Всичко накуп!

  • 7 185
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7

Бихте ли споделили:

коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)?
2.Каква преса използвате и колко често?
3.Колко пъти в седмицата си миете косата?
4.Какъв шампоан използвате?

кожа

1.С какво почиствате кожата си?
2.Колко пъти дневно я почиствате?
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека?

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?

външност

1.Любими ваши дрехи?
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?

козметика

1.Каква марка гримове използвате?
2.Марка боя или къна,която използвате?
3.Парфюм,който използвате?

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?
2.От къде най-често пазарувате?
3.Давате ли много пари за дрехи?
4.Какво най-обичате да си купувате!

Надявам се да се забавлявате в тази тема!! Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 1
  • Мнения: 1



коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? Купени или домашни маски, хубави шампоани и балсами,масла за коса, спрейове и кристали Crazy
2.Каква преса използвате и колко често? Braun, попринцип много се харесвам с права коса и преди се изправях почти всеки ден, но сега от 2 месеца не съм я пипала
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? 2 пъти
4.Какъв шампоан използвате? Elseve с пчелно млечице

кожа

1.С какво почиствате кожата си? Garnier Pure 3 в 1 или една пяна на Avon за мазна кожа
2.Колко пъти дневно я почиствате? сутрин и вечер
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? готови маски на Avon (с кал от мъртво море, една зелена за мазна кожа и пилинг маска) и домашни с хума, кисело мляко, брашно и т.н. Flutter

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? Нищо, през зимата спортувам, но това е по-скоро за здраве Peace
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? Избягвам храните с консерванти (по скоро се опитвам Blush Blush), наблягам на ориз, риба, плодове и зеленчуци

външност

1.Любими ваши дрехи? Обичам ярки и къси дрешки, но не и прекалено вулгарни
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? Фон дьо тен и спирала, понякога черен молив и сенки

козметика

1.Каква марка гримове използвате? Avon
2.Марка боя или къна,която използвате? боя на Palette
3.Парфюм,който използвате? Ми не му знам името на моя, иначе обичам да се пръскам с парфюма на милото Paco Rabanne One milion

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?дааа Crazy
2.От къде най-често пазарувате? Оо различно, може би за дрехи най-често минавам през Theranova-та Simple Smile
3.Давате ли много пари за дрехи? Мии.. средно, нито ненормално големи суми, нито пък прекалено малки, защото в последствие дрехите се оказват буклук Laughing
4.Какво най-обичате да си купувате! продукти за коса Party

# 2
  • Мнения: 13 623
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си: Loreal Professionnel Shine Blonde и Intense Repair. Maска на Absolut Repair и Фруктис2.Каква преса използвате и колко често? Philips (един от последните модели) 2-3 пъти седмично3.Колко пъти в седмицата си миете косата? 2 най-много 3 пъти
4.Какъв шампоан използвате? Shine Blonde
кожа

1.С какво почиствате кожата си? Derma Genese
2.Колко пъти дневно я почиствате? 2 до 33.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? Аспиринова маска, готови маски, дневен и нощен крем. Околоочен кремтяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? Понякога спортувам, ходя често пеша2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? Ям почти всичко, избягвам месото
външност

1.Любими ваши дрехи? New Yorker, H&M. Като цяло не се интересувам от марки, а дрехите да ми харесват и да са приятни като материя2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? Гримирам се....ползвам всичко от до. Всеки пъткозметика

1.Каква марка гримове използвате? MAC, Gosh, Loreal, Maybelline2.Марка боя или къна,която използвате? Loreal Professionnel
3.Парфюм,който използвате? Angel, In Control, Fantasy, Rush, Coco M, Angel la Rose.....списъка е безкраен. Всеки ден съм с различен парфюм според настроението
пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? Дрехи- Не, козметика - ДА
2.От къде най-често пазарувате? чужбина
3.Давате ли много пари за дрехи? Не
4.Какво най-обичате да си купувате? Аксесоари, парфюми, гримове, бяла козметика, чанти, бельо, бижута

# 3
  • Мнения: 18
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)?Шампоани,балсами и маски .
2.Каква преса използвате и колко често?Elite-  2-3  пъти седмично,само за къдрене.
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? 2 - 3
4.Какъв шампоан използвате?Clear

кожа

1.С какво почиствате кожата си? Clean & Clear
2.Колко пъти дневно я почиствате?2
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека?Моята си е гладка и мека

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? Гладувам
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? Избягвам да похавам тестени храни и сладко.Повече плодове зеленчуци и течности.

външност

1.Любими ваши дрехи?Обличам се спортно.
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?Да-молив за очи,спирала,пудра и гланц

козметика

1.Каква марка гримове използвате?Avon-парфюми и гланц. Maybelline -спирала
2.Марка боя или къна,която използвате?боя на Palette
3.Парфюм,който използвате?Incandessence,Sergio Tacchini-Donna,Bulgari.

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?OOO Да от всичко по малко
2.От къде най-често пазарувате?От големи магазини с маркова стока.
3.Давате ли много пари за дрехи?Да
4.Какво най-обичате да си купувате!Дрехи и козметика.

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 00:05 от Petety

# 4
  • София
  • Мнения: 3 835
Коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? - маски на Kerastase, Rene Furterer, минерално олио Saphir, Silk Infusion на CHI и др.
2.Каква преса използвате и колко често? - имам една на Babyliss, но я ползвам рядко, предпочитам изправяне със сешоар
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? - 1-2 пъти
4.Какъв шампоан използвате? - различни, редувам на L'oreal, Klorane, Herbal essences

Кожа

1.С какво почиствате кожата си? - почистващ гел на Avene, измиваща пяна на Estee Lauder или Water Purify one-step cleanser на Clarins, течен сапун на Clinique - не всичките продукти едновременно, разбира се
2.Колко пъти дневно я почиствате? - 2
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? - хидратиращи кремове, в момента Daywear Plus на Estee Lauder и нощен Night Moisture Recharge Light на Shiseido

Тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? - нищо специално, само катеря стълби от време на време, не спортувам
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? - избягвам тлъстото месо, наблягам на плодове, салати, пилешко, риба и морски дарове

Външност

1.Любими ваши дрехи? - роклите, много са женствени
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? - да, задължително ФДТ, спирала, молив на очите и червило или гланц на устните

козметика

1.Каква марка гримове използвате? - Helena Rubinstein за ФДТ, L'oreal за другите неща
2.Марка боя или къна,която използвате? - не се боядисвам, в миналото съм си правила експерименти, харесвам Kramer color, професионална боя за коса
3.Парфюм,който използвате? - много парфюми ползвам, повечето на Versace - Versense, Crystal Noir, Euphoria Blossom на Calvin Klein, парфюмите на MaxMara също

Пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? - обожавам
2.От къде най-често пазарувате? - имам си любими магазини, но са много - MaxMara, Stefanel и др.
3.Давате ли много пари за дрехи? - да
4.Какво най-обичате да си купувате! - рокли, чанти, обувки, парфюми

# 5
  • Мнения: 7
Нека и аз да споделя  Party Party

коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? Използвам спреят на GLISS за блясък,а за мекота и за да я подхраня използвам една английска маска за коса с авокадо и GARNIER FRUCTIS REPAIR & SHINE Simple Smile
2.Каква преса използвате и колко често? използвам babyliss pro 230 radiance (steam)-St-95E на всеки 3 дни
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? 2 до 3
4.Какъв шампоан използвате? аз използвам няколко вида  AVON ADVANCED TEHNIQUES или там каквото беше  Grinning зеления (за подхранване) и SCHAUMA-ЛЪСКАВА И ПРАВА   Party

кожа

1.С какво почиствате кожата си? със салицилов спирт и едно кремче за почистване на кожа на avon
2.Колко пъти дневно я почиствате? 2 сутрин и вечер
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека?кремчето за почивстване на avon  освен,че я почиства и я прави адски гладка и мека ( абе много съм доволна от него)

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?бягам,танцувам и вървя много пеша
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?Ям си всичко Wink

външност

1.Любими ваши дрехи?Много обичам дънки тип цигара,които дя ся с идин номер по-малки от този,който ми трябва Grinning и рокли,които са стил''scene'' Wink
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? Да,гримирам се!Слагам черен молив,очна линия,много спирала,тъмно сиви или чирни сенки,пудра,молив за устни,гланц

козметика

1.Каква марка гримове използвате? Различно,нямям точно определена
2.Марка боя или къна,която използвате?Не ползвам нито къна,нито боя! Използвам оцветяващия бялсям на престиж и то за да си направя някакви розови или черни кичури!
3.Парфюм,който използвате? B.U Star (синия)

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? ООООО,Да!!!!!
2.От къде най-често пазарувате?От мола във Варна!
3.Давате ли много пари за дрехи?Понякога
4.Какво най-обичате да си купувате!Дрехи,козметика и обувки

 Party Party Party Party Party Party Party

Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 19:41 от BeTiTyYy333

# 6
  • Мнения: 660



коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? Използвам шампоана с хинин на Клоране  или за обем на Рене Фютчър.Балсам и маска за коса по рядко на Пантен.
2.Каква преса използвате и колко често?Бейбилис,прая си вафли в корените почти всеки ден.
3.Колко пъти в седмицата си миете косата?Понякога всеки ден,ако се налага,друг път през ден
.
4.Какъв шампоан използвате?Клоран с Хинин в момента

кожа

1.С какво почиствате кожата си?Със сапун на Рефан и измиващия гел на А-Дерма.
2.Колко пъти дневно я почиствате? сутрин и вечер
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? Използвам маски с хума и алое вера.     
тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?Ходя пеш и се храня здравословно.
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?
Избягвам шоколадови и тестени изделия,наблягам на средиземноморската кухня.
външност

1.Любими ваши дрехи?Различно,харесвам някой неща на Бенетон,Сислей,Тали Вейл,Плейлаф,Манго,Долче анд Габана,Калиопе,Файр Трап,Форнарина,Ла Косте и други.Обичам да е мека и качетвена материята,марката е без значение.
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? Да ,слагам си
фон дьо тен,руж,спирала и гланц.
козметика

1.Каква марка гримове използвате? Диор,ЛанкомЕсти Лудер,Лореал,Ревлон,Лумене и Буржуа в момента,иначе експериментирам и си купувам различни,предпочитам по-висшата козметика.
2.Марка боя или къна,която използвате? Лореал Кастинг
3.Парфюм,който използвате? Долче Анд Габана,Версаче.Булгари,Пако Рабан,Диорпазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?Да,разбира се
2.От къде най-често пазарувате?Най често от Молове,по-рядко от бутици.
3.Давате ли много пари за дрехи?Понякога да,друг път не.
4.Какво най-обичате да си купувате!Обичам да купувам дънки,потничета,топове,обувки,колани,панталонки,с една дума дрехи и козметика разбира се.... Wink

# 7
  • Мнения: 29
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си ? - шампоани и маски на redken и kerastase, серум за крайчета на alfaparf
2.Каква преса използвате и колко често? не ползвам
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? 2 - 3 пъти

кожа

1.С какво почиствате кожата си? - avene  и dr. renaude
2.Колко пъти дневно я почиствате? - сутрин и вечер
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? - маски и скрап на fresh look

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? - вечер упражнения вкъщи и масажи
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? - гледам да не ям сладолед, но ако прекаля компенсирам със зеленчуци и пилешко.

външност

1.Любими ваши дрехи? - всички дрехи са ми на Koton \турска фирма\, това са моите дрехи и моя стил.
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? лятото по-скоро не. Очарована съм от слънчезащитната крем пудрата на Avene и малко гланц на Dior - това ми е достатъчно

козметика

3.Парфюм,който използвате? Trussardi Inside Delight

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? кой не обича
2.От къде най-често пазарувате? молове и аутлети в Истанбул
3.Давате ли много пари за дрехи? един път на четири месеца - много
4.Какво най-обичате да си купувате! - нищо не може да ме спре, ако видя хубава чанта

# 8
  • Мнения: 411
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)?Използвам само балсам
2.Каква преса използвате и колко често?На Philips,но само за поводи.
3.Колко пъти в седмицата си миете косата?2 пъти.
4.Какъв шампоан използвате?Elseve,червената серия - шампоан и балсам.

