зацапване след преглед

  • 2 565
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 240
Здравейте мами!
Днес бях в болницата за преглед за разкритие и за тонове ,че преносваме.Сега като се прибрах и ходих по малка нужда забелявах кръв само по хартията не беше много ,но ме притесни,защото не беше кафеникаква а си беше кръв .Тапата ни падна преди 2 дни.Прегледа беше изключително болезнен.Моля дайте мнение.

# 1
  • Мнения: 7 723
Сбирай багажа и бягай в болницата.
Леко раждане ти желая  Hug

# 2
  • Мнения: 3 929
Моят съвет е директно да си вземеш багажа и да отиваш в родилното. Така или иначе преносваш, ще те приемат. Мисля, че правиш разкритие и скоро ще родиш.
Успех! Ще чакаме новини.

# 3
  • Мнения: 6 274
Най- вероятно лекарят ти е "помогнал" с разкритието.
Отивай в болницата, щом имаш кръв.
Леко раждане!
 Hug

# 4
  • Мнения: 1 187
Както и другите съм на мнение да отидеш в болницата. Леко раждане и от мен1

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също имах кръв след прегледа за разкритие , която продължи до обед на другия ден. За твое спокойствие отивай в болницата.Леко раждане Peace

# 6
  • Мнения: 1 705
Както и другите съм на мнение да отидеш в болницата. Леко раждане и от мен1
Леко раждане  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 240
Момичета сега пак бях до тоалетна и няма нищо-направо незнам какво да мисля.Може нещо от прегледа да ме е разранил или защото се пробва да ми направи от 2 на 3 сантиметра разкритието затова да е станало така.Иначе в болницата не ме приеха,защото нямало места и ми казаха утре вечерта ще ме приемат за раждане.,защото бях без контракции и без болки.Сега само кръста малко ме боли и нищо друго.

# 8
  • Мнения: 2 013
Сбирай багажа и бягай в болницата.
Леко раждане ти желая  Hug

И аз това щях да кажа.
Леко раждане и прекрасно бебче на финала.  baby

# 9
  • Мнения: 1 053
Е крайно време е ве4е да раждаш Laughing.Стягай багажа.И при мен се полу4и нещо подобно.Близко е големия момент Hug.Пожелавам ти вси4ко да мине без проблеми.

# 10
  • Мнения: 6 274
.......защото се пробва да ми направи от 2 на 3 сантиметра разкритието затова да е станало така

Ако погледнеш първия ми пост в темата, ще видиш, че точно така предположих и аз.
Отивай в болницата, кажи им, че имаш кръв, нека те видят.
Това, че те боли кръста, спокойно може да означава, че имаш контракции.

# 11
  • Мнения: 1 053
.......защото се пробва да ми направи от 2 на 3 сантиметра разкритието затова да е станало така

Ако погледнеш първия ми пост в темата, ще видиш, че точно така предположих и аз.
Отивай в болницата, кажи им, че имаш кръв, нека те видят.
Това, че те боли кръста, спокойно може да означава, че имаш контракции.

Абсолютно,и аз така мисля. Peace

# 12
  • Мнения: 793
Леко раждане и от мен  Hug

# 13
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Приключваш с преносването Mr. Green
Леко раждане.

# 14
  • Мнения: 2 447
Май,док ти е помогнал наистина...Отиди в болницата и кажи че имаш кървене,как няма да те приемат???Леко раждане ти желая и ще чакаме да се похвалиш

Общи условия

Активация на акаунт