Търся мнение за Д-р Милен Кацаров

  • 21 900
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
мнение за д-р милен кацаров

# 1
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Разрови се във форума ще откриеш доста информация. Има и специална тема за проблеми със спермограмата. Peacehttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285420.0

# 2
  • София
  • Мнения: 2 908
Най-посещаваният уролог от нашите съпрузи Laughing
Добър е,не се колебайте да го посетите ако имате проблем в областта на мъжката репродуктивна система. Peace
Успех от мен. Flowers Four Leaf Clover

# 3
  • Мнения: 613
Наистина е много добър.Мъжа ми имаше варикоцеле и претърпя операция при друг лекар от ВМА,оказа се по-късно,че си е "оставил ръчичките".Препоръчаха му д-р Милен Кацаров,който направи втората операция,но този път успешна.Това беше преди 8-9г. но мъжа ми и досега,ако има нужда го посещава,а и горещо го препоръчва на всички!Успех!

# 4
  • Мнения: 82
 И ние сме доволни от д-р Кацаров като специалист.Прегледа съпругът ми , предписа лечение(Л-карнитин и Оксибор форте), консултира се и с друг лекар.Препоръчвам го с две ръце. Hug

# 5
  • Мнения: 916
След като сума специалисти ни казаха, че единствения вариант вкъщи да влезе дете е да си осиновим, отидохме при д-р Кацаров. Няма и 3 месеца по-късно и забременях по най-конвенционален начин за наша огромна изненада  Mr. Green Страхотен доктор и човек  Hug Резултатът е в лентичката  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 242
Ние ходихме при д-р Кацаров.Някакси много бързо ни насочи към операция на варикоцеле.Изписа Трибестан за 3 месеца уж за подобряване на морфологията ,които мъжа ми трябваше да взима и ни каза ,че ако направи операция ще е 500 лева и шанса е 50% за оправяне.
Тъй като вече веднъж проведохме операция за варикоцеле във Военна болница София решихме да не бързаме ,а да се консултирахме и с други специалисти.Казаха ни,че не сме за операция и може положението да се влоши повече от нея.Така се засилихме към инвитро.
Мъжа ми се чувства много добре от 10 месеца ,бебетата ги очаквакваме живот и здраве и не става и дума за операция.
Д-р Кацаров може да е помогнал на много хора ,но нас определено ни заблуди с Трибестана и се радвам,че не стигнахме до нова операция!

# 7
  • Мнения: 608
Да споделя и аз. Ние бяхме при д-р Кацаров наскоро и след преглед установи разширена вена в левият тестис на приятеля ми, с което той обясни и отклоненията в подвижността на сперматозоидите. Изришно подчерта, че в нашият случай няма нужда от операция, тъй като спермограмите не са ни толкова лоши. Изписа ни комбинация от витамини за 3 месеца и много се надяваме на успех. Лично аз останах с много добри впечатления - много спокоен, внимателен и обстоен.

Общи условия

Активация на акаунт