Фото студио "Снимките ви"

  • 6 586
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 784
Привет , интересува ме дали в Люлин наистина имат студио или не понеже в търговският дом не открих такова а на саита им е записано че имат?
Също така се опитах да направя контакт с тях по тел. но отговаря секретар.
И като цяло доволни ли сте от услугите им?
Ето и линка на самаата фирма:
http://www.snimkitemi.com/store3/

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
ФОТО ЛЮЛИН
София-град, София, Търговски Център Люлин
Делничен ден:
8.00 -20.00 ч.
Събота:
10.00 -18.30 ч.
Неделя:
10.00 -14.00 ч.   ето ти го в Люлин от сайта им го взех.
аз контактувам с тях по скайп: fototehnika               и само тях ползвам от години

# 2
  • Мнения: 1 784
Благодаря ти   bouquet
Писах им на скаипа пък да видим.

# 3
  • Мнения: 1 784
 Sad  Не отговарят

# 4
  • Мнения: 21
аз също ползвам само тях
регистрирах се в сайта им и си поръчвам снимките от там,много съм доволна

# 5
  • Мнения: 46
Аз пък, не! преди време поръчвах, чаках след което достава, опитвах се да се свържа, скайп, isq ... тц. Глас пустиня. Не съм се занимавала повече с тях.

# 6
  • София
  • Мнения: 346
Втора година поръчвам снимките си само по интернет при тях и съм доволна.После отивам да си ги взема от най близкото им фото!

# 7
  • София
  • Мнения: 225
И аз само тях ползвам и съм много доволна. Нямам забележки към услугите им.

# 8
  • Мнения: 118
Втора година поръчвам снимките си само по интернет при тях и съм доволна.После отивам да си ги взема от най близкото им фото!
и аз така Peace страшно съм доволна от услугите им, бързи са и като цена не съм намерила досега по-изгодни от тях

# 9
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А след като ги пратиш снимките понеже сме от провинцията по какъв начин можеш да си ги получим вече изкарани.

# 10
  • София
  • Мнения: 346
Извън софия имат фото студио в Своге,но може и чрез куриер да ги получиш,като цената е 4.50,а "до поискване" в някои от офисите на Speedy - 3.80 лв-това копирах от сайта им Simple Smile

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и аз съм ползвала това фото, за мен е най-добрия вариянт качвам снимките в сайта и след максимум 2 дни ми ги носят с куриер до вратата, а и цената им е супер просто, дори с доставката пак ми излизат по евтино отколкото да ги вадя я някое Търновско фото  Peace

# 12
  • Мнения: 2 005
Доволна съм от качеството на снимките,както и от бързата работа.На втория ден снимките бяха вкъщи.

# 13
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
много съм доволна. От качеството и цената.
Не съм от София и  получавам снимките си с куриер.

# 14
  • Мнения: 275
И ние вече две години само там вадим снимки. Като се има в предвид, че при нас една снимка е 45 ст, а в Снимките Ви е само 15 просто няма какво да се коментира. И като качество са супер. Най-много до третия ден след поръчката снимките са при нас в дълбоката провиция.
Обикновенно събирам от няколко колежки снимки да станат над 200 бр да получим отстъпка, с която си избиваме доставката.

Общи условия

Активация на акаунт