За или против микровълновата фурна?

  • 1 898
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 271
Искам да проверя дали все още има хора, които са против микровълновата фурна, след като от 10-ина години ги има във всеки дом. Според вас вредна ли е микровълновата?
Аз съм решила за себе си и за детето, че не е вредна и ми е доста удобна, но всекидневно се "боря" със зълвата, когато му затоплям водата в МВ и трябва да изслушам цяла лекция на тема "от МВ се получават кариеси..."
Направо не мога да повярвам че съвременен човек ми ги говори тия  ooooh!
Та затова питам, да видя има ли и други от изчезващия вид  Wink
Ей, да не ми се обиди някой сега!

# 1
  • Мнения: 1 613
Не знам вредна ли е или не, но аз без нея не мога  Mr. Green
Всичко там топля - водата за млякото, манджичките и др.

# 2
  • Мнения: 5 246
Не я заменям за нищо  Laughing
Как мога да съм против нещо, което ми спестява време и нерви  Peace

# 3
  • Мнения: 421
Е ние явно сме от изчезващия вид. Не ползваме микровълнова. Относно това дали е вредна, не мога да се произнасям, защото не разбирам. Чела съм кви ли не неща, но то почти за всичко има по две мнения. Това което знам е, че въпреки че съм живяла 10 години с микровълнова, изобщо не усещам липсата и сега когато нямам, и по тази причина не се навиваме да си купим. Просто не ни трябва. Освен това на нещата, топлени в микровълнова им се променя вкуса, което определено не ме кефи. Сори.

# 4
  • Мнения: 5 713
Аз я използвам и за притопляне и за готвене. Не се отказвам от нея.

# 5
  • София
  • Мнения: 750
С двете си ръце съм ЗА, не мога без нея!

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
"от МВ се получават кариеси..."
Значи да съм спокойна, ще знам откъде на чавето са се появили кариеси  Joy Joy Joy
Това е нова за мен причина.
Вкъщи е имало МВ от сигурно 10-11 години, ама кариеси нямаме, е на майка ми и баща ми им побеляха косите за тоя период, на мен ми порасна детенце от корема, но няма да го дадем на цирка, като се е появило, я!

# 7
  • Мнения: 5 577
За за за....

Живота е нмислим без нея.

# 8
  • Мнения: 8 459
За,разбира се!

# 9
  • Мнения: 5 299
всекидневно се "боря" със зълвата, когато му затоплям водата в МВ и трябва да изслушам цяла лекция на тема "от МВ се получават кариеси..."
Направо не мога да повярвам че съвременен човек ми ги говори тия  ooooh!
Та затова питам, да видя има ли и други от изчезващия вид  Wink
Ей, да не ми се обиди някой сега!

Oффффффффф - като чуя такива глупости, и направо ми се  smile3550 Ти ако чуеш баба ми пък какви ги дрънка....Тия хора в кой век живеят - незнам.
 Използвам микровелето главно за претопляне - нямам навик да готвя в нея, но без микровълнова не мога Mr. Green

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кариеси от микровелето?! Да-а, звучи много логично. А знаеш ли и че детето може да се изрине? Да не говорим, че тези фурни са основната причина за рак (както и мобилните тел.).

Ползвам я ежедневно. Но е вярно, че се променя вкуса и храната става една...като гумена.

# 11
  • Мнения: 46 488
Това е най-ползвания уред у нас  Laughing сметката на тока падна наполовина след като я взехме, за притоплянето преди имахме големи проблеми- все забравяхме яденето за повече време и ..... заминаваша в кофата Laughing а като варях вода за София ми се е случвало да ставам посред нощ, защото се сещам, че съм забравила газовия котлон /с отдавна извряла вода Embarassed/.
баче докато не я вземеш не можеш да я оцениш- това е вярно Confused

# 12
  • Мнения: 1 800
ЗА естествено, не мога да си представя как се гледа бебе без микровълнова Shocked

# 13
  • Мнения: 8 505
И аз съм от мнозинството-ЗА.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт