, 01:14 от kiara