Да похваля водораслите!

  • 955
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Не искам да правя реклама на продуктите  Naughty Няма дори да пиша името на фирмата ако така е по-приемливо. Моля модератора да изтрие темата ако сметне, че не е подходяща Peace

Пиша това само защото съм направо възхитена.
Аз от няколко години давам на децата водорасли за да подсилваме имунитета и знам, че наистина са добри, но това което ми се случи последно .... Още не мога да го проумея.
Та, чудото беше, че за 2 дена дето се оправи от вирус и пак тръгна на градина. Вдигна даже 40 градуса температура, кашляше като от кашлицата и хремата повръщаше.
Заинатих се и реших да пробвам и то взе че стана. Нищо друго - само водорасли в големи дози!!!
За температурата си помогнах със студен душ, но нищо повече.
Ако не друго си спестих доста разходи за преглед и лекарства.
Все повече и повече се убеждавам, че можеме да лекуваме децата и себе си с алтернативна медицина - стига да знаеме как.

# 1
  • Мнения: 157
Чудесно! Simple Smile Като цяло и аз съм против лечение с антибиотик за щяло и нещяло, но бинаги ме е било страх от неизлекувани болести. Да не дава господ, но на една приятелка детенце остана на инвалидна количка от зле лекуван грип ...

# 2
  • Мнения: 35 891
водораслите са страшна работа! моята лекарка ми е обяснила, че те са лесноусвоим комплекс от естествени витамини! за това действат толкова чудесно! единственият недостатък е, че са доста скъпи, особено, ако на ден ти трябват по десетина капсули /единственото ми лечение през бременността/

# 3
  • Мнения: 2 596
kiara, темата ти е точно навреме за мен.   bouquet
Тъкмо вчера говорих с едни приятели те ми казаха, че водораслите имали същия страхотен ефект и върху тяхното дете, но забравих да ги питам дали знаят от колко годишна възраст може да се дават. Та ти ако знаеш, моля те сподели. А също те моля да ми пишеш и в лични на коя фирма са водораслите, които ти си давала и от къде си ги набавяш, на каква цена, абе всичко.

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
да питам и тук...някой ползвал ли е добавки на фирма TIANSHI .....?

# 5
  • Мнения: 18 542
Ох и аз ликвидирах хрема итемпература само с ядене една вечер на 4 скилитки чесън, но се оказва, че съм с пневмония и ща, не ща, пия антибиотик.

# 6
  • Мнения: 4 458
единственият недостатък е, че са доста скъпи, особено, ако на ден ти трябват по десетина капсули

Много си права за цената, но аз съм на мнение че здравето на децата няма цена и се опитвам да не ги лишавам от това прекрасно нещо. А за дозата...... не ме питай. Само като си помисля колко много давах..... Crazy Писах на една директорка от фирмата (дъщеря и е с излекувана астма от продуктите) и като  и споменах за дозите които съм давала тя се хвана за главата милата Grinning Не че ще навреди на детето ама финансово..... джоба бая ми олекна Mr. Green. Здраве да е- пари се правят, нали така?

Последна редакция: пн, 05 сеп 2005, 19:52 от kiara

# 7
  • Мнения: 4 458
но забравих да ги питам дали знаят от колко годишна възраст може да се дават. Та ти ако знаеш, моля те сподели. А също те моля да ми пишеш и в лични на коя фирма са водораслите, които ти си давала и от къде си ги набавяш, на каква цена, абе всичко.

Да, става за бебета и деца. Стават продуктите за всяка възраст. Разбира се не са панацея и си имат дозировки и начини на приемане, но... като цяло стават за всеки  Grinning
Мой познат ги даваше на кучето си след операция за да го подсили и е много доволен  Wink
Ще ти пиша на лични в понеделник!

vicky това което казваш е ужасно Shocked Да не дава Господ на никой подобно нещо Praynig

# 8
  • Мнения: 2 596
Благодаря, ще чакам на лични повече инфо.

Общи условия

Активация на акаунт