Съвет: Кошара за игра-от полза ли е??????????2

  • 13 486
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
 HugЗдравейте мами! Нуждая се от съвет относно кошарата за игра или...........?
 Моят син е на 9 месеца.Досега използвахме шезлонга за игра,за спане и временно да оставям бебоо в него да стои докато аз свърша някаква работа. Но вече той не иска да лежи, а иска да стои седнал. А и шезлонга ни е малък.Та въпроса ми е тази кошара за игра ще ми бъде ли от полза да оставям бебо вътре да си играе без да се страхувам,че ще падне да се удари илиииииииииии какво друго сте изплзвали Вие? Моля дайте ми съвет!!!!! Peace

# 1
  • Мнения: 3 929
И да падне вътре в самата кошара, няма къде да се удари, освен по ъглите й.
Но аз преди много се страхувах, когато синът ми се изправяше, облягаше се върху едната страна и я накланяше. Мислех, че ще се обърне. Иначе е сравнително безопасно място.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
Има кошари само за игра, които са супер стабилни и е безопасно да се оставя детето там, НО много зависи, дали детето ще иска да стои там. Ние купихме преди година, но ситната отказа да я ползва - стояла е 3-4 пъти за по 3 минути. Но тя и проходилката отказа да ползва - общо взето мрази ограниченията.

# 3
  • Мнения: 251
Правилно са ти каза ли!Зависи от детето!Най-добре вземи кошара за спане и игра,че поне за спане да я ползвате,ако не иска да играе вътре.И все пак колко време да стои само дете на 9 месеца  newsm78то просто не може да се заиграва само! Peace

# 4
  • Мнения: 3 066
Привет!Ние си имаме кошара от дърво за пане,а другата -разтегателната,т.нар.кошара за игра е само за почивки и гости с преспиване! Иначе имахме и игрална площадка с решетки,но я ползвахме много малко време!
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30465840&l=078c72cf97&id=1195532304

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Нашата е и за спане и за игра.За игра я ползвам малко, но за спане при пътуване ми върши идеална работа.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз не съм си вземала такава кошара, но доста мои приятелки си на купиха и са много доволни. Но мисля и аз по натък да си взема.

# 7
  • Мнения: 275
kraska_08 не го оставяй в шезлонга. Голям е вече. Нашият сладур се изправи и падна с шезлонга на гърба. Нищо сериозно нямаше, но не са вече за шезлонг Simple Smile
Относно кошарите и аз да попитам - като имам преносима кошарка за спане има ли смисъл да купувам и за игра? По-стабилни ли са и дали са по-високи? Защото знам и за деца, които са се мятали от кошарката...Пък нашият бебок май се очертава да не е от най-мирните Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 23 081
Кошарата би била от голяма полза за по-кротки деца, способни сами да се занимават и заиграват Grinning При нас номерът с кошарата просто не мина  Mr. Green
Колкото до безопасността на детето - кошарата е идеална!

# 9
  • Мнения: 397
Нашата кошара е сгъваема, комбинирана за спане и игра. Страшно съм доволна!
Купихме я навремето за баткото и ми свърши много добра работа, дълбока е и детето вътре е в безопасност, пък и самата кошара е много стабилна! Когато пътувахме /а ние го правим често/ , сгъваме я и където и да отидем детето си имаше подвижно легълце, което си му беше удобно /хем за игра, хем за спане/ и най-важното - познато  Laughing
Сега я използвам за малката - много полезна придобивка! Peace

# 10
  • Мнения: 14 654
Абсолютно ненужна покупка, повечето деца не искат да стоят в кошара. Но за какво ти е на 9 м. да го слагаш в кошара? Достатъчно е голям, че да си лази навсякъде из къщата.

# 11
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Наскоро продадохме леглото (понеже сме по квартири и трудно се мести ако се наложи) и купихме кошара за игра и спане едновременно.Взех отделно и дюшек.Та малкия много си я харесва,често се заигравасам и кошарата ни върши чудесна работа.

# 12
  • плевен
  • Мнения: 644
Ние купихме кошара за игра и определено на мен ми помагаше-когато аз си вършех домакинска работа или дори до тоалетната да влезя оставях малкия вътре защото той беше доста палав тогава.Той си играеше а дори и понякога не се сещах че имам дете  Wink

# 13
  • Мнения: 636
Не знам дали не ви е късно. На 9 месеца вече оставят децата ми да пълзят из целия апартамент.

# 14
  • Мнения: 275
Но за какво ти е на 9 м. да го слагаш в кошара? Достатъчно е голям, че да си лази навсякъде из къщата.

За да можеш да мръднеш от стаята, без да се притесняваш, че ще си изсипе нещо отгоре, ще падне от някъде, ще бръкне в контакт, ще се прескрипе на някоя вратичка или чекмедже, ще изяде нещо, ще си навре нещо в носа и т.н. Wink

Общи условия

Активация на акаунт