кожа

1.С какво почиствате кожата си?Със сапун и Garnier pure 3 in 1.
2.Колко пъти дневно я почиствате?Сутрин и вечер.
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека?Все още нищо.Тя си е гладка и мека.

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?Движа се повече.
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?Избягвам газирано,твърд алкохол,хляб и тестени изделия.Наблягам на течностите и леката храна.

външност

1.Любими ваши дрехи?Една рокля от трико по мен.Страшно ми е удобна.
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?Гримирам се когато излизам на вън.Слагам,фдт,пудра,сенки,черен молив,спирала,руж и гланц за устни.

козметика

1.Каква марка гримове използвате?Гримовете са ми от различни марки,не толерирам една.
2.Марка боя или къна,която използвате?Последно ползвах една боя за алергичен скалп,която няма да повторя.
3.Парфюм,който използвате?Използвам няколко,за всеки повод различен.

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?Чакай да помисля.... newsm78..... hahaha
2.От къде най-често пазарувате?От Младост в Славейков,Бургас
3.Давате ли много пари за дрехи?Откакто имам дете не.
4.Какво най-обичате да си купувате!Дрехи,бижута,гримове,бельо...

# 9
  • Мнения: 431
Много обичам такива темички!  Hug

коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? --- кристали, спрей, по-рядко маска/балсам.  Embarassed
2.Каква преса използвате и колко често? --- притежавам Philips Grinning, но доста рядко се сещам за нея.
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? --- минимум три.
4.Какъв шампоан използвате? --- гледам често да ги сменям, но в момента съм с Ейвън.


кожа

1.С какво почиствате кожата си? --- Гарние Пюр (почти цялата серия) : 3 в 1, гелче, тоник. Но никога едновременно, за да не я претоваря.
2.Колко пъти дневно я почиствате? --- хммм, като се замисля... веднъж.
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? --- традиционната маска с хума  Simple Smile


тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? --- спортувам 3 пъти в седмицата, ограничавам яденето на боклуци, правя 10-15 минутна разгрявка всеки ден, върши чудеса за тонуса!  Grinning Правя и други различни малки серийки упражнения, комплекси с обръч, и т.н.
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? --- наблягам на плодовете и зеленчуците; честно казано, от нищо не се лишавам, но не мога да се тъпча с пица/дюнери/картофки/торти всеки ден. (ям ги само ако ми се прияде)


външност

1.Любими ваши дрехи? --- рокличките ми!  Heart Eyes
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? --- спирала, черен молив за очи, гланц, блестяща пудра, молив за веждите.


козметика

1.Каква марка гримове използвате? --- предимно масовите марки: Буржоа, Ревлон, Манхатън, Ейвън...
2.Марка боя или къна,която използвате? --- Палете.
3.Парфюм,който използвате? --- Имам само 4-5. Но напоследък наблягам на Ferre - Rose.


пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? --- даааааааа!
2.От къде най-често пазарувате? --- Скай Сити, единични магазини по Граф Игнатиев/Витоша; понякога отскачам и до Студентски, но като цяло ми е трудно да кажа
3.Давате ли много пари за дрехи? --- това е ужасно субективно, но все пак по-скоро не
4.Какво най-обичате да си купувате! --- бельо, свещи, книжки... иска ми се да кажа и 'парфюми', но повече съм на фаза 'душкане'  Embarassed

Поздрави!   bouquet

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 918
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? Шампоани и балсами Елсев,, един за суха коса на Келемата, един на Биопойнт, сменям ги често, не обичам да повтарям. Маски не си правя.
2.Каква преса използвате и колко често? Допреди месец-два след всяко измиване се изправях с преса Триза, сега през лятото давам почивка на косата си.
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? Зимата на всеки 3 дена, лятото- през ден или по-често,ако има нужда.
4.Какъв шампоан използвате? Елсев, Келемата, Биопойнт

кожа

1.С какво почиствате кожата си? Биотерм мус за суха кожа и почистващо мляко на Авен.
2.Колко пъти дневно я почиствате? 2- сутрин и вечер
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? Задължително хидратиращ крем- сега Hydra Zen на Lancome,Clinique Alla About Eyes за около очите.

