Американки, японки и (кубинки)

  • 2 666
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 381
как да ти изпратя снимки от стадиона. В този компютър имам 2 ?

# 16
  • usa
  • Мнения: 2 113
Основно занимание по време на играта е пиене на бира от бутилка, чоплене на цели фъстъци и хвърляне на остатъците (без бутилките) на земята. Има кой да чисти, споко това е една от тръпките на гледането на играта.

а яденето на хот дози защо го оставяш като второстепенно занимание Simple Smile ?

# 17
  • Мнения: 2 381
Основно занимание по време на играта е пиене на бира от бутилка, чоплене на цели фъстъци и хвърляне на остатъците (без бутилките) на земята. Има кой да чисти, споко това е една от тръпките на гледането на играта.

а яденето на хот дози защо го оставяш като второстепенно занимание Simple Smile ?

ей как се изложих  ooooh!, и пеенето на песента "Take me out...."

# 18
  • usa
  • Мнения: 2 113
като стана дума за стадиона на меи, та се сетих за единственото време когато тази игра ми задържаше вниманието - трябваше да творя дипломна работа, а ме мързешееееее. та висех на прозореца на лабораторията с часове, гледах тренировките на някакви младежи и се опитвах да разгадая правилата на бейзбола. е, не успях. като пристигнахме в щатите направих втори опит - живеехме в атланта, atlanta braves, супер лига и прочие, правилата ги разбрах, ама смисъла и тръпката пак ми убягнаха  Thinking ...

# 19
  • Мнения: 1 278
...ама смисъла и тръпката пак ми убягнаха  Thinking ...

Това е защото си закърмила бейзбола с прекалено много инженерна мисъл от прозореца на лабораторията  Laughing
Моят засука от любовната тръпка към мъжа ми. Точно се бяхме запознали, а той тренираше - втора база, №15  Grinning
Всъщност mIRC ни събра, ама не как да е. Неговият ник беше Юнак 15, а моят ... Мечка  Embarassed. Ама айде да не казвам как точно Юнакът пребори Мечката, че ще лъснат една групичка ей такива  Embarassed червенички...   

# 20
Мале нищо не отбирам от тоя спорт. Тук пакистанците много го играят (и до колкото знам са едни от най-добрите). СКоро даваха някакво си такова предаване и въпреки, че Англия била една от основополижничките на спорта от 1908 година нямали победа Laughing
На състезание не съм ходила. Само по парковите съм ги виждала като тренират.

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 334
ХОНДА,ТОВА Е КРИКЕТ БЕ ЖЕНА Mr. Green ааа ти си била от сериозните студентки, не кат нас само тялом в лабораторията Grinning Англия играят сега с Австралия за нещо подобно на световна купа , ма тоз спорт и аз не го разбирам newsm78

# 22
ХОНДА,ТОВА Е КРИКЕТ БЕ ЖЕНА Mr. Green ааа ти си била от сериозните студентки, не кат нас само тялом в лабораторията Grinning Англия играят сега с Австралия за нещо подобно на световна купа , ма тоз спорт и аз не го разбирам newsm78
Абе като ви говоря, че не отбирам нищо от тия спортове, вие не вярвате Embarassed Laughing Laughing
Вярно, че бе крикет сега като го спомена smile3555

# 23
  • usa
  • Мнения: 2 113
Ама айде да не казвам как точно Юнакът пребори Мечката, че ще лъснат една групичка ей такива  Embarassed червенички...   

а, кажи си, не се стеснявай. ние ще се обърнем на другата страна да не те притесняваме  Wink

# 24
  • Мнения: 1 278
а, кажи си, не се стеснявай

не е за разказване тя. едни текили; едни голи жени на едни тавани, които на сутринта бяха безкрайно учудени и от местоположението и от вида си. а, бе, романтика от особен вид.
Remove, remove and she became one накрая - с три деца.

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 334
хм...ами в Канада не е ли популярен бейзбола,а?

# 26
  • Мнения: 1 278
Ами те май играят в една лига с американците  newsm78 Не знам...

# 27
  • Мнения: 636
хм...ами в Канада не е ли популярен бейзбола,а?

Ами май си е доста популярен  newsm78 , но като нищо не отбирам как да ви уведомя  Confused

Веднъж бях на един ма4 (ма4 ли се казва... незная... Embarassed ), гледах, мъ4их се да разбера за какво става въпрос, но не успях. Сигурно трябва по-4ести посещения  Thinking  Ина4е играха амер. и канадски отбор, известни бяха, но не на мен Embarassed

Ина4е по мое време в Бг запо4наха да ни обу4ават по Физи4еско и на този спорт,  но поради липса на инвентар и поле за изява нищо не се полу4и. Даже и правилата не успяхме да разберем, 4е много трябваше да си "представяме". Казваха ни: Представете си, 4е това е бухалка (тенис ракета), представете си, 4е това е бейзболна топка (тенис топка), представете си 4е това е база еди-коя си.... У4ителя имаше желание, ние също, но с него си останахме...

# 28
  • Мнения: 856
Я, да взема да отсрамя "японките"  Laughing
Луди са на тема бейзбол и още как!!!! Стадиона е на 10 мин. от нас и през почивните дни гледам реки от запалякновци, които се стичат от всички посоки. Японците ходят семейно, с даца, с бебета на по 3-4 месеца, изобщо закърмени са с бейзбола още от пеленачета. Много често гледам следната картинка: майка носи спящото си бебе с клюмаща глава, държи за ръка другото, едва проходило дете и всичко това на фона на поток от хора, свирки, възгласи ....изобщо всички екстри за едно такова мероприятие.
Всичките ни познати японци от други градове, щом дойдат на гости при нас,  задължително ходят на бейзбол. Мисля, че отбора на града е сред най-добрите (но не съм запалянко и не съм много в час).
В близост до нас има и две бейзболни игрища - на едното тренират ученици и има често състезания. Другото, май че е запазена територия за по-големите. Изобщо бейзбола изглежда е най-популярната игра тук и местните страшно много я уважават.

# 29
  • Мнения: 2 381
Я, да взема да отсрамя "японките"  Laughing

Леле Мур, ти в Япония ли си ?

Общи условия

Активация на акаунт