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? Ходя пеш, ако се брои  Grinning
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? Ям от всичко , но стомахът ми не е с много голям капацитет и се засищам бързо.

външност

1.Любими ваши дрехи? Дънки, копринени блузи, едни лилави обувки на висок ток.
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? Да, слагам си всичко, зависи от случая, но винаги спирала, молив,гланц за устни и теракота. Вечер и фон дьо тен, сенки и разни други щуротии- ако съм в настроение.

козметика

1.Каква марка гримове използвате? Имам на Chanel, Sisley, Lancome, CoverGirl, Maybelline, L'Oreal
2.Марка боя или къна,която използвате? не се боядисвам
3.Парфюм,който използвате? La Perla- J'aime, Carolina Herrera- 212, Cacharel- Noa Perle

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? Не толкова, колкото преди, взех да се отегчавам.
2.От къде най-често пазарувате? От сезонните намаления в Mango, Zara, Benetton, Esprit
3.Давате ли много пари за дрехи? Не, стремя се да съм разумна
4.Какво най-обичате да си купувате! Обувки и козметика

# 11
  • София
  • Мнения: 901
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? Шампоан Биодерма, маска Лореал, кристали и крем за изправяне Хот Лис
2.Каква преса използвате и колко често?Пресата ми е на Браун; около 3 пъти в седмицата май  ooooh!
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? 2-3
4.Какъв шампоан използвате?в момента Биодерма за лющещ се скалп

кожа

1.С какво почиствате кожата си? тоалетно мляко Венус, гелче на Clean&Clear, розова вода
2.Колко пъти дневно я почиствате?2
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? ох, май нищо особено... от време на време парна баня, маски, но не съм никак редовна....

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?старая се да се ограничавам в храната и да вървя пеша повече
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?ям каквоо ми се яде, защото ако го избягвам, когато ми се иска, след това се напъквам.... но това се случва рядко, особено сега лятото наблягам на плодове

външност

1.Любими ваши дрехи?топ+дънки
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?да, доста често; понякога слагам само пудра, спирала и молив, ако случаят е подходящ се гримирам от-до  Mr. Green

козметика

1.Каква марка гримове използвате?Лумене, Лореал
2.Марка боя или къна,която използвате?последно преди около 4 5 месеца се боядисвах с Мажарел Лореал
3.Парфюм,който използвате?Версаче, Нина Ричи, Макс Мара

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?по принцип да
2.От къде най-често пазарувате?влизам, където ми се прииска  Mr. Green
3.Давате ли много пари за дрехи?не бих казала
4.Какво най-обичате да си купувате!дрехи, бельо, козметика, книги, възглавнички

# 12
  • Мнения: 1 629
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)? Балсам
2.Каква преса използвате и колко често? Елит, в годината веднъж
3.Колко пъти в седмицата си миете косата? през ден лятото, зимата 3 пъти в седмицата
4.Какъв шампоан използвате? Шаума с киви в момента

кожа

1.С какво почиствате кожата си? Каквото имам, в момента Клин енд Клиър 2 в 1
2.Колко пъти дневно я почиствате? 2
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? маски с хума

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си? упражнения и диети
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате? шоколад, газирано, ядки, сладки , маслени продукти, сокове със захар, олио и тъъъъй нататък
избягвам, а наблягам на зеленчуци, плодове, диетични бисквити, зехтин и тъъъъй нататък Mr. Green
външност

1.Любими ваши дрехи? всички са ми любими
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате? мнооого рядко. ФДТ почти винаги, спирала и молив, по-рядко сенки, а най-рядко червило ... дори никога Blush

козметика

1.Каква марка гримове използвате? на Ейвън не са лоши
2.Марка боя или къна,която използвате? Л'Ореал, единствения път, в който съм ползвала
3.Парфюм,който използвате? На Ейвън са ми повечето иначе единствен и неповторим за мен е Перголезе

пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? о, да.. не съм  маниячка, обаче като влезна в магазин дори и втора употреба да е се хипнотизирам Sunglasses
2.От къде най-често пазарувате? от където има намаление и от кварталното магазинче Стоки по цени на едро Mr. Green
3.Давате ли много пари за дрехи? НЕ !!!!!
4.Какво най-обичате да си купувате! козметика, но не декоративна

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 16:16 от Dai4eto

# 13
  • Мнения: 6 618
коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)?-шампоан ,балсам ,маска и термозащита в момента на Редкен,спрей за блясък на Лореал
2.Каква преса използвате и колко често?-стъклокерамична професионална ,но не се сещам за марката
3.Колко пъти в седмицата си миете косата?-през ден
4.Какъв шампоан използвате?-за изрусена коса
кожа

1.С какво почиствате кожата си?-трите стъпки на Клиник и дегримьор на Лореал
2.Колко пъти дневно я почиствате?-сутрин и вечер
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека? пилинг на Рок и след него хидратираща маска

тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?-нищо
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?-
външност

1.Любими ваши дрехи?-рокли ,пола до коляното с ризка
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?
-да ,база за грим ,ФДТ,руж спирала и гланц
козметика

1.Каква марка гримове използвате? база за грим-Смашбокс,ФДТ-Ревлон Колорстей,руж на GUERLAIN,спирала -на Диор и HELENA RUBINSTEIN,гланцове и червила -Лореал ,Диор ИСЛ,МАК
2.Марка боя или къна,която използвате?-Лореал
3.Парфюм,който използвате?
-любим в момента Хепи на Клиник
пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате? -естествено
2.От къде най-често пазарувате?-интернет
3.Давате ли много пари за дрехи?-не
4.Какво най-обичате да си купувате!-козметика

# 14
  • Мнения: 214
Бихте ли споделили:

коса

1.Какво използвате за да се грижите за косата си (да и придадете блясък,мекота и за да я подхраните)?Шампоани,маски,серум за краищата,балсам без отмиване,домашна маска с жълтък и бадемово масло.
2.Каква преса използвате и колко често?Не  използвам в домашни условия,само когато посещавам моят фризьор-2 пъти месечно3.Колко пъти в седмицата си миете косата?2 пъти
4.Какъв шампоан използвате?
L`Oreal,Pantene,Klorane,L`Oreal Professionel,Garnier.кожа

1.С какво почиствате кожата си?тоалетно мляко,тоник,гел-пяна-L`Oreal,Garnier,Oriflame
2.Колко пъти дневно я почиствате?1 път-предимно вечер
3.Какво използвате за да я направите по-гладка и по-мека?
кремчета,околоочен крем,маски-готови и домашни,посещавам сауна-върши чудеса за кожата
тяло

1.Какво правите за да поддържате фигурата си?Гимнастика 20 мин вкъщи,ходя на фитнес-предимно на пътеката ,гирички,карам колело всяка събота в Южен Парк
2.Какво избягвате да хапвате и на какво наблягате?
От февруари съм с Дюкан-чувствам се страхотно!външност

1.Любими ваши дрехи?Обожавам дрехи,рокли,поли,панталони-всичко,ризки,блузки,парти-дрешки
2.Гримирате ли се? Ако да какво си слагате?Да,редовно-ФД,пудра,спирала,молив,очна линия,сенки,гланц,червило-според настроението
козметика

1.Каква марка гримове използвате?различно-доверявам се на L`Oreal,Lancome,Deborah,Christian Dior,Мейбълин,Айвън,Орифлейм,Голдън Роуз
2.Марка боя или къна,която използвате?Фен на L`Oreal завинаги
3.Парфюм,който използвате?Различно,според настроението,сега любим ми е Max Mara Le Parfume,Green Tea Elizabeth Arden в големите жеги
пазаруване

1.Обичате ли да пазарувате?Да
2.От къде най-често пазарувате?Молове,аутлети,Манго,Сисле,квартални магазинчета,напоследък намерих страхотни дрешки в Orsay
3.Давате ли много пари за дрехи?Определено май да,но покрай детето внимавам4.Какво най-обичате да си купувате!Дрехи,козметика,книги,парфюми,обувки

Общи условия

Активация на акаунт